Ім’я: Марія Кравченко

Дата народження: 13 січня 1985 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Комсомольськ-на-Амурі

Діяльність: комедійна актриса

Вага: 49 кг

Зріст: 153 см

Біографія Марії Кравченко

Марія Кравченко – це одна із зірок КВН і Comedy Woman. Ця дівчина змушує людей сміятися, а тому спостерігати за її виступами завжди приємно і дуже легко. Величезна кількість пам’ятних образів, іскрометні жарти, а також незліченну безліч ролей на сцені звели Марію в ранг однієї з найбільш популярних і відомих комедійних актрис Росії. Але що ми знаємо про неї? Що за людина ховається під маскою цих яскравих і трохи дивакуватих сценічних героїнь? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в нашому короткому біографічному огляді.

Ранні роки, дитинство Марії Кравченко

Марія Кравченко народилася в невеликому провінційному місті Комсомольськ-на-Амурі, який відомий своїм промисловим виробництвом. Тут пройшло її дитинство, а тому це місце знаменитість завжди згадує з особливою теплотою. З ранніх років Маша зростала творчою дитиною. За наполяганням батьків вона поступила в місцеву музичну школу, де згодом вчилася грати на фортепіано. Перебирати клавіші, створюючи нові етюди і мелодії, завжди дуже подобалося молодій дівчині. Заняття музикою ніколи не сприймалися нею з неприязню. Однак, незважаючи на це, в душі Марії Кравченко завжди існувало розуміння того, що спокійні і академічні концерти класичної філармонії – це все-таки «не її».

Comedy Woman. Інтерв’ю з Марією Кравченко. Намагаючись знайти себе, майбутня знаменитість стала займатися іноземними мовами. Обравши для себе професію викладача англійської мови, Маша поїхала в Москву, де поступила в Інститут сталі і сплавів на педагогічний факультет.

Саме цей крок в якійсь мірі і визначив всю її подальшу долю.

Кар’єра Марії Кравченко в КВН

Саме тут, в інституті, дівчина познайомилася зі своєю партнеркою по сцені Катериною Варнавою. Після декількох спільних репетицій дівчата стали виступати на сцені, розігруючи перед інститутській публікою короткі комедійні мініатюри. Трохи пізніше до них приєдналися й інші учасниці. Таким чином, за короткий період часу в інституті з’явилася команда КВН «Збірна Місіс».

Варто відзначити, що даний колектив хоч і відзначився на кількох КВН-івських форумах і фестивалях, проте великої слави не здобув. У 2005-му році команда стала повільно розпадатися і фактично припинила своє існування. Одним з найбільш значущих епізодів у житті колективу на цьому етапі став відхід з команди двох найбільш яскравих її представниць – Марії Кравченко і Катерини Варнави.

Біографія Марії Кравченко почалася в провінції

У 2005-му році Маша і Катя влилися до складу команди КВН «Збірна малих народів». Разом з Миколою Гігані і Ренатом Фатхуллиным вони стали виступати на різних фестивалях, що проходили під егідою Клубу Веселих і Кмітливих.

Дебют Марії Кравченко на великій сцені відбувся в тому ж 2005-му році в рамках КВН-івської Прем’єр-ліги. У тому сезоні команда «Збірна малих народів» пройшла всі стадії відбору і добралася до фіналу турніру, однак там посіла лише останнє четверте місце.

На наступний рік разом з командою Марія Кравченко потрапила в телевізійну версію Сочинського фестивалю КВН, де виборола право виступати у Вищій лізі зразка 2006-го року. Однак перша ж гра в еліті Клубу стала для колективу останньої.

Після цього Марія ще кілька разів штурмував висоти Клубу Веселих і Кмітливих разом з жіночою командою «Свої секрети». Проте доля цього колективу була багато в чому схожа на кар’єрний шлях «Збірної малих народів». Після Сочинського фестивалю команда отримала право грати в елітному дивізіоні, однак вилетіла з чемпіонату КВН вже після першої гри.

У загальній складності в біографії Марії Кравченко набралося дванадцять виступів у «телевізійних» передачах Клубу Веселих і Кмітливих. За три до Вищої ліги і на фестивалі «Голосящий Ківін»; а також ще шість в КВН-івської Прем’єр-лізі.

Марії Кравченко в «Comedy Woman»

У 2007-му, ще будучи офіційною учасницею команди КВН, Марія Кравченко всерйоз захопилася іншим проектом і стала виступати в молодому комедійному шоу «Made in Woman», яке згодом було перейменовано в «Comedy Woman». У перші роки своєї історії цей проект існував виключно в «клубному форматі. Однак через деякий час жіноче комедійне шоу привернуло увагу продюсерів каналу ТНТ. В кінці листопада 2008-го року відбувся дебют проекту на всеросійському телебаченні.

З самих перших випусків передачі Марія Кравченко є постійною учасницею «Comedy Woman». В рамках телешоу артистка найчастіше виступає в образі «понтово» дівчини, яка, за словами самої ж Маші, «знає собі ціну».

Марія Кравченко жартує не тільки в КВН

Коментуючи подібний вибір, Маша не раз відзначала, що, будучи уродженкою Комсомольська-на-Амурі вона відмінно знайома з поведінкою подібних «вуличних» дівчат, а тому вжитися в даний образ їй було досить просто.

Залишаючи осторонь свій улюблений образ «гопницы», Марія Кравченко останнім часом нерідко виступає також у музичній групі «Супермаркет Кохання», виконуючи в рамках телевізійних випусків «Comedy Woman» пісні разом Надією Сисоєвої і Катериною Баранової.

Особисте життя

За словами подруг артистки, в реальному житті дівчина вельми далека від свого сценічного образу. Вона мила, сором’язлива і інтелігентна. Хоча, як не дивно, далеко не всі хочуть бачити її саме такою.

Як зізналася сама Марія, комедійне амплуа «гопницы» часто заважає їй завести нормальні стосунки з хлопцем. Серед її шанувальників і залицяльників часто трапляються люди, яким не чужа «блатна» романтика. Можливо, саме тому дівчина досі одна.

Марія Кравченко — «Comedy Woman». Університет Синергія В якийсь момент, зневірившись знайти супутника життя, вона навіть об’явилася на телевізійній передачі «Давай одружимося». Однак даний крок не приніс відчутного успіху. Обраний нею в рамках проекту хлопець так і не зумів гідно вписатися в життя молодої дівчини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: