Ім’я: Марія Горбань

Дата народження: 26 грудня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Іжевськ

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 56 кг

Зріст: 173 см

Біографія Марії Горбань

Дитинство і родина Марії Горбань

Маша народилася в Іжевську. І мама, і тато були акторами. Крім того, дядько і двоюрідний брат Марії теж актори. Вона з батьками переїхала в Ярославль, а потім і до Москви. Тата, який працював у Ярославському драматичному театрі актором, а потім і режисером, запросили попрацювати в столицю. Там він працював у кількох театрах. Багато часу в дитинстві Маша проводила в «Сатириконі». Там вона подружилася з Поліною Райкиной.

Щоб присвятити себе доньці і робив кар’єру чоловіка, мама Марії залишила роботу, пожертвувавши акторською професією. Тільки коли Маша поступила в інститут, вона знову пішла працювати.

Марія Горбань відмовляється зніматися в еротичних сценах

У школі Марія була справжньою «Пеппі довга панчоха». Саме так вона себе згадує в той час. Могла побитися з дівчатками з-за нісенітниці, могла навіть призначити «стрілку» за школою, але при цьому сама не приходила, боячись бути побитим. Характер був бойовий. Горбань згадує, що школяркою вона була високою і дуже худий дівчинкою з двома стирчать кісками. На шкільних заходах Маша зазвичай грала всяких Снігуроньок, хоча за характером була справжнім Мальчишом-Плохишом, проте вчителі завжди орієнтувалися на її миловидну зовнішність.

Перша роль Марії Горбань

У 1999-му Горбань в одній із серій проекту «Прості істини» зіграла головну роль. Це був перший досвід у кіно, який відбувся завдяки братові Марії, снимавшемуся в цьому серіалі. Дівчинка виявилася в акторському агентстві, де їй стали пропонувати ролі. У 2003-му їй пощастило працювати в серіалі «Жіноча логіка» разом з Алісою Фрейндліх.

Дівчинка, яка росла в акторській родині, незабаром перейнялася любов’ю до акторської професії. Любов до професії актора була у Маші не стандартної, вона хотіла бути клоуном. Горбань зовсім не збиралася грати тургенєвських, чеховських або шекспірівських героїнь. Марія хотіла бути схожою на клоуна Полуніна. Саме тому вона і вступила в театральний, так як акторську освіту було у її кумира-клоуна.

Дівчина з обкладинки журналу MAXIM. Актриса Марія Горбань втратила весь одяг на українському пляжі Пізніше дівчина достовірно дізналася від тих, хто працював у цирку клоунами, що ця професія не дозволяє мати сім’ю і дітей, що їм доводиться вести циркову мандрівну життя. Ще одна складність цієї професії в тому, що зазвичай чоловікам вдається досягти в клоунській професії значних висот, жінки ж частіше залишаються непоміченими. Після цього, Горбань зрозуміла, що ймовірність досягти успіху невелика і вирішила, що буде насолоджуватися творчістю і виступом клоунів в якості глядача.

Марії Горбань в Гітісі

Як розповідає актриса, вона встигла повчитися в кількох столичних школах, десятий клас дівчинка навчалася в 123-їй театральній школі. Не закінчивши школу, Маша вирішила спробувати вступити в ГІТІС і в неї це вийшло. Відправилася здавати іспити вона разом зі своєю подругою Поліною Райкиной. З-за того, що Марійку прийняли в інститут, одинадцятий клас їй довелося закінчувати екстерном. Вона згадує, що тато був проти того, щоб дочка стала актрисою. Він мріяв, що Марія освоїть професію продюсера. Дочка з мамою зуміли вмовити його, і Маша почала вчитися.

Тим не менш, любов до лицедійства у дівчини залишилася. Викладачі багато праці вклали в починаючу актрису, намагаючись зліпити з неї класичні серйозні образи з драматичних творів. Марія, будучи симпатичною дівчиною, зі здатністю до перевтілення, з глибокими серйозними очима була прекрасним «матеріалом», з яким працювали викладачі Гітісу. Вона вчилася на курсі Бориса Морозова.

Марія Горбань. Вона красива… Щоб переламати тягу студентки до лицедійства, вже на другому курсі їй почали давати серйозні ролі. Так, вона грала Лізу Хохлакову в постановці «Брати Карамазови», грала Марію Стюарт. З-за такої ломки, коли дівчині доводилося грати невластиві їй ролі, у неї траплялися депресії і сльози. Горбань довелося грати ліричних героїнь у виставах «Три сестри» і «Безіменна зірка». Тільки на четвертому курсі Маша зіграла роль, яка відповідала її темпераментом – це була куховарка Настя з «Мандата». Починаюча актриса додала український говір і повністю виклалася на сцені так, що вчителі здивувалися тому, як вона зіграла.

Початок кар’єри актриси Марії Горбань в кіно

Театр клоунади Дуровой запросив Марію до себе, коли вона ще навчалася в інституті, але дівчина, чиї батьки працювали акторами театру, знала, що робота в театрі дуже складна. Вона вирішила, що буде зніматися в кіно. Закінчивши четвертий курс, Горбань взяла участь у зйомках «Розіграшу», де їй дісталася негативна роль. Ще одна цікава роль дісталася Маші в картині, яка знімалася в Одесі — це кінофільм «Усмішка Бога». Там вона зіграла героїню, яка живе в 1958-му році, а так само онуку цієї героїні в 2008-му.

Марія Горбань в серіалі Кухня

У 2007-му Марія закінчила ГІТІС і почала активно зніматися. У 2008-му на екрани вийшла стрічка з назвою «Я лечу». Її героїня – сильна дівчина з внутрішнім стрижнем, яка втратила батьків, але не зламалася.

Робота в театрі

У театрі Марія грає в декількох постановках. В «Вільної любові» вони виходить на сцену разом з Дмитром Дюжевим. Актриса задіяна в «Неаполітанських пристрасті», в цьому спектаклі так само грає Леонід Панін та Володимир Етуш. Ще один спектакль – «Авантюрна сімейка», в ньому Марія грає спільно з Олександром Носиком і прекрасною актрисою Тетяною Кравченко. Маша виходила на сцену в постановках «Весілля Бальзамінова» і «Шикарне весілля»», а так само у виставі «Перебір».

Марія Горбань в даний час

Цікаву роль Маша отримала в серіалі «Вищий пілотаж» — це була одна з головних ролей. Є в її фільмографії картини «Гидке каченя», «Гра», «Доктор Тирса» та ін. В ролі Крістіни Семенової актриса з’явилася в телесеріалі «Кухня». Однією з її останніх робіт став фільм «Брати по обміну», де вона зіграла Настю.

Особисте життя Марії Горбань

Коли Марія, будучи ще зовсім юною дівчиною, починала з кимось зустрічатися, батьки завжди раділи за неї, щиро сподіваючись, що це та справжня любов на все життя. Маша кожного свого молодого людини мимоволі порівнювала з батьком, з жалем розуміючи, що вони програють поруч з ним.

У Горбань прекрасні відносини з батьками. Мама для неї – сама близька подруга. Вони багато часу проводять разом. Серед інших друзів актриси – в основному чоловіки. Маша вірить у дружбу жінок і чоловіків.

У своїх інтерв’ю Горбань не раз говорила, що відверті сцени в кіно для неї є табу, що вона не готова роздягатися в кадрі. Однак у 2010-му році Маша з’явилася на сторінках журналу MAXIM, де її фотографії досить відверті. Через рік вона знялася і в іншому подібному журналі, потрапивши на його обкладинку – це журнал XXL.

Одне із захоплень Марії – футбол. Серед її друзів є футболісти, тому вона буває на матчах. Перший час, звичайно, вона в цьому нічого не розуміла, зараз вже все змінилося. Коли видається вільний час, Маша намагається провести його з рідними, дзвонить мамі, вони йдуть або їдуть кудись. Відомо, що деякий час актриса була замужем за Яном Дюрицей, який у той час грав у столичному «Локомотиві».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: