Ім’я: Марія Ситтель

Дата народження: 9 листопада 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Пенза

Діяльність: телеведуча

Вага: 64 кг

Зріст: 180 см

Біографія Марії Ситтель

Марія Ситтель – це відома телеведуча, яка вже давно стала живим символом телеканалу «Росія». Саме вона розповідає росіянам і телеглядачам з деяких інших країн про останні події дня в рамках щоденних випусків теленовин. Часом, дивлячись на неї, здається, що вона знає абсолютно все.

Але що нам відомо про неї самої? Трохи заглибитися в минуле відомої телеведучої, щоб представити своїм читачам докладна розповідь про її життя і долю ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Марії Ситтель

Марія Ситтель з’явилася на світ 9 листопада 1975 року в місті Пензі. Її батько мав німецьке коріння, а тому наша сьогоднішня героїня завжди виховувалася на стику двох культур. Продовжуючи розмову про її дитинство, відзначимо, що в минулому Марія хотіла стати лікарем і навіть деякий час навчалася в медичному ліцеї. Проте в якийсь момент дівчина вирішила обрати для себе дещо іншу дорогу в житті.

Телеведуча Марія Ситтель народилася в Пензі

Отримавши середню освіту, дівчина подала документи в Пензенський педагогічний університет, де стала навчатися на хіміко-біологічному факультеті. В цьому місці вона зарекомендувала себе як старанна учениця. Її любили педагоги та однолітки. Можливо, саме тому в один прекрасний день кілька її університетських приятелів запропонували саме їй знятися в гумористичній програмі, яку вони готували для одного з пензенських телеканалів.

Досвід зйомок виявився вдалим, однак, незважаючи на це, про кар’єру телеведучої Марія Ситтель навіть не думала. Але доля все-таки надала їй можливість ще раз подумати про свою дорогу в житті. У 1997-му році наша сьогоднішня героїня отримала пропозицію від пензенської телекомпанії «Наш дім». Її звали працювати ведучою. І в кінцевому підсумку Марія все-таки зважилася спробувати себе в принципово іншому амплуа.

Спочатку талановита молода співачка працювала в програмі «Музичний сувенір», але згодом отримала роботу репортера в місцевій службі новин. Попрацювавши в новій якості декілька місяців, Марія Ситтель перейшла з каналу «Наш дім» на телеканал «Експрес», де також стала працювати в якості ведучої телевізійних новин. Її кар’єра розвивалася дуже стрімко, а тому на новому місці журналістка також затрималась ненадовго. Рік потому Марія проміняла канал «Експрес» на центральне телебачення міста – ДТРК «Пенза».

М. Ситтель — Ст. Бородінов — Пасадобль — Танці з зірками Як це ні дивно, але навіть тоді дівчина не стала сприймати журналістику всерйоз. Для неї нова робота була просто цікавим хобі і відмінним способом заробітку. Закінчивши педагогічний інститут, Марія Ситтель вступила у фінансово-економічний інститут, де стала заочно навчатися за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Паралельно з цим талановита уродженка Пензи продовжувала працювати на місцевому телебаченні. І з плином часу телевізійна робота стала для неї чимось більшим, ніж улюблене хобі.

Зоряний шлях Марії Ситтель на телебаченні

Завдяки своїй роботі на телебаченні наша сьогоднішня героїня дуже скоро стала відома і популярна у своїй рідній Пензі. Її почали впізнавати на вулицях. А відомі діячі общефедерального телебачення стали все частіше виходити на неї з новими пропозиціями. У підсумку, пропрацювавши на ДТРК «Пенза» всього два роки, телеведуча перейшла на телеканал «Росія», з яким згодом і була пов’язана практично вся її професійна кар’єра.

У вересні 2001-го року Марія Ситтель вперше з’явилася перед глядачами в якості ведучої програми новин «Вести». Її партнером по знімальному майданчику став Дмитро Кисельов. Згодом талановита тележурналістка працювала також в парі з Андрієм Кондрашовым.

З плином часу Марія Ситтель стала справжньою зіркою не лише телеканалу «Росія», але і всього російського телебачення. Вона часто регулярно з’являлася на телеекрані, а з якогось моменту стала також давати майстер-класи для молодих журналістів. В рамках подібних занять наша сьогоднішня героїня стверджувала, що читання газет, книг, журналів є такою ж невід’ємною частиною професії тележурналіста як і прямий ефір. Такий багатогранний підхід до справи став основою її фірмового стилю, а також приніс їй великий успіх.

Телеведуча Марія Ситтель, мати чотирьох дітей, з донькою

У 2007-му році Марія Ситтель стала володарем Ордена Дружби за внесок у розвиток телебачення, а двома роками раніше отримала також премію «ТЕФІ» як краща ведуча інформаційної передачі.

До числа персональних досягнень тележурналістки варто також віднести неодноразові зустрічі з першими особами російської держави. Марія Ситтель вела «Розмова з Володимиром Путіним», а також неодноразово висвітлювала діяльність президента в рамках інших проектів. За це наша сьогоднішня героїня була удостоєна спеціальної подячною грамоти від лідера РФ.

Особисте життя Марії Ситтель

У звичайному житті наша сьогоднішня героїня захоплюється художньою фотографією, гірськими лижами і читанням сучасної літератури. У Марії Ситтель є четверо дітей. Донька Дарина народилася в першому шлюбі. Троє наступних дітей з’явилися на світ від нинішнього чоловіка телеведучої – бізнесмена на ім’я Олександр. Пара познайомилася під час спільного відпочинку на Кіпрі. Після річного романа закохані узаконили свої стосунки. А у вересні 2016 року Марія стала мамою в п’ятий раз. Новонароджена дівчинка отримала ім’я Катерина.

Марія Ситтель зараз

Що стосується роботи поза інформаційно-аналітичної журналістики, то в цьому плані варто відзначити той факт, що Марія Ситтель неодноразово брала участь у різних розважальних передачах. Серед таких варто виділити шоу-проекти «Форт Боярд» разом з такими героями, як Жан Григор’єв-Милимеров, Піт Джейсон, В’ячеслав Бодолика, Марат Чанышев, Тетяна Колганова, а також «Танці з зірками». В рамках останньої з названих передач російська журналістка зуміла посісти перше місце, що дозволило їй на наступний рік прийняти участь в міжнародному шоу «Танцювальне Євробачення».

Марія Ситтель: «А ти віриш?» Серед інших успіхів Марії Ситтель відзначимо її невелику роль в серіалі «Богиня прайм-тайму». Вельми примітно, що, за словами письменниці Тетяни Устинової, оригінальна книга, покладена в основу серіалу, була написана під враженням від роботи саме Марії Ситтель. В

нині наша сьогоднішня героїня все також працює на каналі «Росія». На ВГТРК тележурналістка веде програму «Вести», а також часто з’являється в «факультативному» обозревательном проекті «Спеціальний кореспондент».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: