Ім’я: Марія Орлова

Дата народження: 14 квітня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Санкт-Петербург

Діяльність: скелетонистка

Вага: 67 кг

Зріст: 185 см

Біографія Марії Орлової

Дитинство Марії Орлової

Рідне місто Марії – Санкт-Петербург. Вона з дитинства захоплювалася спортом. Спочатку це була легка атлетика. Дівчинка серйозно займалася, намагаючись домогтися високих результатів, однак зрозуміла, що пов’язати своє життя з цим спортом у неї не вийде. Вона прийняла рішення перейти в скелетон.

Скелетоном дівчина почала займатися, коли їй було дев’ятнадцять років. Вже через рік вона була відібрана в національну збірну. Це дало їй можливість брати участь у великих міжнародних стартах. Марія виступала як за рідного Пітер, так і за Сочі.

Початок спортивної кар’єри Марії Орлової, шлях в скелетон

Орлова відразу почала показувати непогані результати. У грудні того ж року на Кубку Європи відбувся дебют юної спортсменки, де вона посіла дев’яте місце. Подальші етапи були проведені нею приблизно на тому ж рівні, вона потрапляла майже на кожному десятку найсильніших. У 2009 році на молодіжному чемпіонаті Марія знову зайняла дев’яте місце.

Марія Орлова - перспективна скелетонистка

Ще більш вдалим виявився для неї наступний сезон, в якому Маша лише один раз з восьми етапів не потрапила в десятку кращих у загальному заліку вона опинилася на четвертому місці.

У другій половині 2010 року Орлова брала участь в етапах Кубка Америки, в декількох етапах Міжконтинентального Кубка.

Вдалою виявилася поїздка в Вінтерберг в січні 2011 року, де проходив чемпіонат Європи, там Марія стала шостою. А чемпіонат світу цього ж року приніс їй тільки двадцять друге місце.

З цього моменту Орлова стала учасницею етапів кубка світу серед «дорослих». За наступний сезон вона побувала на восьми кубкових етапах, де кращим результатом Маші стало дев’яте місце на трасі Санкт-Моріца (Швейцарія). У світовому рейтингу найбільш сильних скелетонисток Орлова зайняла дванадцяту рядок.

У 2012 році світове першість у Лейк-Плесіді (Америка) Марія провела не зовсім вдало. Вона була двадцять першої в одиночній програмі, але при цьому опинилася на шостій позиції зі змішаною командою Росії з бобслею.

Найкращі результати Орлова показала в 2013 році на чемпіонаті Європи, де вона завоювала «срібло», але так як дані заїзди зачитувалися в кубок світу, вона отримала ще й бронзову кубкову медаль на додаток до «срібла».

Перемога Марії Орлової Отримавши медаль чемпіонату, Марія говорила, що не може в це повірити, не усвідомлює, що сталося. За її словами, швидким вийшов старт, тому далі все вдало склалося. В Іглсі траса для спортсменки добре відома, так як там щорічно проходять змагання.

Вона намагалася не особливо думати про наслідки, а лише прагнула добре відпрацювати і бажано поліпшити результати. Орлова сподівається, що попереду її чекають ще більш високі результати і нові перемоги. Траса в Сочі їй сподобалася, там є кілька віражів, вона не дуже складна, але при цьому має свою родзинку.

У березні 2013 року в пресі з’явилося повідомлення, що Орлову позбавили набраних за сезон 20122013 очок. Причиною стало виявлене невідповідність правилам федерації, ковзанів скелетона спортсменки. Але вже влітку Конгрес Міжнародної Федерації вирішив залишити Орлової і всі рейтингові очки, і заслужене «срібло».

Все чого її позбавили – це результат ЧС. Весь цей час в Інтернеті і в пресі з’являлася суперечлива інформація. Спортсменка намагалася цій історії не надавати значення. Для неї головне – це така швидкість і той результат, який був показаний. Тим не менш, скелетонистка рада, що для неї все закінчилося благополучно, і що правда перемогла.

Олімпійський проект: Марія Орлова (скелетон)

Марія Орлова зараз

В даний час Марія Орлова продовжує підготовку до олімпійського сезону. Спочатку проходив централізований збір у Німеччині, де спортсмени відновилися після важких тренувань будинку. По закінченні зборів знову почалися посилені тренування та заняття з загальнофізичної підготовки, крім того, водні процедури – заняття аквааеробікою.

Особистий тренер молодий скелетонистки – Надія Орлова. Тренування напередодні Олімпіади йдуть, по більшій частині, в Санкт-Петербурзі. Умови, створені там, цілком достатні для того, щоб зуміти продемонструвати свій рівень готовності.

Для молодих спортсменів Марія може бути прикладом для наслідування. Її біографія показує, як можна піднятися на вершину, навіть коли тобі вже вісімнадцять років, а за плечима – відсутність досвіду. В майбутньому цю спортсменку, напевно, чекає чимало перемог.

Підростаючим поколінням жіночої збірної і її надією є Марія Орлова, Олена Нікітіна, Ольга Нікандрова, Ольга Потылицына. Коли вони в достатній мірі наберуться досвіду в міжнародних змаганнях та чемпіонатах, разом складуть досить грізну силу. Є надія, що вже на домашній Олімпіаді вони всіх здивують своїми досягненнями.

Особисте життя Марії Орлової

Зараз всю себе спортсменка віддає спорту. Вона багато тренується. Марія досить пізно прийшла в скелетон, тому поспішає набратися досвіду і надолужити згаяне.

У скелетонистки Марії Орлової не так багато часу на особисте життя

Її особистий тренер живе в Санкт-Петербурзі, і скелетонистка часто тренується в рідному місті. Це дозволяє їй частіше бачитися з рідними.

У Маші склалися хороші відносини і з дівчатами з команди, і з тренерами. Вона товариська і усміхнений чоловік. Навіть коли дає інтерв’ю, посміхається, жартує.

Орлова дуже цілеспрямована. Вона поставила собі мету і впевнено до неї йде. І навіть такі неприємності, як можливе позбавлення рейтингових очок, яке їй загрожувало в першій половині року, не збило її з шляху і не відволікло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: