Ім’я: Маша Распутіна

Дата народження: 13 травня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: с. Уроп, Кемеровської обл.

Діяльність: поп-співачка

Вага: 76 кг

Зріст: 174 см

Біографія Маші Распутіної

Тато співачки, татарин за національністю, який працював на білівське ГРЕС, мама ж приїхала в село майбутнього чоловіка з Одеси з експедицією і залишилася.

Дитинство Маші Распутіної (за паспортом Алли Агеєвої) в суворій Сибіру супроводжувалося тяжким побутом, але це тільки загартувало характер майбутньої зірки і, згодом, знайшло відображення в автобиографичных піснях.

Яскрава й епатажна Маша Распутіна

18-річна тоді ще Алла Агєєва переїхала жити в Кемерово. В обласному центрі вона розраховувала отримати вищу освіту. За півроку дівчина перепробувала безліч професій і визначилася: подала документи на библиотекарский факультет Кемеровського державного університету культури і мистецтв.

Перед вступним іспитом Алла стояла біля аудиторії і тихенько наспівувала свою улюблену пісню «Ой, лишенько» з опери «Князь Ігор», так, для заспокоєння. Тоді ж її і помітив педагог з вокалу і запропонував спробувати свої сили в Тверському музичному училищі, де працював. Талант плюс протекція допомогли пройти на диригентсько-хорове відділення. Його Агеєва закінчила в 1988 році.

Початок кар’єри

У пошуках кращої долі Алла Агєєва відразу після закінчення училища переїхала до Москви і тут же стала зав’язувати знайомства в музичних колах. Нові товариші-то і допомогли юній співачці записати пісню «Грай, музико». Але перед тим як пустити композицію на радіо і телебачення дівчина стала Машею Распутіної. Ім’я вибрано з наступної причини: Маша – традиційне російське ім’я, а Распутіна, на думку Алли, володіє певним еротизмом.

Перша пісня вже Маші Распутіної стала шлягером. І тут же з молодою артисткою виявили бажання співпрацювати видатні музичні діячі. У 1989 році співачка заспівала свою коронну пісню у фіналі «Пісні року», одразу ж здобула «Гран-при» на фестивалях «Пхеньян», «роке тільки дівчата» і стала знаменитою.

Тоді ж Распутіна стала співпрацювати з поетом Леонідом Дербеньовим, що лише зміцнило зоряний статус артистки.

У 1991 році країна побачила дебютний альбом «Міська божевільна». Співачка з поетом упродовж рік відбирали матеріал, оскільки знали – перша платівка повинна вразити. В результаті, артистка продемонстрували всю широту свого вокалу, а також глибину композицій. Цього ніхто не очікую від починаючої співачки. Відрізнялася Маша від інших тим, що у відкриту сміялася і над собою, і над часом, в якому жила. У своїй творчості Распутіна торкнулася навіть проблеми корупції в пісні «Кооператив», показала продажність медицини в композиції «Міська божевільна». Крім цього, Леонід Дербеньов розповів про непростий біографії артистки в піснях «Таргани» і «Я теж жити хочу».

Маша Распутіна — Грай, музико (1989) Але всеросійський успіх прийшов до співачки після композицій «Кружляє музика» і «Гімалаї», де повністю розкривається талант Распутіної. Дебютний альбом Маші розійшовся великим тиражем, в результаті артистка стала останньою зіркою країни, яка розпалась.

Ось вона, Слава

Після перших гастролей, у 1992 році Маша Распутіна випустила другий альбом під назвою «Я народилася в Сибіру». Знову Дербеньов написав слова, а музику склали Ігор Матета і Олександр Лук’янов.

Далі Дербеньов знайомить свою підопічну з Філіпом Кіркоровим. Колеги швидко знаходять спільну мову, разом з’являються на концертах, співають одні і ті ж пісні («на світі Багато різних пісень», «Ех, ма»).

У 1994 році Маша Распутіна випустила перший CD «Синій понедельничек». Сюди потрапили пустотливі, ліричні та патріотичні пісні. І відразу артистка знялася для журналу «Penthouse». Маша починає спілкуватися з Юрієм Нікуліним, Левом Лещенко, В’ячеславом Добриніним і Владимиров Винокуром.

Серія концертів остаточно сформувала імідж Маші – зухвалої, яскравою, сексуальної бестії в коротких костюмах. Через два роки Алла Агєєва випустила якісно новий альбом під назвою «Я була на Венері». Тут вже яскраво видно танцювальні ритми. В альбом увійшла пісня «Ах, Одеса», яку написала сама Маша. Заголовна ж композиція «Хуліганчики (Ой, мамо, ой)» стала популярною.

Маша Распутіна «Я народилася в Сибіру» Наступний альбом з’явився в кризовий 1998 рік. «Ти мене не буди» став успішним, але найбільш запам’яталися слухачам однойменна пісня, і пісня «Ти впав з Місяця». У композиціях явно прослуховується тема любові. І напередодні нового тисячоліття творчість співачки починають крутити в ефірі радіостанцій, які до цього Распутіну визнавати не бажали.

У 1999 році Маша Распутіна стала дружиною бізнесмена Віктора Захарова. Через рік у подружжя з’являється донька Маша. Артистка різко скорочує кількість концертів.

Нове тисячоліття

Після народження Маші на світ з’являється новий альбом Распутіної «Поцілуй мене при всіх». Артистка його записала, будучи вагітною. Тексти ще більш сексуальніше, втім, як і образ. А після кліпу «Сукню з троянд» американці визнали Машу найсексуальнішою співачкою Росії за останні десять років.

З донькою Лідою

У 2001 році випустила альбом співачки «Живи, Країна!» і майже на три роки зникає зі сцени.

Тріумфальне повернення разом з піснею «Чайна Троянда» в дуеті з Філіпом Кіркоровим і дорогому відео на композицію. Популярність знову воскресла. Далі пішов другий дует з піснею «Мрії». Промокампанія з Кіркоровим зробила альбом «чайна Троянда» надзвичайно популярним в Росії і країнах колишнього Союзу. У 2003 році Маша виконала пісню, подаровану Аллою Пугачовою, «Синій птах». А в 2004 році приголомшила шанувальників новою композицією – «Мости», яку написав Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв.

У 2007 році співачка успішно брала участь в телепроекті «Дві зірки» Першого каналу. Вона виступала разом з Андрієм Малаховим. І тоді ж артистка разом з Кіркоровим представила жартівливий шлягер «Прощай».

Маша Распутіна: як спокутувати гріхи молодості В 2008 році вийшов грандіозний і успішний тур по містах Підмосков’я і США. Після чого був випущений збірник хітів «Маша Распутіна. The Best».

Скандал з донькою з психлікарні

У березні 2011 року показала історія з першою донькою Маші Распутіної в ефірі програми «Пусть говорят» з Андрієм Малаховим. Співачка забрала Ліду їх психіатричної лікарні, де та перебувала майже десять років. Колишній чоловік знаменитості Володимир Єрмаков заявив, що артистка продала квартиру доньки і відправила жити в барак. Нерви дівчата не витримали, і вона виявилася в психіатричній лікарні. На зйомки програми Маша Распутіна не приїхала.

За словами Єрмакова, нинішній чоловік співачки звинуватив його в тому, що рідний батько спав з власною донькою, і Захаров із звинуваченнями збирався в суд. Володимир заявив про наклеп і сам мав намір відправитися до служителів Феміди.

Нехай говорять «Сповідь Маші Распутіної» Варто зазначити, що Маша Распутіна розлучилася з Володимиром Єрмаковим більше десяти років тому. Тоді чоловік захопився репетитором Ліди по-англійському. Артистка знайшла на подружнім ложі руде волосся і влаштувала скандал.

Розлучилися подружжя друзями і Володимир, нібито, навіть знайшов екс-дружині нову пасію – бізнесмена-нефтянника Віктора Захарова.

З вітчимом Ліда не знайшла спільної мови. Вона страждала без батька, стала полохливою і замкнутою. А коли народилася Маша, зрозуміла, що зайва. Це позначилося на психіці дівчини. А в період загострення мама відвезла дочку в психіатричну клініку в Москві. І після виходу не взяла доньку назад. Батько домовився з Захаровим купити Ліді однокімнатну квартиру. Після чого покликав доньку в музпроект і, одночасно, починаюча співачка гастролювала як Анжела Єрмакова. З новим хлопцем Ліда почала готуватися до весілля, але після того, як він дізнався про недугу – ретирувався.

Як зізнавалася Ліда, мати вмовила її підписати згоду на продаж квартири, під приводом того, що буде жити з Распутіної. Але дівчина опинилася на вулиці, після чого прийняла рішення піти в монастир. Там знову про себе дала знати захворювання, і Ліда попросилася в лікарню.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: