Ім’я: Марія Лугова

Дата народження: 23 липня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 50 кг

Зріст: 165 см

Біографія Марії Луговий

Дитинство Марії Луговий

Марія Лугова народилася в сім’ї філософів 23 липня 1987 року в Ленінграді. І мати і батько були викладачами філософії.

Дівчинка росла тихим, домашньою дитиною. Ніколи не проводила багато часу з подружками, допізна не гуляла у дворі, не цікавилася хлопцями.

Зразково-показовий дитина займалася музикою і танцями. Маша відвідувала музшколу по класу скрипки і гурток бальних танців. Вільний час відводила читання та відвідування різних гуртків.

В десятому класі, після закінчення музичної школи, Маша стала замислюватися, чим займатися в житті. Тільки музики їй здавалося мало, адже з не меншим інтересом вона займалася танцями. Один із знайомих порадив Маше зайнятися театром, оскільки в ньому об’єднані різні види мистецтва. Дівчина стала відвідувати театр юнацької творчості. Так тривало два роки до закінчення школи.

Актриса Марія Лугова багато працює в театрі

Школу Лугова закінчила з золотою медаллю і вирішила поступати в театральний інститут. Шкільні педагоги відмовляли відмінницю від цього рішення, радили вибрати модну професію юриста, журналіста або економіста, але дівчина не відмовилася від своєї мрії. Благо і мати філософськи поставилася до вибору дочки і підтримала її бажання стати актрисою.

Здійснення мрії

Навчання в Санкт-Петербурзької державної академії театрального мистецтва стала одкровенням для Марії. Лише в академії вона зрозуміла, як багато їй ще належить навчитися, які правила гри. Тільки на другому курсі Лугова початку дещо в чому розбиратися, а на третьому — у неї стало щось виходити.

Під час навчання в театральній академії Луговий найбільше подобалися творчі предмети: сценічний рух, вокал.

Початок кар’єри актриси Марії Луговий

У 2008 році Марія закінчила академію — курс народного артиста Росії, режисера Семена Яковича Співака. Вона дуже вдячна своєму педагогу, який так багато чому навчив шістнадцятирічну дівчину.

Після закінчення академії Лугову запрошують в легендарний Олександринський театр. Її вводять у виставу «Живий труп». Незабаром відбувся дебют Марії на театральній сцені.

Студентці першого курсу запропонували знятися в кіно. Це була невелика роль у детективному серіалі «Фаворський». Фільм вийшов на екрани в 2005 році Після зйомок Марія дала собі слово ніколи більше не зніматися у фільмах. У кіно виявилося все не так, як у театрі.

Марія Лугова Однак, коли на другому курсі їй знову запропонували спробувати сили в кіно, їй дуже допомогла радами Ліза Боярська. У детективі Андреса Пуустусмаа «18-14» Лугова зіграла роль служниці Настасії, коханої Івана Пущина (Іван Макаревич). Робота в пригодницькому романі, поруч з такими майстрами, як Богдан Ступка, Олексій Гармаш, Федір Бондарчук і Олексій Гуськов дала безцінний досвід молодій актрисі. Після цього фільму Марія стала більше розуміти в кінематографі і полюбила зйомки.

У 2007 році Марію затвердили на роль Зіни в ще одній історичній картині, за мотивами творів російського письменника Олександра Івановича Купріна. Драму «Юнкера» поставив Ігор Черницький. На Десятому Євразійському Телефоруме стрічка отримала головний приз. «Руда»

У 2008 році на телэкраны вийшов серіал «Руда». Марії Луговий була доручена головна роль: вона зіграла талановиту рудоволосу дівчину Тасю.

Сама Лугова любить жартувати, що за життя вона руда. Ще в школі перефарбувала свої світло-русяве волосся у вогняний колір і з тих пір з ним не розлучається. До речі, і її сайт у всесвітній павутині так само оформлений в «рудих» тонах.

Зовнішній вигляд актриси викликав захоплення у чоловіків і послужив приводом для заздрості і наслідування прекрасної половини людства. Адже зовнішні параметри Марії цілком відповідають світовим стандартам.

Вся країна із завмиранням серця стежила за перипетіями долі Тасі, по трагічній випадковості яка втратила зір, але не відмовилася від своєї мрії стати піаністкою.

Марія Лугова і Андрій Щипанов про кохання.. Сама Марія каже, що їй подобалося зніматися в серіалі, подобалося працювати з молодими акторами (героям телесеріалу 18-20 років). Вона як би заново поверталася до тих думок і переживала ті почуття, які відчувала в цьому віці. Роль Тасі дала Маше можливість ще раз побути молодий (і це говорить актриса, якій всього лише 26 років!!!)

Особисте життя Марії Луговий

Про особисте життя примірної дівчини Марії Луговий відомо небагато. Колеги по серіалу «Руда» один час натякали на романтичні відносини між Марією і Андрієм Щипановым (партнер по серіалу, який зіграв роль Бориса, в якого закохана Тася). Подейкували, що постійні сварки артистів на знімальному майданчику, безсумнівно, вказують на яка пробігла між молодими людьми «іскорку». Видно було, як Машу зачіпають випади Андрія. Однак і Маша та Андрій заперечували виникнення романтичних відносин.

Часто помічали, що артисти приїжджали на знімальний майданчик разом, але на прямі питання незмінно відповідали: «Нас пов’язують виключно ділові стосунки».

Марія Лугова сьогодні

Критики вважають, що Марія Лугова створена грати в серіалах. Їй вдається створити дуже яскраві і опуклі образи своїх героїнь.

Марія Лугова і Андрій Щипанов

Сама Маша вважає, що їй ще багато чого треба навчитися. З задоволенням би пройшла стажування за кордоном або попрацювала б в інтернаціональному проекті. На питання, чи погодилася б зіграти в закордонному фільмі, відповідає, що для цього недостатньо добре знає мови, а зіграти англійку або француженку не знаючи досконало мови, не вийде.

Як справжня мешканка північної Пальміри, Марія досі ніяк не може звикнути до московського ритму життя. Сумує за рідним домом і місту і не перестає дивуватися вічно кудись поспішають москвичам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: