Ім’я: Мар’яна Співак

Дата народження: 23 березня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: російська актриса театру і кіно

Вага: 76 кг

Зріст: 174 см

Біографія Мар’яни Співак

Дівчина з’явилася на світ в акторській родині. Її мама актриса Катерина Васильєва, а тато режисер і актор Тимофій Співак.

Мама закінчила ВДІК і знімалася в таких картинах, як «На початку славних справ», «Незваний друг», «Вам і не снилося», «Гостя з майбутнього», «Люблю. Чекаю. Лена» та інших. Тато ж теж має вищу акторську освіту – він осягав мистецтво в Гітісі і працював у фільмах «Шостий», «Пил під сонцем», «Маріца», «Канкан в англійському парку», «Йшов четвертий рік війни».

Наближені до мистецтва і бабуся з дідусем Мар’яни Співак. Актриса Жанна Прохоренко, бабуся дівчинки, народна артистка РРФСР, після отримання диплома Вдіку знімалася в «Баладі про солдата», «Одруження Бальзамінова», «Дві версії одного зіткнення», «Калина червона». А ось дідусь Євген Васильєв був кінорежисером, сценаристом і кінооператором. Його рук справа – фільми «Прощання слов’янки», «До бору брусниця», «Тактика бігу на довгу дистанцію». У Мар’яни є сестра Ксенія.

Своє ім’я Мар’яна отримала тому, що мама хотіла назвати доньку Марією, а тато Анною. В результаті вийшла МарияАнна. А іменини Співак святкує в перший день весни, коли відзначається день Маремьяны Праведної або Потвори.

Дитинство

Жила сім’я Співаков у трикімнатній квартирі у Відрадному районі Москви. Коли малятку Мар’яні було всього три роки, її батьки розлучилися і розміняли житлоплощу. Вийшла однокімнатна та двокімнатна квартири, правда, в одному будинку. Трохи пізніше майбутня актриса з мамою переїхали ближче до бабусі Жанні Тимофіївні в район Тропарево.

Ближче до історії

До речі, Мар’яна Співак Прохоренко бабусею не називала. Каже, що тільки в ранньому дитинстві так звала, і то не бабусею, а бубою. Потім актриса для всієї сім’я стала Жанетиком. Інакше у родичів язик не повертався назвати Жанну Тимофіївну. Все тому, визнається Мар’яна, що жінка виглядала приголомшливо для свого віку.

У гімназії №1543, де навчалася майбутня актриса, Мар’яна була улюбленицею у класного керівника. Дівчинка постійно брала участь у всіх номерах самодіяльності, з радістю ставила капусники і постійно вдома вчила англійську мову. Мама Співак отримала диплом англійської спецшколи і працювала, в той час, над перекладами фільмів для телеканалів. Не без допомоги матері Мар’яна закінчила курси англійської мови при Дипломатичній Академії Москви. Там, до речі, Співак отримала червоний диплом. І там же вивчила, на додачу до англійської, латинь і французький.

Мар’яна Співак на відео Втім, в школі навчання йшла не дуже гладко. Наприкінці десятого класу Мар’яна Співак із-за розладу з викладачем самовільно перевелася з гімназії в звичайну школу. Там вона довчився, причому на відмінно. П’ятірки були з усіх предметів, в тому числі і з математики. Під час навчання школярка навіть встигала ходити на підготовчі курси в школу-студію МХАТ і працювати над програмою для вступу в театральний.

Однак усе своє свідоме життя Мар’яна стверджувала, що ні за яких умов не піде в актриси. «Піду в журналісти або в ветеринари, та куди завгодно, навіть в космонавти», — казала дівчина. Вона не з чуток знала, що таке акторська професія і як це не просто. Втім, і рідні її відмовляли йти їхнім шляхом. Але у десятому класі Співак зрозуміла, що нічого не хоче і не вміє, крім як грати.

Одного разу в гості до сім’ї приїхала Марина Левтова, до речі, хрещена мама Мар’яни. Подружка дівчини і донька Левтова Даша Мороз вже вчилася на другому курсі театрального вузу. Вона й порадила, куди звернутися за допомогою і як готуватися до іспитів.

Мар'яна Співак. Чим не русалка?

Мар’яна Співак пішла на екзамени з повною упевненістю, що не надійде. Однак у 2002 році її взяли відразу три внз: Щукінське училище, МХАТ і ВДІК. Майбутня актриса вирішила вчитися у Мхаті.

На курсі було сім робіт, у п’яти з них («Гамлет», «Безіменна зірка», «З коханими не розлучайтеся», «Три сестри», «Майська ніч або утоплена») дівчина брала участь і, за збігом обставин, майже скрізь була задіяна в головних ролях. З-за зайнятості Мар’яні просто ніколи було брати участь в якихось інших проектах. До речі, за творчі досягнення Мар’яні присвоїли звання Лауреата премії ім. Ст. Мейєрхольда.

У 2006 році актриса з відзнакою закінчила театральний, курс С. Земцова і В. Золотовіцького. Після чого її взяли в трупу Театру «Сатирикон» імені Аркадія Райкіна. Тут ж дівчину запросили працювати асистентом з майстерності актора на курс, з якого вона щойно випустилася.

Мар'яна Співак в гримерці

До речі, Мар’яна Співак у захваті від того, що її розподілили саме в «Сатирикон», дівчині близький саме цей храм мистецтва, де вона розраховує працювати довго і плідно.

За час своєї роботи на театральних підмостках «Сатирикону» Мар’яна Співак зіграла в декількох постановках. У 2004 році вона вийшла на сцену в ролі Леді Анни у виставі «Річард третій». Два роки потому їй дісталася Корделія, дочка Ліра у постановці «Король Лір». Роком пізніше вона вже грала Мотрю в «Бальзаминове». У 2008 році була роль Дардане в постановці «Синє чудовисько». А ще через рік – Ганна Павлівна Вышневская у виставі «Прибуткове місце.

Була одна роль – Каті – і в МХТ імені Антона Чехова. Там Мар’яна зіграла в постановці «З коханими не розлучайтеся. Ігри і сцени з життя».

Кіно

Вперше в кіно Мар’яна знялася ще в утробі матері. Вагітна Катерина Васильєва якраз працювала в картині «Прощання слов’янки». Потім послідувала роль вже в п’ятирічному віці. Тоді була картина «Поки грім не вдарить». Режисером виступив рідний дід юної актриси. Далі Співак потрапила в «Єралаш». Коли мама актриси працювала в агентстві перекладів на «Мосфільмі» Катерина з донькою зайшла до Бориса Грачевскому і Мар’яну взяли в епізод «Знову двійка».

День шульги. Мар’яна Співак і Максим Аверін У 2001 році була роль Василини у фільмі-казці батька «Горе-злосчастье». Маленька роль Валі дісталася актрисі в серіалі «Близнюки». Там теж знімалися майже сім’єю. У ролі бабусі Валі знялася Жанетик, а в ролі мами – Катерина Васильєва. «У мене роль хоч невелика, зате істерична», — розповідає Мар’яна.

Потрапила Мар’яна Співак і популярний серіал «Глухар» в 2008 році. А в 2011 році стала героїнею фільму «Куля-дура 4».

Радіо

Перший досвід роботи на радіо – роль Смагиной і матері Спесивцевій в «Перехідному віці». Така радиоработа дівчині дуже сподобалася, і вона розраховує ще трудиться в цій області. Мар’яна спробувала себе і в ролі актора дубляжу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: