Ім’я: Марія Куликова

Дата народження: 4 серпня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 60 кг

Зріст: 174 см

Біографія Марії Куликової

Родина Марії — музична. Бабуся актриси служила деканом вокального факультету в Гнесинці, а ось тато — професійний бас. Він багато років присвятив Держтелерадіо, а пізніше став співати у церковному хорі. Правда от мама Маші — не з творців, вона освоїла більш приземлену професію і стала інженером. Наталія Іванівна працює в МАДІ.

Втім, сім’я жила музикою і в музиці. І тим дивніше стає той факт, що сама Маша фортепіано так і не освоїла. Втім, сама вона це визнає з жалем.

З 10-річного віку Марія Куликова почала грати в театральній студії. Туди її визначили батьки для того, щоб дівчинка не потрапила в неприємну компанію і не загуливалась на вулиці. Перші разу Маша вийшла на сцену в образі маленької Баби-Яги.

Вибір професії

У випускному класі перед Марією постало питання: яку професію обрати. Вибір дівчина упав на юридичний факультет. Все тому, що в той час ця професія була модною і престижною. Куликова пішла з театру, вступила на курси МДУ і стала посилено займатися з викладачами. Але гризти граніт науки їй виявилося складно, тому вона зробила вибір на користь більш легкої професії. Дівчина потайки надійшла в театральному училищі імені Щукіна — на курс Е. Князєва.

Трудові будні

Вуз був закінчений в 1998 році. Після цього Марії дісталася маленька роль в серіалі «Поворот ключа». Куликова досі пам’ятає жах, з яким прийшла на майданчик. Вона дуже боялася підвести. Тим більше, коли зйомки йдуть з першого дубля — тут треба, щоб спрацювали якісно все: і оператори, і освітлювачі, і самі актори.

«Дві долі»

У цьому ж році Марія Куликова взяла участь у зйомках детективного фільму Єгора Кончаловського «Самітник», а наступні два роки була зайнята в 12-серійному фільмі «Імперія під ударом» Сергія Газарова і Андрія Малюкова, а також у детективі «Забійна сила-3».

Марія Куликова на відео Свій щасливий квиток Марія витягла в 2002 році. Саме тоді їй випала честь грати головну роль в мелодраматичному серіалі «Дві долі». На знімальний майданчик актриса потрапила випадково. Дівчина згадує, що збиралася зовсім на інші проби, але помилилася дверима. Після того, як це з’ясувалося, Марія пішла на потрібні проби, але провалилася. Однак через пару днів її запросили на зйомки «Доль».

До речі, спочатку її хотіли взяти на іншу роль, і вона примеривала «вікової образ». Але в останній день перед початком зйомок вирішили дати роль Наді.

Марія грає різні ролі

Варто зазначити, що перша частина серіалу «Дві долі» знімалася в квартирі батьків Марії Куликової. Все тому, що коштів на стрічку було виділено дуже мало і художники ніяк не могли знайти квартиру, де зберігся дух 70-х років. Тут Марія запропонувала знімати в батьківській квартирі, які все життя жили не багато і у яких залишилася потрібна меблі.

Неймовірний успіх першої частини картини «Дві долі» приніс актрисі популярність, а творці фільму надихнулися на продовження. Через три роки вийшли такі частини серіалу «Дві долі-2. Золота клітка» і «Дві долі-2. Блакитна кров». Ще через три роки з’явилася третя частина під назвою «Нове життя».

Продовження кар’єри

У 2004 році Марія Кулікова, що зіграла головну роль Царівну Марію у казковій історії «Лісова царівна» Олександра Басова і Теймураза Эсадзе. Тоді ж актриса знялася в драмі «Конвалія сріблястий-2» Тиграна Кеосаяна, детективі «Даша Васильєва: любителька приватного розшуку» Анатолія Матешка та сіткомі «Моя прекрасна няня» Олексія Кирюшенко.

У 2005 році вийшов мелодраматичний серіал «Неділю в жіночій лазні» Дмитра Астрахана з Марією в головній ролі. А потім кримінальний серіал «Новий російський романс» Андрія Праченко. Там актриса зіграла доньку великого бізнесмена.

Через рік з’явився драматичний серіал«Сестри по крові» Олега Туранского і Валерія Рожко. Там Марія виконала головну роль — успішну бізнес-леді.

Загадкова Марія Куликова

Потім послідували роботи над картинами «Рейки щастя» Олександра Канановича, «Справа була у Гаврилівці» Віктора Кобзєва і «Головний калібр» Михайла Шевчука.

Наступного рік Марія Куликова присвятила ще двох головних ролей у стрічках «Вона сказала «Так» Андрія Праченко і «Білка в колесі» Віктора Бабенка. До речі, в останній актриса грала разом зі своїм чоловіком Денисом Матросовим.

Марія Куликова на відео Працездатності Марії Куликової можна тільки позаздрити. З кожним роком виходить все більше картин з її участю. У 2008 році вийшло вже три картини з її участю: крім «Двох доль-3» ще мелодрама «Своя правда» і армійська комедія «Дозвольте тебе поцілувати».

У 2008 році Марія з’явилася в комедії «Політ фантазії» Віктора Кузьменка і драматичному серіалі «Спадщина» Теймураза Эсадзе.

2009-2011 роки

В останні роки Марія Куликова все частіше грає головні ролі. Чого тільки варто роль Анастасії в мелодрамі«Горобини грона червоні» Олександра Ітигілова-молодшого. Відрізнити можна так само роботу над картиною «Жінка-зима» Сергія Комарова. Головна роль була у фільмі «Доярка з Хацапетівки. Виклик долі». А ось у 2010 році Марія зіграла 4 ролі, три з яких — найголовніші. Це комедії «Я щаслива!» Олександра Канановича, мелодрамах «З привітом, Козаностра» Івана Стаханова і «Припустимі жертви» Артема Мазунова.

У 2011 році вийшла 12-серійна драма «Г. О. Б. Л. Іни. Захист свідків», де Маша зіграла негативного героя.

Театр

Відразу після закінчення вузу Марію зарахували в трупу Академічного театру Сатири. Там дівчина працює і зараз. Куликова брала участь у 9 постановках, серед яких «Ні сантима менше!», «Вісім люблячих жінок», «Тригрошова опера», «Таланти і шанувальники», «Секретарки» і «Ханума».

Марія Куликова на відео А з початку 2003 року Марія бере участь у проекті німецького диригента Герда Альбрехта, який представляє концертний варіант «Євгенія Онєгіна» з музикою Сергія Прокоф’єва.

Особисте життя

Серіал «Дві долі» для Марії став доленосним. Причому не лише для кар’єри, але і для особистого життя. Свого чоловіка Дениса Матросова вона зустріла саме на зйомках цієї картини.

«У перший день зйомок Дениса вразили мої выкуренные дві пачки сигарет. Сам він не курить. Я-то моторошно нервувала. Зйомки були напруженими, біля ставка в 35-градусну спеку. Як раз всі йшли купатись. А нам було не можна. Але я все-таки звернула на Дениса увагу. Стежила з ким він і де. Потім ми сіли в кафе і говорили про все. Потім він проводив мене додому» — розповідає коротко Марія про зустріч з майбутнім чоловіком.

Марія Куликова і Денис Матросов

Пара була практично нерозлучна з першого дня знайомства. Незабаром вони одружилися і приступили до будівництва свого заміського будинку. В кінці серпня 2011 року в сім’ї з’явився первісток — син Іван. З середини 2014 року в пресі стали з’являтися заяви про швидкий розрив подружжя. А на початку 2015 року Марія Куликова і Денис Матросов офіційно розлучилися.

Цікаві факти

Марія зараз хвацько управляється з автомобілем, хоча під час «Двох доль» навіть уявлення не мала, як вести себе в автомобілі, і це в той час, як в кадрі водила машину. Насправді авто стояло на платформі, по суті вміти їздити було не обов’язково. А на загальних планах актрису змінювала дублерка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: