Ім’я: Марія Леонова

Дата народження: 6 серпня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 54 кг

Зріст: 170 см

Біографія Марії Леонової

Марія Леонова народилася в Москві. У своїх батьків мами Лариси і тата Олександра вона була першою дитиною. Через 5 років після її народження у неї з’явився брат Андрій. У Марії Леонової є професійну акторську освіту. Ази мистецтва вона осягала в Щукінському училищі. Там вона навчалася у Євгена Рубенович Симонова і закінчила його курс в 1997 році. До речі, саме там Марія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.

У 1994 році на курс, де навчалася Леонова, перевівся Данило Страхов. До цього він навчався у Школі-студії МХАТ. Симпатичний молодий чоловік одразу сподобався багатьох дівчат. А ось на Марію Леонову він не справив враження. Втім, сам Данило одразу примітив Машу – закохався в неї з першого погляду.

Театральна кар’єра Марії Леонової

Після вузу, в 1997 році, Марія потрапила в театр імені Гоголя. Сцені театру Марія віддалася не цілком. Паралельно вона одержала іншу освіту і стала дизайнером інтер’єрів. Дівчина виступала з ролі декоратора, а так само оформляла квартири на Старому Арбаті в Москві. Втім, це радше хобі, говорить актриса. Основною своєю роботою вона вважає все ж театр.

Актриса Марія Леонова на фото

У театрі імені Гоголя Марія Леонова грала в шести постановках. Першою була роль Оділь у виставі «Мій злочин» Ж. Берра і Л. Вернейля, далі пішла Принцеса в «Історії солдата» Ш. Рамю. А потім була Саша Лебедєва у постановці за Антона Чехова «Іванов». Крім цього Марія грала Машу в «блокноті Тригоріна» Т. Вільямса, Маню в постановці «Чужий дитина» і Снігуроньку у виставі «Жінка з минулого».

З театру імені Гоголя Марія Леонова пішла. Після вона три роки, з 2003 по 2005, працювала в Центрі драматургії та режисури А. Казанцева і М. Рощина, де була задіяна у виставі «Крижані картини». Тут на сцену вона виходила як Улюблена. Була роль і в Гітісі. Там Марія Леонова грала Анну Петрівну Войницеву, генеральшу, «Безбатченківстві» — постановці за чеховським «Платонов».

До речі, в театральному центрі на Страсному у виставі «Безбатченки» Марія Леонова грала разом зі своїм чоловіком Данилом Страховим. Вперше подружжя зустрілися на сцені, та ще в якості партнерів. Чоловік і дружина кажуть, що проти сімейного театру. Грати ролі разом – дуже важко.

Дружина Данила Страхова Марія Леонова

«Я ніколи не хотіла грати разом з чоловіком і, не знаю, ось ця сама по собі ідея спільної гри, вона, чесно кажучи, мене трошки спочатку навіть насторожувала… Але я розуміла, що хочу зіграти цю роль, але я не хотіла грати в парі зі Страховим. Звичайно, не знаю, чи він хотів зі мною грати. Ми довго притиралися один до одного, тобто я весь час кололася. Я не могла його взагалі сприймати на сцені серйозно», — зізнається Марія Леонова і додає, — «Я вважаю, що подружжю треба працювати в різних місцях, в різних виставах і різних фільмах».

Марія Леонова в кіно

На кіноекрані Марія Леонова з’явилася в 2001 році. Тоді вона зіграла роль у картині «Звичайні дні» режисера Сергія Борчукова. Це стрічка про молодих людей, які живуть лише своїми повсякденними турботами: ходять в клуби, гуляють на вулицях, а так само філософствують про життя і смерті. Щоб хоч якось урізноманітнити своє життя, вони вирішують організувати викрадення валізи і розіграти його пошуки. Це пригода розігралася в цілу детективну історію.

У 2003 році була роль Віри у фільмі «Запам’ятайте, що мене звуть Рогозін!». А ось наступна робота прийшла тільки через рік. Правда їй дісталася лише епізодична роль у стрічці «Діти Арбата». Втім, 2004 рік був досить плідний для Марії. Крім «Дітей Арбата» вона зіграла в картині «Один з багатьох» режисера Сергія Борчукова, а так само епізодичну роль в серіалі «Завжди говори «завжди» — 2. Через рік Леонової дісталася роль Діани Бєляєвої в популярному багатосерійному серіалі «Не родись красивою» для телеканата СТС. Над нею Марія працювала досить довго. У 2007 році актриса знялася відразу в двох картинах.

Актриса Марія Леонова

Епізодична роль Леонову чекала у фільмі «Натурниця» режисера Тетяни Воронецької. До речі, в цій картині Марія також зіграла разом зі своїм чоловіком Данилом Страховим – він втілив перед телекамерами інженера, а головні ролі дісталися Вікторії Толстогановою, Данилу Співаковському, Віталію Єгорову і Миколі Фоменко.

А ось у стрічці «Нічого особистого» режисера Лариси Саділової дівчина вже зіграла головну роль, блондинку Катерину. Перед камерами Леонова з’являлася разом з Валерієм Баріновим, Зоєю Кайдановской, Наталією Кочетовой, Шухратом Иргашевым і Олександром Клюквиным. За сюжетом, приватний сищик по прізвища Зімін отримує завдання – вести відеоспостереження за квартирою. Професіонал своєї справи без праці встановив всі жучки і мікрокамери, і починає стеження. В об’єктив камери потрапляють дві жінки. Одна з них аптекарка Ірина, а друга невідома блондинка. Поступово детектив починає дізнаватися про всі проблеми молодих жінок. І незабаром розуміє, що життя людей, за якими він веде стеження, дуже схожа на його власну, у кривому дзеркалі. А адже раніше його життя здавалося йому безхмарним…

Особисте життя Марії Леонової

Після Училища Марія отримала роботу в театрі. Причому, в той же театр був направлений і Данило, її однокурсник, це вийшло зовсім випадково.

Як раз тут між колишніми однокурсниками і спалахнув роман, який перетік у серйозні стосунки. А через чотири роки спільного життя, в 2000 році Данило і Марія офіційно оформили свої стосунки.

Данило Страхів і Марія Леонова

До речі, пишного весілля у пари не було. Марія і Данило удвох пішли в ЗАГС, причому без особливих нарядів – у простих джинсах і футболках. У юних артистів зовсім не було грошей на торжество, та й бажання, зізнається Марія, запрошувати натовп родичів теж. В ЗАГС не проводили навіть батьки. Пара вважає, що весілля – це інтимний момент. Звичайно, зараз дівчина зізнається, що біле плаття все-таки хотілося надіти. Але вона це обов’язково зробить на срібну або золоту весілля.

Марія Леонова зараз

Однією з останньою роботою Марії Леонової є фільм «З четверга на п’ятницю» режисера і сценариста Алли Кофман. Він знімався в 2009 році. Разом з Марією Леонової в творчому процесі були задіяні Костянтин Милованов, Ольга Лисак, Олег Феоклистов, Олег Мошкарин і Олена Коробейникова. Фільм розповідає про те, що сімейна пара нарешті виривається за кордон і святкує свій від’їзд. І чим довше пара сидить за столом, тим відвертіше стають їх розмови.

Потім був 4 річний перерву, і влітку 2014 року на екрани вийшов фільм «До побачення, мама» Світлани Проскуріної, в якому Маша зіграла другорядну роль.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: