Ім’я: Марія Порошина

Дата народження: 1 листопада 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 170 см

Біографія Марії Порошиной

Марія Порошина росла в музичній сім’ї. Мама майбутньої знаменитості Наталія Красноярська навчалася у режисера великого театру Бориса Покровського. Але вона втратила голос після операції і стала оперним режисером. Тато ж співав в ансамблі «Берізка». Співала в опері і бабуся Марії Порошиной.

Батьки Маші розійшлися, коли дівчинка була ще маленькою. Наталія Красноярська повторно вийшла заміж. Її обранцем став актор Дмитро Назаров. Він став хорошим вітчимом, ладнав з Марією, перевіряв її уроки і іноді виховував. У Марії практично не було вільного часу. Вона навчалася у французькій школі і при цьому танцювала при ансамблі «Берізка». До речі, Порошина постійно згадує той час і каже, що «більш щасливого часу не було».

У родині Марії Порошиной постійними гостями були актори. І мабуть вже тоді у дівчинки почала дозрівати мрія – стати актрисою. Родичі актриси згадують, як маленька дівчинка на публіці завжди вставала на стілець або забиралася на сцену у дворі і говорила «виступає народна артистка Марія Порошина», а потім читала вірші, танцювала, співала і говорила по-французьки.

Втім, мало хто припускав, що Марія стане актрисою. У неї був дуже колючий характер класу до 3-4. Принаймні, у цьому зізнається сама актриса. А після вона стала дуже сором’язливою дівчинкою. Боялася ходити в магазин за хлібом, оскільки треба було говорити з продавцем. А коли на уроках літератури її викликали розповідати вірші, то Маша починала запинатися і плутати рядка. Але в колі близьких вона все одно залишалася розкутою і сміливою.

Навчання. Шлюб з Гошею Куценко.

В кінці 10-го класу Марія Порошина почала готуватися до вступу в театральний вуз. Мама і вітчим казали, що якщо вона надійде сама, значить ця професія її. Якщо будуть провалені іспити, то доведеться зайнятися чим-небудь іншим. Втім, в Школу-студію МХАТ Марія Порошина надійшла з першої спроби.

Фатальна жінка Марія Порошина

На вступних іспитах юна актриса познайомилася з Гошею Куценко. Він вчився на третьому курсі і був старше дівчини на шість років. Незабаром пара одружилася, а трохи згодом у подружжя народилася донька Поліна. Правда, до пологів Марія вже покинула МХАТ. Через рік після навчання в Школі-студії вона перейшла в театральне училище імені Щукіна. Диплом саме цього закладу Порошина і отримала.

Втім, шлюб з Гошею Куценко виявився неміцним і недовгим. Подружжя розійшлися, але зберегли добрі стосунки. Марія досі добре відгукується про колишнього чоловіка. Каже, що прожила п’ять років з прекрасною людиною і талановитим актором. До речі, невдалий шлюб не заважає роботі, і колишнє подружжя знімаються разом.

Кіно і театр

Свій шлях до слави Марія Порошина почала з маленьких ролей в популярних серіалах. Вона зіграла роль у юнацькому телесеріалі «АБВГД LTD». Він з великим успіхом транслювався в ефірі ОРТ в 1994 році. Після цього були інші невеликі ролі і епізоди.

У 1999 році брюнетка Марія Порошина вперше стала блондинкою. На такий крок її змусила роль у психологічному трилері «Шанувальник» Миколи Лебедєва. Але потім актрисі довелося ще не раз висвітлюватися. Сьогодні глядачі бачать її частіше блондинкою, ніж брюнеткою.

Кожна роль додавала Марії Порошиной успіху. Вона знялася в таких стрічках, як «Третього не дано», серіалах «Салон краси» і «Конференція маніяків». Потім була епізодична роль у «Антикілері» і «Бригаді». Зіграла Порошина і в знаменитому серіалі «Каменська-2», а також «Марш Турецького-3».

Паралельно з роботами на кіностудіях Марія Порошина грала у Сергія Арцибашева в театрі «На Покровці». Актриса виконала ролі в таких спектаклях, як «Гедда Габлер», «Бідність не порок», «Тінь», «Чоловік для жінки».

Деякий час Порошина навіть була телеведучою – вела програму під назвою «Ширше коло».

«Завжди говори завжди»

До 2003 року Марія Порошина була відома лише вузькому колу глядачів. Перший гучний успіх принесла роль в серіалі «Завжди говори завжди». Цей серіал був украй популярний у жінок.

«На проби до цього фільму я ніяк не могла потрапити. Я постійно знімалася, репетирувала або їздила на гастролі. Я вже думала: ну, мабуть, не доля. Через місяць мені знову стали дзвонити і говорити, що роль не затверджена. Мені проби даються складно. Тільки прочитавши текст треба одразу зрозуміти, кого ти граєш і що цим хочеш сказати. На пробах була сцена розриву з чоловіком, той момент, де я плакала і просила чоловіка повернутися, я зовсім не розуміла, що відбувається. І, можливо, з-за цих проб мене і затвердили. Далі був дуже швидкий знімальний період, я навіть зрозуміти не встигла, як так швидко все сталося: головна роль і велика відповідальність. До речі, у мене це була перша головна роль. Я хвилювалася. Мені було складно, але дуже цікаво. Характер картини складається ніби з трьох частин. Моя героїня спочатку переживає період благополучний, вона заміжня, у неї є любов і діти. Потім слід тюремна ситуація, далі послетюремная, страждання», — говорить Марія Порошина.

Дівчина з лійкою

Перша хвиля популярності не затьмарила другу – вихід блокбастера «Нічний дозор». Після нього Марія Порошина по-справжньому стала зіркою.

У картині Марії дісталася одна з головних ролей – Світлана – дівчина, яка прокляла саму себе і тим самим створює воронку. Щоб вирішити ситуацію, до неї надсилають красеня-чоловіка Гната. До речі, цю роль, за іронією долі, зіграв Гоша Куценко.

До речі, після того, як картина вийшла в світ, найпоширеніший питання Марії був про стосунки з колишнім чоловіком на знімальному майданчику. Марія пояснює, що органічно виглядати не склало праці: «…тому що дійсно ми спробували зберегти такі відносини… як сказати?.. Ну, «дружні» — говорити безглуздо, адже у нас є спільна дитина. Але, я знаю, що Гоша — талановитий актор, і працювати з ним дуже приємно. Він хороший партнер, до того ж вигадник і фантазер. Не знаю, це все несподівано вийшло, що ми з ним в таких сценах грали… як би любовних-нелюбовных, як їх назвати — не знаю».

У перервах між зйомками

До речі, участь у фільмі Гоші Куценко було для Марії Порошиной сюрпризом. Втім, як і для її колишнього чоловіка.

Варто відзначити, що картина «Нічний дозор» зібрав саму різношерсту публіку – від захоплених відгуків до нищівної критики. Але він, без сумніву, був фільмом запам’ятовується і новий за якістю та організації зйомок.

Другий шлюб

Зі своїм другим чоловіком Іллею Древновым Марія Порошина познайомилася в «Ленкомі». Туди вона прийшла дивитися спектакль. Їх місця, за збігом обставин, опинилися поруч. Начебто зустріч нічого не віщувало, але зі знайомства спочатку вийшла дружба, а потім кохання. Від другого шлюбу у Марії дочки Серафима (2005 рік) і Горпина (2010 рік).

Останні роботи

Марія Порошина працює у Театральній компанії Сергія Виноградова. Вона грає у виставах «Піна днів», «Небезпечних зв’язках», «Venus». Бере участь актриса і в антрепризах. Наприклад, разом з Олександрами Балуевым і Феклистовым у виставі «Чудовий чоловік» Продюсерського центру «Аметист».

Кращі кадри з фільмів з Марією Порошиною Після «Нічного дозору» Марія Порошина знялася в продовженні – «Денний дозор». Далі послідували роботи в продовженні серіалу «Завжди говори завжди». Всього у Марії Порошиной більше 50 робіт у різноманітних картинах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: