Ім’я: Марк Тішман

Дата народження: 22 серпня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Махачкала, Дагестан

Діяльність: співак, телеведучий

Вага: 68 кг

Зріст: 187 см

Біографія Марка Тішмана

Марк Тішман – це відомий молодий співак, який за свою недовгу кар’єру зумів домогтися дуже багато чого. Спочатку він став відомий як музичний виконавець, однак згодом зумів реалізувати себе і в якості композитора та поета-пісняра. Така багатогранність заслуговує поваги. Особливо при врахуванні того, що в останні роки наш сьогоднішній герой працює також і в якості телеведучого.

Співак Марк Тішман

Але що ж дозволило Марк Тишману досягти настільки вражаючих висот? Наскільки довгим був шлях цього молодого співака до вершин музичного Олімпу? Відповіді на ці та інші питання ми спробуємо відшукати в минулому відомого музиканта. Адже саме там, як говорив Генріх Гейне, знаходиться батьківщина нашої душі.

Ранні роки, дитинство і родина Марка Тішмана

Марк Йосипович Тішман з’явився на світ у місті Махачкала в родині єврейського походження. Його батько був досить відомим в Дагестані інженером, а мама працювала простим лікарем. Співаків, як, втім, і представників інших творчих спеціальностей в родині нашого сьогоднішнього героя ніколи не було.

Марк Тішман зі старшим братом

Однак, незважаючи на це, Марк завжди захоплювався музичним мистецтвом і був небайдужий до співу. Можливо, причиною такого стану речей стало те обставина, що своє ім’я молодий чоловік отримав на честь відомого радянського співака Марка Бернеса, яким колись захоплювалися його батьки.

Марк Тішман отримав своє ім'я на честь Марка Бернеса

Так чи інакше, розвивати в собі музичні таланти Марк Тішман почав з самого дитинства. З п’яти років він брав участь у різних конкурсах художньої самодіяльності, а також навчався в музичній школі по класу фортепіано. Крім того, у тринадцять років він виграв великий конкурс на знання англійської мови і дуже скоро відправився в США за однією з програм обміну школярами. Там, за океаном, наш сьогоднішній герой більше півроку відвідував уроки в дитячому хорі.

Після закінчення загальноосвітньої школи в Махачкалі Марк Тішман перебрався в російську столицю. У Москві наш сьогоднішній герой вступив в МДУ, де згодом почав вивчати англійську та іспанську мови. Вельми примітно, що кілька років потому цей престижний заклад Марк закінчив з червоним дипломом. Однак не будемо надто забігати вперед…

Марк Тішман в студентські роки

Ще під час навчання в університеті Марк почав брати уроки у відомого педагога з вокалу Володимира Хачатурова (нині викладає в училищі імені Гнесіних). Значною мірою саме цей видатний викладач вплинув на формування музичного стилю молодого співака, а також порадив йому спробувати свої сили в РАТІ. Незабаром Марк так і вчинив. Після закінчення МДУ він подав документи в Російську академію театрального мистецтва, де згодом почав навчатися на курсі Розети Немчинской.

Марк Тішман про добро, добровольцях і хороших вчинках Отримавши необхідну освіту, артист вперше почав з’являтися на великій сцені. Першим вагомим кроком у його кар’єрі були різні мюзикли, найбільш відомою серед яких стала постановка «Цілуй мене, Кет». У цьому музичному спектаклі Марку Тишману дісталася головна роль. Згодом разом з іншими учасниками названого мюзиклу артист об’їздив багато міст Росії та країн СНД.

Зоряний шлях Марка Тішмана: театр і сольна кар’єра

Паралельно з роботою на театральній сцені молодий і талановитий артист також виступав разом з групою «Профспілка». В якості учасника даного колективу в 2004-му році Марк став лауреатом міжнародного конкурсу «Морський вузол». Проте в цілому співпраця з названою групою не було довгим.

У 2006-му році наш сьогоднішній герой залишив названий колектив і почав працювати в якості сольного виконавця. Він виступав на весіллях і корпоративах, знімався в телесеріалах і навіть вів на одному з телеканалів передачу «Бінго-мільйон», яка була чимось на зразок телелотереи. Крім того, вже в цей період він почав продавати свої пісні. Так найбільш тривалою і плідною стала співпраця співака з групою «Парі», в репертуарі якої досі значиться безліч пісень автора.

Проте всі ці локальні успіхи не могли замінити співакові мрію про велику сцену.

Марк Тішман. Я буду твоїм ангелом багато В чому саме тому влітку 2007-го року наш сьогоднішній герой зважився на рішучий крок і відправив запис пісні «Я стану твоїм ангелом» продюсера «Фабрики зірок-7» Костянтину Меладзе. Таким чином, Марк Тішман виявився в числі учасників популярного телепроекту. В цей період про нього дізналася вся країна. Пісні виконавця моментально потрапили на телебачення і радіо. А тому підсумкове друге місце артист навіть і не думав сприймати як особисту поразку.

Після виступу на проекті «Фабрика зірок – 7» наш сьогоднішній герой разом з іншими учасниками відправився в затяжне турне по містах СНД. Паралельно з цим він також працював над іншими проектами. Так, зокрема, Марком Тішманом було написано декілька пісень для групи «БиС» — Дмитра Бікбаєва і Влада Соколовського, а також деяких інших російських виконавців. Крім того, пісні музиканта звучали у проектах «Міс Росія», «Пісні для коханих», серіалі «Тетянин день». Композиція «Вперед, Росія» кілька разів звучала на урочистій церемонії, присвяченій виборам президента РФ.

Варто також відзначити і той факт, що багато композиції, особисто виконані Марком Тішманом, були відзначені призами фестивалів «Нові пісні про головне», «Пісня року», «Золота шарманка» і т. д.

Починаючи з 2009-го року, наш сьогоднішній герой також працює ведучим на проект «Скарб нації». У цій якості він також з’являється і на багатьох інших заходах.

Марк Тішман і Нонна Гришаєва

Немов намагаючись довести всім, що його талант нескінченно багатогранне, в 2010-му році Марк Тішман також взяв участь в озвучуванні голівудського мультфільму «Гидке Я. 3D».

Особисте життя Марка Тішмана

Про своє особисте життя співак розповідає вкрай неохоче. Лише тільки в одному із своїх інтерв’ю він якось зізнався, що в своєму житті любив всього два рази. Ще до «Фабрики Зірок» артист кілька років зустрічався з дівчиною, якій одного разу простив навіть зраду. Однак, незважаючи на це, стосунки розладналися. В даний час Марк присвячує себе роботі. Але, незважаючи на цей факт вже чотири роки поспіль потрапляє в список найкрасивіших чоловіків Москви.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: