Ім’я: Марк Богатирьов

Дата народження: 22 грудня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 73 кг

Зріст: 180 см

Біографія Марка Богатирьова

Життя цього молодого лицедія — це повість про великого мрійника. Марк до 29 років пройшов довгий шлях. Від будівельника до актора, від провінційного містечка Обнінськ до столиці. Цілеспрямований, талановитий хлопець знає ціну успіху, тому що заплатив сповна. Переживши моменти безгрошів’я, голоду й тяжкої праці, Богатирьов блищить на сцені МХТ ім. Чехова.

Паралельно знімається у фільмах і серіалах з такими зірками як: Дмитро Нагієв, Марина Могилевська, Дмитро Назаров, Володимир Епіфанцев. Загальну любов Марку приніс серіал «Кухня». Там він грає молодого і амбітного кухаря Максима Лаврова, що прибув підкорити Москву. Історія життя героя і актора разюче схожі. Про дивовижні перипетії долі цього актора, поговоримо далі.

Важка дитина: Дитинство Марка Богатирьова

Хлопець народився у столиці, але дитинство і перші студентські роки пройшли в 100 км від Москви, в місті Обнінськ Калузької області. Батька він ніколи не знав. Мамі, особистості творчої, було не до виховання хлопчика. Богатирьова виховала бабуся, про яку він завжди говорить з теплом.

У дитинстві Марк був повним хлопчиком з писклявим голосом, але це не заважало йому бути дворовим заводієм. Вже з семи років на дитячих посиденьках хлопчик смішив шпану і показував пантоміми. У ті роки він мріяв стати клоуном, або водієм — далекобійником.

Марк Богатирьов в серіалі «Кухня»

У складні 90-ті роки мама актора — художниця подорожувала. У пошуках натхнення вона забувала про хліб насущний. Однієї бабусі було важко прогодувати хлопчика і в 14 років Марк пішов працювати. Був і охоронцем, водієм, будівельником і навіть адміністратором в комп’ютерному клубі.

Зараз актор згадує непрості часи з посмішкою і пояснює: «Ніколи не був інфантильним хлопчиськом!» Рання самостійність не вбила в дитині почуття прекрасного. Будучи в дитячому таборі, Марк знайомиться з Олегом Демидовим, директором театру «Д. Е. М. І» місто Обнінськ. Починає грати там, постійно вдосконалюючись як лицедій. Тоді і приходить пристрасть до чарівництву сцени.

Закінчення школи ставить Марка перед вибором: мрія чи реальність. Близькі вмовляють хлопця вибрати «земну» спеціальність. Богатирьов надходить в Обнінський технічний університет атомної енергетики на економіста. Якби не наполегливість хлопця, ми б втратили такого обдарованого актора. Юнак кожні вихідні їздить у Москву на різні спектаклі.

Марк Богатирьов .Вокал .4 курс. школа — студія МХАТ Вже на третьому курсі технічного вузу Марку посміхається удача, і він проходить кастинг на фільм Руслана Бальтцера «Ненаситні». Потрапляє відразу на виконання головної ролі — Арчі. На одному майданчику Богатирьов грає з Володимиром Эпифанцевым, Микитою Єфремовим, Олександром Сєровим. Фільм вийшов в 2006 році, а актор вже прийняв важливе рішення – вступати в театральний вуз.

Фільмографія Марка Богатирьова

Мрії про столичній сцені Марк вирішив втілювати зі 100% гарантією. Протягом року, він займався з викладачем з «Щепкінського» училища Любов’ю Михайлівною Іванової. Вчитель іноді ставила під сумнів дар юнаки, це лише підігрівало бажання Марка стати актором. Результатом додаткових занять стало надходження в ГІТІС і МХАТ одночасно.

Серіал «Кухня» — Олена Подкамінська і Марк Богатирьов готують «Український салат» Богатирьов продовжує навчання в МХАТ на курс Ігоря Золотовіцького. З 2010 по 2013 року Марк був актором — стажистом трупи МХТ ім. Чехова. Працював у таких виставах: « Білосніжка і сім гномів», «Майстер і Маргарита», «Прокляті і вбиті», «З коханими не розлучайтеся», «Ундіна».

Робота в кіно також мала місце. До вибору ролей Марк підходить обережно, в Мхаті йому прищепили відмінне почуття смаку до кінороботам. Без роботи хлопець майже не було — «Інше» знятий в 2007; «Тариф Новорічний» у 2008; «Нероби» в 2011. Переломним для Богатирьова став 2012 рік. Саме тоді стартують зйомки «зоряного» серіалу «Кухня». Одночасно, Марк грає в таких фільмах: «В зоні ризику», «Далеко від війни», «Бути собою», «Татусі». Не залишає хлопець і театральних підмостків.

Марк Богатирьов сьогодні

На сьогоднішній день, чекає виходу третій сезон «Кухні». Навесні 2014 року вийшов повнометражний фільм «Кухня в Парижі». Актор задіяний у наступних проектах: «Вчителі»- головна роль, Арсеній Платонов. Фільм «Чемпіони» герой Марка — Микола Круглов. У цьому проекті актор працює зі Світланою Ходченкової, Олексієм Чадовим, Андрієм Смоляковим, Костянтином Крюковим. А так само, чекає виходу грандіозний фільм «Катерина Велика». Прем’єри цих кінотворів відбудуться в 2014 році.

Особисте життя Марка Богатирьова

Молодий і красивий актор намагається не вдаватися в подробиці свого особистого життя. Активно користуючись різними соціальними мережами, юнак часто інтригує прихильниць двозначними повідомленнями. Типу, «закоханий» у графі сімейний стан.

Точно відомо одне — він не одружений, не був і поки не збирається. Природно, ходить безліч чуток. Йому приписують довгий роман з колегою по серіалу «Кухня» Оленою Подкаминской. Хоча офіційного підтвердження цієї інформації немає. Олена заміжня і виховує трирічну дочку Поліну.

Марк Богатирьов і Олена Подкамінська

В жовтні 2013 року пресу підірвала новина. Нібито, Марк Богатирьов скоїв спробу суїциду через любов до Подкаминской. Але ні колеги актора, ні він сам ці розповіді не підтверджують. А ось достовірним є те, що в грудні цього ж року Богатирьова госпіталізували. Причиною став напружений графік актора.

Повернемося до особистого життя. Богатирьов любить інтригувати публіку, напустити навколо себе «туман». Але це можна пробачити всім творчим людям. Актор зізнається, що жив з однією дівчиною. Але їм довелося розійтися. Причиною стала неохайність його супутниці.

Богатирьов вміє готувати. Дечого навчився на зйомках «Кухні», дещо вміє ще з часів гуртожитку. Актор хвалиться рецептом свого «фірмового стейка». Тим не менш, не згоден з твердженням «шлях до серця чоловіка лежить через шлунок». Для Марка пріоритетом залишається охайність дівчини.

Обожнює читати Патріка Зюскінда, Ф М Достоєвського, слухає Майкла Джексона. Прикладом для наслідування називає Олега Янковського, Євгенія Миронова і Костянтина Хабенського. Марк Богатирьов — обдарований молодий, загадковий і витончений актор нового покоління. Дякуємо за завзятість!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: