Ім’я: Марія Зайцева

Дата народження: 11 січня 1983 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Марії Зайцевої

Марія Зайцева – російська виконавиця, яка стала відомою російським слухачам після участі в «Народному артисті», де вона увійшла в четвірку лідерів. Це стало відправною точкою в розвитку творчої кар’єри Маші.

Дитинство і родина Марії Зайцевої

Рідне місто Маші – Москва. Будучи музичним дитиною з раннього дитинства, вона, взявши кілька уроків гри на фортепіано, займалася музичною самоосвітою. Незабаром, вивчивши музичну грамоту, дівчинка почала писати свої пісні, пишучи до них музику. Виконавицею цих творів, природно, теж була Маша.

Дівчинка цікавилася, крім музики, малюванням, відвідувала заняття з плавання. Не дивлячись на те, що малювала Маша відмінно, основним її захопленням все таки залишалася музика.

Марія Зайцева недовго була учасницею другого сезону шоу Голос

Зайцева навчалася в англійській школі. Закінчивши два останніх класу екстерном, талановита дівчинка стала студенткою Академії Правосуддя. У 2004-му році Марія отримала диплом юриста.

Початок кар’єри, перші пісні Марії Зайцевої та телепреокты

У 2003-му році майбутня співачка, бажаючи проявити себе, показати вокальні можливості, стала учасницею програми «Народний артист». Потрапивши на прослуховування, вона без праці пройшла відбірковий конкурс. Далі, як каже Зайцева, абсолютно несподівано для самої себе, вона тур за туром без праці просувалася далі, опинившись, зрештою, в четвірці лідерів.

Зайцева не перемогла в «Народному артисті», але потрапляння в першу четвірку змусило звернути увагу деяких продюсерів на потенціал виконавиці. За час проведення телепроекту, Марія навчилася тримати себе на сцені, міцніше поставила голос.

Одним з продюсерів, що звернули увагу на Зайцеву, був Євген Фрідлянд. Він вирішив набрати групу з дівчат, що вийшли у фінал музичного проекту. Природно, що Марія теж була запрошена. Так з’явилася група «Асорті», яка змогла за короткий термін завоювати увагу російських слухачів. Заслуга швидко прийшла до «Асорті» популярності в живому виконанні композицій, добре підібраному репертуарі, зовнішніх даних виконавиць, неповторності їх голосів.

У 2011-му році учасниці групи «Асорті» стали співати в групі «N. A. O. M. I.». У складі цієї групи Зайцева поїхала в Юрмалу, де стала учасницею конкурсу «Нова хвиля».

Марія Зайцева на шоу «Голос»

У 2013-му році талановита виконавиця вирішила взяти участь у посиленним популярність шоу «Голос». На жаль, в 2013-му році вона так і не дійшла за «сліпих» прослуховувань, так як бажаючих було дуже багато. Щоб всі бажаючі мали можливість взяти участь у «Голосі», виконавців, які не потрапили на «сліпі» прослуховування у 2013-му році, запросили спробувати свої сили в 2014-му.

Марія Зайцева в третьому сезоні Голоси досягла великих успіхів

Так Марія опинилася в числі учасників. На першому прослуховуванні перед суддями-наставниками співачка виконала композицію «Why», яка входить в репертуар Annie Lennox. В результаті, до Марії повернули крісла всі наставники-чоловіки. Співачка своїм виступом змогла зарядити весь глядацький зал.

Відомо, що Зайцева до того моменту була добре знайома і з Пелагеєю, і з Леонідом Агутіним. Тим не менш, вони не впізнали її з вокалу. На думку Палажки, для Марії участь у «Голосі» буде прекрасним стартом для сольної кар’єри. З трьох наставників-чоловіків конкурсантка зробила вибір на користь Леоніда Агутіна.

Далі послідував етап «поєдинків», на якому Маша виступала з сестрами Шахтариными. У їх виконанні судді почули композицію Примадонни «Три щасливих дні». Всі вони відзначили, що Шахтариным не вистачило душевності і емоційності, в дуеті не відчувалося розвитку. Таким чином, в шоу після етапу «поєдинків» залишилася Зайцева. Останнім для Марії етапом на шоу став етап «нокаутів». На ньому свої вокальні дані демонстрували тільки сильні учасники, тому вибір для наставників, у тому числі і для Леоніда Агутіна, був зовсім непростим. В результаті Зайцева покинула шоу. Дівчину підтримували учасниці групи «N. A. O. M. I.».

Особисте життя Марії Зайцевої

Під час участі в програмі «Народний артист» Маша познайомилася з Олексієм Гоманом Відомо, що він став переможцем цього телепроекту. Молоді люди почали зустрічатися. Разом вони прожили близько шести років, після чого одружилися. Весілля пройшло досить тихо і скромно, так була організована спонтанно, за компанію з друзями, проте саме таке весілля і хотіли Марія і Олексій. Ця подія сталося в 2009-му році. Минуло три роки, і в родині народилася дочка. Дівчинку назвали Александріної.

Марія Зайцева народила доньку Олексію Гоману

Малювання для Марії по сьогоднішній день залишається одним із хобі. Вона малює для душі. Її інструментами при цьому є вугілля або акварель. Друге серйозне захоплення співачки – водіння автомобіля. Тривалий час вона їздила по столичних дорогах на Ниві. На цій же машині Зайцева брала участь в автоперегонах з Москви в Коктебель. Не так давно на зміну Ниви прийшла більш сучасна машина – BMW. За словами Маші, свою Ниву вона з теплотою згадує досі.

До п’ятнадцятирічного віку кумиром Зайцевої була Мадонна, вже пізніше вона захопилася такими виконавцями, як George Michael, Kelly Price, Ray Charles та ін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: