Ім’я: Марія Миронова

Дата народження: 28 травня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: російська актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 176 см

Біографія Марії Миронової

Марія Миронова, дочка видатного актора Андрія Миронова та актриси Катерини Градовой. Мама дівчини прославилася завдяки ролі радистки Кет в серіалі «Сімнадцять миттєвостей весни». Саме в цій картині, до речі, дебютувала і сама Марія. Радистка Кет саме її, крихітну, тримала на руках.

Актрису назвали в честь бабусі, мами отця Андрія Миронова — Марії Володимирівни Миронової. Майже відразу після народження Маші її батьки розлучилися. В кінці 1973 року актор сам пішов з сім’ї і трохи пізніше одружився на актрисі Лариси Голубкіної. Андрій Миронов усиновив її доньку, яку, до речі, теж звуть Марія. Обидві доньки Миронова і рідна, і приймальня, згодом стали актрисами.

Вже з дворічного віку Марія Миронова почала показувати свої здібності в танці. Катерина Градова згадує, як Андрій Миронов розповідав, що з дочки може зрости балерина. Але коли дівчинку привели до хореографам, то Маша почала вередувати і не показувати свій талант. До речі, маленька актриса терпіти не могла, коли її розглядали і відразу починала дивувати. Сама ж Маша за всім і за всіма уважно спостерігала. Вона була досить мовчазною, втім, як і її батько. Дівчинка любила розглядати театральні костюми матері і постійно радила якісь колірні рішення.

Перша повноцінна роль у кіно відбувся, коли Марії Миронової було десять років. Станіслав Говорухін запропонував спадкової актрисі зіграти Беккі Тетчер у пригодницькій картині для дітей «Пригоди Тома Сойєра». Сама Марія згадує, що у неї саме не було особливого бажання зніматися. Але як буває, в цьому випадку за неї все вирішили батьки. Так маленька Маша і потрапила на знімальний майданчик.

Красива жінка і відома актриса

Свої перші враження Марія Миронова пам’ятає досі. Тоді знімальний процес їй шалено сподобався. Зйомки проходили в Сухумі при сорокаградусній спеці. Маша повинна була грати разом із бичком, але той не слухався. Тоді школярці посадили на руки козу, від якої досить погано пахло. Після цього зйомки перенеслися в печеру, де було навпаки холодно. Там потрібно було ходити по сталактитами. При цьому, Марія моторошно боялася індіанця по імені Джо, тому постійно запитувала: «Де він?». Панічний страх перед індіанцем не пройшов навіть після того, як актрису спеціально з артистом Талгатом Нигмматулиным познайомили, та до того ж він дарував їй цукерки.

Навчання

На початку 90-х років Марія Миронова вже була студенткою Щукінського училища. Таким чином, вона продовжила акторську династію. Але навчання незабаром довелося залишити. Вже студенткою актриса вийшла заміж за Ігоря Удалова. А в 1992 році у неї народився син. Хлопчика називали на честь діда — Андрієм. Пожертвувати навчанням довелося якраз через новонародженого сина

Але коли син трохи підріс, Марія навчання продовжила і перевелася у ВДІК. І саме в цей час Миронова усвідомила, наскільки сильно хоче присвятити себе цій професії. У вузі вона реально захопилася акторською майстерністю. І ходила на всі заняття саме вчитися, а не для галочки.

Марія Миронова на відео У Вдіку Миронова навчалася в майстерні актора Михайла Глузський. І саме тут вона поставила свою першу картину. Це був 17-хвилинний етюд під назвою «Колискова для доньки».

«Весілля»

Перша велика кінороль була виконана Марією Миронової в ліричній російсько-французькій мелодрамі «Весілля» Павла Лунгіна. Цей фільм знімали під Тулою. Актриса згадує, що знімальна група практично безвилазно жила там протягом двох місяців. Лише іноді актори вибиралися в Москву. При такому графіку всі були на підйомі, і постійно з легкістю витримували чергові нічні зйомки, адже саме в цей час, найчастіше, кипіла робота. Сил вистачало на все, навіть при мінімальній кількості часу на сон. Про те часу, каже Марія Миронова, навіть згадувати приємно.

При цьому, Павлу Лунгіну вдалося зібрати в одному місці унікальний акторський ансамбль: Марія Миронова, Марія Голубкіна, Марат Башаров, Андрій Панін, Олександр Семчев, Наталія Коляканова та інші. Молоді актори привнесли в знімальний процес енергію і відчайдушність. У підсумку, картина дійсно вийшла відмінною. Фільм удостоївся призу «За кращий підбір акторського колективу» на Каннському фестивалі.

У тому ж 2000 році Марія Миронова працювала над драмою «Російський бунт» Олександра Прошкіна.

«Олігарх»

Через два роки знову пішла робота над головною роллю. На цей раз вона була в драмі «Олігарх» Павла Лунгіна. Ця картина розповідає про долю бізнесмена Платона Маковського. До речі, спочатку Павло Лунгін зовсім не планував брати до себе в картину Марія Миронову.

Сто запитань до дорослого Спочатку режисер дав Марії почитати сценарій зі словами «там для тебе немає ролі, але ти можеш стати моделлю або журналісткою. Я думаю, що це не твоє». Після того, як Миронова пробіглася за сценарієм, то вигукнула, «Павло Семенович, як же ні! Там же є головна жіноча роль». Але режисер відповів, що не думає, що змучена життям жінка — роль Марії Миронової. До того ж, у неї вже є 13-річна дитина. На що актриса відповіла, що її малюку незабаром виповниться 9 років.

Марію Миронову затвердили на роль. Але заради неї актриса перефарбувала свої світле волосся і змінила зовнішність за допомогою косметики.

Еротичні сцени

В «Олігарх» показують досить відверту еротичну сцену. В ній Марія Миронова знялася разом з Володимиром Машковим. Після перегляду журналісти не раз запитували, чи важко грати любовні сцени. На що актриса відповідала, що професія у неї така. І додавала, що ні за що б не стала брати участь в таких сценах, якщо вони «притягнуті за вуха». Але ось в «Олігарх» сцена виглядала гармонійно, там не було місця грубості і вульгарності.

Інші ролі

Зараз Марія Миронова працює в театрі «Ленком», а паралельно знімається в кіно. Дівчина зізнається, що театр — це її стабільність. Кіно ж більш спонтанно і майже непередбачувано. Тим не менш, пропозиції про роботу в кінематографі Марії надходять регулярно. Але брати все підряд не поспішає, живучи за принципом «краще менше, але краще».

Марія Миронова з сином Андрієм

Однією з останніх яскравих робіт Марії Миронової стала роль мадам Жюлі у «Статському раднику» за романом Бориса Акуніна. Втім, розрекламований фільм не виправдав виданих авансів. Але критики роботу все ж оцінили. Миронова навіть не померкла на тлі потужної харизми Микити Михалкова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: