Ім’я: Геннадій Масленников

Дата народження: 15 листопада 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Перм

Діяльність: актор театру і кіно, слюсар

Зріст: 183 см

Біографія Геннадія Масленнікова

Масленніков геннадій – актор театру і кіно, який акторство поєднує з основною професією слюсаря. Став відомим після ролі підлеглого Оборіна в сіткомі «Реальні пацани». У 2015 році знявся в не менш іменитому серіалі «ЧОП», але тепер уже в одній з головних ролей.

Зірка серіалу «ЧОП» Масленніков Геннадій

Ранні роки Геннадія Масленнікова

Масленніков з’явився на світ у звичайній радянській сім’ї з Пермі. Пов’язати своє життя зі сценою він вирішив ще в дитинстві. Літо маленький Гена проводив у піонерських таборах. Хлопчисько був сором’язливим і постійно відмовлявся від участі в самодіяльності, але одного разу наполегливим вихователям вдалося умовити дитину вийти на сцену. Його імпровізація отримала овації – саме тоді Гена і зрозумів, що володіє вродженою харизмою, тому і вирішив обрати професію актора.

В молодості хлопець грав у пермському театрі самодіяльності ДК «Гознака», де його помітив завідуючий кафедрою театральної режисури та майстерності місцевого інституту культури і запросив молоду людину на свій курс, куди також потрапила Марина Федунка. Навчався обдарований актор непогано: з профільних дисциплін у Масленнікова завжди були «п’ятірки».

На третьому курсі навчання талановитого студента запросили в трупу театру «У моста». Він прийняв пропозицію і пропрацював там наступні десять років, аж до 2003 року, коли Масленніков покинув театр за власною ініціативою, пояснивши це тим, що перепробував себе у всіх амплуа і більше не бачить простору для подальшого зростання.

Масленніков геннадій грав в пермському театрі протягом 10 років

Після звільнення Масленніков влаштувався на завод «Новомед» слюсарем механоскладальних робіт. Для багатьох цей вибір здасться дивним, але сам Масленніков стверджував, що на заводі він отримував в три рази більше, ніж у театрі, і у нього з’явилося багато вільного часу, так як завод знаходився поруч із будинком, так і треба було постійно витрачати час на репетиції. Згодом він не раз заявляв, що слюсар з нього вийшов непоганий – у актора IV розряд. Крім того, він завжди згадував повчальні слова своєї матері: «Абсолютно не важливо, де ти працюєш, головне – люди, які тебе оточують». З колективом у Геннадія не виникало проблем – його оточували прості люди, з якими він легко знаходив спільну мову.

Кінокар’єра Геннадія Масленнікова. «ЧОП» та інші проекти

Дебютною картиною для Геннадія стала стрічка «Хроніки провінційних злодіїв», в якій Масленніков грав у 2006 році. У картині Геннадій з’явився буквально на кілька секунд, а тому його кінодебют виявився малозамеченным глядачами.

Велике інтерв’ю Геннадія Масленнікова У 2010 році актор був затверджений на роль клерка Гени в сіткомі «Реальні пацани» – його запросила зайнята в проекті режисер і сценарист Жанна Кадникова. Зйомки проходили у рідному місті Геннадія, тому поєднувати їх з роботою було досить просто.

В «Реальних пацанах» Масленніков Геннадій зіграв свого тезку-клерка

У 2015 році Масленніков Геннадій з’явився в числі головних персонажів серіалу «ЧОП». У новому проекті ТНТ він грав охоронця-параноїка Толю, недовірливого підкаблучника, що живе під гнітом двох жінок – матері і дружини. Чудковатый образ героя імпонував Геннадію, тому він без вагань зважився на зйомки.

«ЧОП»: Масленніков Геннадій грає параноїка Толю

Виворіт приватних охоронних агентств знайома акторові не з чуток: після демобілізації він сам якийсь час працював охоронцем, а пізніше півтора року спостерігав за охоронцем на своєму заводі. Однак роль далася акторові не без праці, так як в реальному житті у нього абсолютно інший характер.

В житті актор Геннадій Масленніков не схожий на свого персонажа

Особисте життя Геннадія Масленнікова

Актор проживає в Пермі і переїжджати в Москву не має наміру, так як пишається своїм рідним містом. У нього чудова дружина, яка працює хореографом.

У Геннадія Масленнікова є професійна мрія знятися у військовому фільмі. Він сам служив в Афганістані і знає, що таке війна. Улюбленим фільмом Масленнікова є військова драма Микити Михалкова «Цитадель».

На питання, що головне в житті, актор відповідає банально: «Побудувати будинок, посадити дерево і виховати сина». Син подружжя вже дорослий – він закінчив школу в 2016 році. Батько каже, що не знає, з якою професією дитина захоче пов’язати долю, але одне йому відомо – це визначено не буде театр і кіно, чого сам Геннадій дуже радий.

Масленніков геннадій сьогодні

На сьогоднішній день зірка проживає в Пермі, як і раніше працює на заводі слюсарем, поєднуючи основну роботу з акторською діяльністю.

Влітку 2016 року Масленніков Геннадій постав у другому сезоні «ЧОПа»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: