Ім’я: Марія Пирогова

Дата народження: 12 січня 1990 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 55 кг

Зріст: 173 см

Біографія Марії Пирогової

Марія Пирогова – перспективна російська актриса, яка грає в кіно і виходить на сцену театру. Персонажів, зіграних Пирогової, вже більше двадцяти. Швидше за все, на глядачів чекає ще чимало цікавих образів, створених талановитої молодою актрисою.

Дитинство і юність Марії Пирогової

Рідне місто Марії – Москва. Вона з дитинства росла слухняною милою дівчинкою, приносить своїм батькам тільки радість. Вже в п’ятому класі вона для себе склала план, згідно з яким повинна була після закінчення школи вступити в «Щукінське училище». В майбутньому дівчинка бачила себе акторкою кіно і театру. А ось про професії лікаря, як згадує Пирогова, вона не мріяла ніколи. Її страхали професії, де треба було брати на себе відповідальність за чужі життя.

Марія Пирогова стала знаменитою на всю країну після ролі в серіалі Інтерни

Будучи цілеспрямованою людиною, дівчина домоглася свого, ставши студенткою «Щуки». Вона вчилася на курсі Юрія Ніфонтова. Це був спецкурс, який готує акторів ТЮЗов і лялькових театрів. Пирогова на своєму курсі була однією з кращих учениць. Ставши випускницею в 2011-му році, вона почала свою акторську кар’єру.

Початок кар’єри Марії Пирогової, перші ролі

Перші ролі в кіно актриса зіграла, будучи ще студенткою Щукінського училища. Вона з’явилася в невеликій епізодичній ролі в телесеріалі «Закон і порядок. Злочинний умисел – 3» в 2008-му році. Через рік вийшов молодіжний серіал «Універ», де вона зіграла дівчину на ім’я Ася. Її героїня була подругою Саші, яка вмовила його прикрасити тіло пірсингом.

У 2010-му році Марія отримала запрошення на проби до телесеріалу «Інтерни» на роль Варі Чорноус – тихої, наївною і сором’язливої дівчини. Участь у цьому проекті передбачало щільний графік зйомок. Пирогова в той час була ще студенткою, тому не змогла погодитись на цю роль. Як відомо, роль була зіграна іншою актрисою – Христиною Асмус.

Марія Пирогова в «Інтернах» і подальша кар’єра

У 2011-му році Марія знову опинилася на пробах до серіалу «Інтерни». На цей раз випускницю «Щуки» запросили на роль Аліса. Як відомо, Аліса – дочка головного героя доктора Бикова. Роль Бикова блискуче зіграв Іван Охлобистін.

Марія Пирогова запрошує в Темний світ Треба зазначити, що згоду на участь у цьому телепроекті дівчина дала не відразу. Вона довго вагалася, проте Охлобистін разом з режисером «Інтернів» зуміли її умовити. Пирогова з’явилася всього в п’ятнадцяти серіях цього багатосерійного серіалу, проте роль Аліси зробила з неї зірку. У актриси робота з Іваном Охлобистіним і всією знімальною групою залишила виключно теплі спогади.

Як згадує Маша, складної для неї виявилася сцена в морзі, де на столах лежали актори масовки з голими ногами. Незважаючи на те, що на екрані в цей момент і здавався моторошним, під час зйомок дівчині весь час хотілося сміятися. Принциповість і взбалмошность Аліси – якості, близькі Пирогової, завдяки чому вона досить швидко вжилася в роль.

У 2011-му році глядачі побачили гру Марії ще в одному серіалі – це «Товариші поліцейські». Там Пирогова зіграла лейтенанта Ремезову, яка відрізнялася твердістю характеру і аналітичним складом розуму. Під час зйомок були труднощі. Мова про сцену, де за Ремезовой женеться вівчарка. Виявилося, що Марія дуже боїться собак.

Марія Пирогова — проби на Ольгу. У 2013-му році був знятий серіал і повнометражний фільм «Темний світ: Рівновага». Марія зіграла студентку Дарину, її партнером виступив відомий актор Павло Прилучний, зіграв Сема. Героїня Пирогової потрапляє в ситуації, що змушують її боротися зі злом потойбічного світу. Даша у дитинстві ледь не померла, була на грані смерті, проте вижила. З-за цього вона стала відрізнятися від всіх оточуючих, так як почала бачити тіні світу темряви. Ця унікальна здатність підтримувалася амулетом, з яким героїня Пирогової ніколи не розлучалася.

Марія Пирогова сьогодні

Пирогова на сьогоднішній день є затребуваною актрисою кіно. Кілька зіграних нею ролей стали популярними серіалах, зробили Машу яскравою зіркою кіно. Вона намагається якомога більше зніматися, не відмовляючись ні від одного пропозиції. Швидше за все, попереду у неї чимало головних ролей. Режисери вже давно звернули увагу на молоду актрису, здатну зіграти і тиху миловидну дівчину і креативну экстремалку.

Актори Марія Пирогова і Павло Прилучний

Вона не тільки знімається, але і працює в театрі ляльок імені Образцова. У постановці «Попелюшка» актриса грає старшу сестру, в «Божественній комедії» — виконує ролі Єви і Ліліт.

Особисте життя Марії Пирогової

Особисте життя актриси Пирогової прихована від громадськості. Достовірно відомо, що вона поки що не одружена. На питання журналістів про молоду людину Пирогова ніколи не відповідає. Тим не менш, відомо, що вона зустрічається з актором Данилом Якушевим. Данила знявся в невеликій ролі в телесеріалі Федора Бондарчука «Молодіжка», Марія теж зіграла там одну з ролей. Через два тижні після першого знайомства на знімальному майданчику «Молодіжки», Данило і Марія почали зустрічатися.

Пирогова підтримує дружні стосунки з акторами, які знімалися в телесеріалі «Інтерни». Саме після зйомок в «Інтернах» дівчина прокинулася популярною актрисою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: