Ім’я: Марія Шекунова

Дата народження: 8 лютого 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Лисьва, Пермський край

Діяльність: актриса

Вага: 64 кг

Зріст: 170 см

Біографія Марії Шекуновой

Марія Шекунова (Скорницкая) – це одна з найсмішніших актрис на російському телебаченні. Її яскрава роль у проекті «Реальні пацани» принесла їй велику популярність і справжню славу. Сьогодні про молоду актрису знають, напевно, у всіх країнах СНД. Вона успішна і популярна. І саме тому, часом, буває дуже складно повірити в те, що наша сьогоднішня героїня раніше ніколи не знімалася в кіно.

Роль дівчини Машки і серіалі «Реальні пацани» стала для неї дебютною. Напевно, можна сказати, що молода актриса витягла в житті щасливий квиток. Але чи варто говорити, що слава і популярність прийшли до нашої сьогоднішньої героїні незаслужено? Звичайно, немає. Адже Марія Шекунова довго йшла до наміченої мети. А тому сьогоднішній успіх складно назвати просто щасливим збігом обставин.

Ранні роки, дитинство і родина Марії Шекуновой

Марія Шекунова з’явилася на світ 8 лютого 1983-го року. Про її батьків і сім’ї практично нічого не відомо. Як, втім, і ранні роки її життя. Деякі сумніви викликає також і місце її народження. Так, зокрема, в деяких біографічних джерелах говориться, що дівчина народилася в Пермі. Однак в останній час в якості місця народження відомої актриси частіше називається невелике містечко Лисьва, розташований в Пермському краї. Напевно, саме останній варіант варто вважати найбільш достовірним.

Марія Шекунова - фото в журналі Максим

Так чи інакше, дитинство і юність нашої сьогоднішньої героїні завжди були тісно пов’язані з Перм’ю і Пермським краєм. На своїй малій батьківщині дівчина почала вперше займатися театральною майстерністю в одній зі шкільних секцій. Тут же пройшло її формування як сформованої професійної актриси.

Шлях в акторство

У цьому плані найбільшу роль у житті Марії Шекуновой зіграв Пермський державний інститут мистецтва і культури. У названому Закладі дівчина навчалася на факультеті «Акторського мистецтва», де згодом познайомилася з Зоя Бербер, Мариною Федунка, а також деякими іншими майбутніми партнерами по знімальному майданчику. Подібне знайомство зіграло визначальну роль в її долі, проте популярність і слава прийшли до нашої сьогоднішньої героїні далеко не відразу.

Отримавши диплом про закінчення пермського театрального Вузу, Марія Шекунова влаштувалася працювати … вожатою в піонерський табір. Тут вона стежила за дітьми, а також влаштовувала для них імпровізовані вистави як на сцені, так і поза неї. Довгий час вона відповідала за постановку дитячих вистав, проведення конкурсів, а також за багато інші сфери місцевого життя. Її любили діти, а колеги, не соромлячись, називали справжньою душею всього трудового колективу.

У чергу, сучі діти! В чергу! — АБИРВАЛГ з Марією Шекуновой Проте сама актриса, навряд чи була задоволена роллю дитячого вихователя. Викроюючи вільні години у щільному робочому графіку, дівчина постійно ходила на прослуховування в різні пермські театри і досить скоро, нарешті, зуміла підшукати для себе підходящу роботу.

Ролі та фільми Марії Шекуновой

У другій половині двотисячних років наша сьогоднішня героїня влаштувалася на роботу в пермський Театр юного глядача. У цьому місці Марія Шекунова виконала багато яскравих і цікавих ролей, а також зуміла розвинути свій неповторний авторський стиль, який будувався переважно на гуморі та імпровізації.

Казки з фортепіано — Марія Шекунова В 2010-му році в кар’єрі талановитої пермської актриси сталася ще одна знаменна подія – Марія Шекунова вперше з’явилася на телевізійному екрані. Пройшовши складний кастинг, дівчина отримала головну роль у рекламному ролику торгової марки «Абирвалг» і з’явилася на екранах в якості продавщиці, що реалізує сушені морепродукти в пакетиках. Робота в рекламі дозволила «Машка» заявити про себе як про талановиту актрису, здатної відчувати себе органічно в ролі простої російської жінки.

Марія Шекунова в проекті «Реальні пацани»

У подібному амплуа дівчина з’явилася також і в телепроекті «Реальні пацани», який з успіхом йде на каналі ТНТ з 2010-го року. У даному серіалі дівчина виявилася, завдяки активному сприянню своїх давніх знайомих Зоя Бербер і Марини Федунка, які буквально силоміць притягли Машу на кастинг комедійного проекту.

Акторський типаж і манера гри Марії Шекуновой настільки сподобалися продюсерам серіалу, що вже дуже скоро її затвердили на роль Машки – однієї з подруг головного героя Коляна. У цьому проекті також знімалися такі актори, як Микола Наумов, Ігор Ознобихин, Олексій Базанов,

У проекті «Реальні пацани» Марія Шекунова грає роль «простакуватою дівчата з великими грудьми», яка поперемінно зустрічається з Коляном і Едиком. Вельми примітно, що по ходу серіалу роль героїні, втіленої Марією Шекуновой, поступово стає все більш значною. З другої половини першого сезону проекту «Машка» стає одним з кореневих персонажів всієї сюжетної лінії.

Марія Шекунова з чоловіком Дмитром Скорницким

Паралельно зі зйомками в проекті «Реальні пацани» наша сьогоднішня героїня також продовжує виступати на сцені тюменського Театру юного глядача. В даний час дівчина є головною зіркою місцевої сцени. Що стосується планів на майбутнє, то вони досить прості і зрозумілі. Марія Шекунова має на руках вигідний контракт з каналом ТНТ, а тому всім шанувальникам «Машки» не варто нічого боятися – в найближчі роки улюблений персонаж буде все також залишатися важливою частиною серіалу.

Особисте життя Марії Шекуновой

У 2008-му році наша сьогоднішня героїня одружилася з актором Дмитром Скорницким. Разом з ним Марія Шекунова працює в Тюменському Тюгу. Крім того, справжній чоловік «Машки» з’явився в одній з серій серіалу «Реальні пацани», де постав в образі начальника ДБР.

У 2013-му році у Марії Шекуновой і Дмитра Скорницкого народився син Ярослав. Таким чином, наша сьогоднішня героїня буде грати маму не тільки на екрані, але і в реальному житті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: