Ім’я: Марк Едді

Дата народження: 14 січня 1964 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Йорк, Великобританія

Діяльність: актор

Вага: 78 кг

Зріст: 170 см

Біографія Марка Едді

Марк Едді – це талановитий англійський актор, ім’я якого стало відомо у кінематографічному світі після виходу на екрани картини «Чоловічий стриптиз» і серіалу «Гра престолів». Так, наш сьогоднішній герой не належить до числа перших зірок Голівуду, однак, незважаючи на це, в його біографії також є чимало моментів, які можуть бути цікаві пересічному глядачеві.

Марк Едді – це яскравий актор, все своє життя прагнув довести, що він може бути цікавий глядачам і режисерам. І тільки один цей факт вже сам по собі заслуговує поваги. Але що нам відомо про цього талановитого англійця? Відповіддю на це питання стане наша сьогоднішня стаття.

Ранні роки, дитинство і родина Марка Едді

Майбутній актор народився в одному з сіл, розташованих недалеко від міста Йорк в іменитому сімействі, чия історія нерозривно пов’язана з історією цього старовинного англійського поселення. Так, достеменно відомо, що предки Марка Едді жили в районі сучасного Йорк-сіті ще в 1910-му році. І це лише письмові дані. За деякими повідомленнями (які, проте, складно підтвердити або спростувати), родичі англійського актора проживали в даній місцевості ще в кінці вісімнадцятого століття і значилися серед видних ремісників.

Як робили спецефекти у Грі Престолів з Марком Едді Кілька цікавих фактів можна знайти і в житті більш близьких родичів Марка Едді, а саме – в його біографії батька. Зокрема, точно відомо, що він як скляра брав активну участь у створенні знаменитих фресок Йоркського собору, який був побудований в тринадцятому столітті, а потім відреставрований сім століть тому – в 1984-му році.

Однак не будемо надто загострювати увагу на родоводу нашого сьогоднішнього героя і поговоримо про Марку Едді. З ранніх років він зростав досить огрядним дитиною, а тому постійно страждав від різного роду комплексів. Однак, як кажуть, немає лиха без добра. Намагаючись довести всім, що він також, як і всі інші діти може домогтися багато чого в своєму житті, Марк Едді почав відвідувати театральні заняття. Вельми примітно, що спочатку подібні уроки були покликані просто зміцнити впевненість хлопця в собі і своїх силах, однак згодом стали для нього сенсом життя.

Вже в шістнадцять років, їх вабить мрією про велику сцену, майбутній англійський актор переїхав у Лондон, де два роки тому подав документи в престижну Королівській академії драматичного мистецтва. Його прийняли, і протягом наступних років він старанно вивчав всі тонкощі акторської професії.

Марк Едді популярний завдяки серіалу Гра престолів і іншим фільмам

В даному контексті варто відзначити, що спочатку всі педагоги бачили в Марці виключно комедійного актора. Подібної думки дотримувався і він сам. А тому вже під час навчання в Королівській академії почав підшукувати для себе підходящі ролі. І дуже скоро знайшов шукане…

Зоряний шлях Марка Едді, кінокар’єра, фільмографія

Вже в кінці вісімдесятих – початку дев’яностих років Марк Едді відзначився в кількох комедійних серіалах, серед яких виділяються такі фільми як «Дуже специфічна практика», «Одружені… з дітьми», а також «Тонка синя линяючи», в якій його партнером по зйомках став відомий комік Роуен Аткінсон. До цього списку варто також додати безліч британських і американських серіалів, які ніколи не перекладалися на російську мову. У цей період головний герой нашої розповіді отримував переважно невеликі епізодичні ролі, проте з плином часу формат пропонованих йому ролей став змінюватися.

У 1996-му році Марк Едді виконав одну з головних ролей в британській комедії «Чоловічий стриптиз». Перевтілившись у невдатного колишнього сталевара, який раптом вирішив почати танцювати біля жердини, щоб звести кінці з кінцями, англійський актор, нарешті, отримав свою дещицю слави. Даний фільм був номінований на Оскар в чотирьох категоріях і приніс своїм творцям чималий успіх.

Марк Едді одружений і у нього троє дітей

З цього періоду кар’єра нашого сьогоднішнього героя почала стрімко набирати обертів. У найближчі п’ять років англійський актор зіграв в декількох нових стрічках, багато з яких стали відомі і популярні. Серед таких варто виділити фільми «Джек Фрост», «Флінтстоуни в Віва Рок-Вегасі» (роль Фред Флінстоунів), «Історія лицаря» і деякі інші фільми. Крім того, згадки заслуговують також і популярні серіали «Неслухняні батьки» (Still Standing), «Чокнуті» і деякі інші, які також стали важливою віхою у творчості актора.

В даний період Марк Едді грав переважно в комедійних проектах, однак і більш серйозні ролі також стали з’являтися в його фільмографії із завидною постійністю.

Двохтисячні роки були ознаменовані в кар’єрі Едді виходом кількох нових успішних стрічок. Фільми «Машина часу», «Пожирач гріхів», «Навколо світу за 80 днів», «Версія Барні», «Робін Гуд» (роль ченця Тука) також стали дуже важливими в кар’єрі британського актора.

У 2006-му році Марк Едді став часто з’являтися на сцені різних театрів, де грав як комедійних, так і більш серйозних персонажів.

Марк Едді зараз

У даний момент останньою яскравою роллю в кар’єрі талановитого британця залишається роль короля Роберта Баратеона Першого в популярному серіалі «Гра престолів». Завдяки даній ролі, Марк Едді став відомий в усіх куточках Землі. Однак не варто вважати її апогеєм блискучої кар’єри.

Сьогодні Марк Едді все також амбітний і сповнений сил. А це означає, що нові яскраві ролі напевно з’являться у фільмографії актора вже дуже скоро.

Робін Гуд з Марком Едді — російський трейлер

Особисте життя Марка Едді

У 1996-му році Марк Едді одружився на жінці на ім’я Келлі, з якої складається в шлюбі і понині. Зараз подружня пара проживає на історичній батьківщині британського актора – в селі Руффорт (передмістя Йорка) — і виховує трьох дітей Рубі (2000 р. н.), Чарлі (2003 р.) і Оскара (2005 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: