Ім’я: Марія Голубкіна

Дата народження: 22 вересня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 64 кг

Зріст: 165 см

Біографія Марії Голубкіної

Дитинство Маррии Голубкіної

Марія народилася у сім’ї Лариси Голубкіної, талановитої та популярної актриси, і Миколи Щербінського-Арсеньєва. Рідний батько Маші займався зовнішньоекономічними зв’язками, а у вільний від основної роботи час виступав режисером і оператором документальних фільмів. На жаль, шлюб батьків Марії розпався, і її мама вийшла заміж вдруге – за Андрія Миронова. Лариса і Андрій одружилися після того, як Андрій розірвав стосунки зі своєю першою дружиною Катериною Градовой. Від першого шлюбу у нього є дочка, Марія Миронова. Машу Голубкіну Андрій офіційно удочерив.

Відносини між Машамі не можна назвати сестринськими, незважаючи на те, що обидві вони «пішли в актриси» і навіть одного разу зіграли в одному фільмі.

Марія Голубкіна та Марія Миронова не стали справжніми сестрами

Початок кар’єри

Як це часто буває, Марія продовжила акторську династію, хоча у неї були всі шанси професійно займатися спортом. З одинадцяти років вона займалася кінним спортом і отримала звання майстра спорту. Але, акторські гени взяли своє, і Голубкіна вирішила поступати в Щукінське училище. Вже в шістнадцятирічному віці вона отримала свою першу роль в кіно. Це була роль Насті в фільмі «Ребро Адама» (1990) В’ячеслава Криштофовича.

Через п’ять років, закінчив Театральне училище імені Б. Щукіна, Марія починає працювати з трупою Московського театру Сатири, а потім і в театрі ім. Пушкіна. Ще через п’ять років вона залишає театр, не погодившись з процедурою призначення художнього керівника театру.

Марія Голубкіна зробила вибір між спортом і театром

Марія стверджує, що відома батьків ніяк не вплинула на її сходження на зірковий Олімп. Єдина допомога, яку вона отримувала від батьків – це підтримка і поради.

Марія Голубкіна в кіно

У 1992 році, ще будучи студенткою училища, Марія знялася в кінофільмі «Фандаго для мавпи». Потім було «Розшукове бюро «Фелікс» (1993), «Хоровод» (1994), «Завтра.. Любов у забороненій зоні» (1995).

Далі була роль, яка принесла Голубкіної популярність і визнання глядачів – роль Свєти у фільмі Павла Лунгіна «Весілля», а трохи пізніше і роль журналістки в «Аферу».

Особисте життя Марії Голубкіної

Після закінчення Щукінського училища Марія вийшла заміж за відомого актора і шоумена Миколи Фоменко. Для Миколи цей шлюб був вже другим за рахунком. У них народилося двоє дітей – Настя і Іван.

Марія Голубкіна з дітьми

Союз, який обіцяв тривати все життя, розпався у 2008 році, що було абсолютною несподіванкою не тільки для родичів пари, але й для їх відданих шанувальників. Причиною стала його нова любов Миколи – Наталія Кутобаева, на якій він згодом одружився.

Як і всякий сильна людина, Марія намагалася відволіктися від цього удару. Все літо вона провела в Рязанській області разом з дітьми, куди її запросили взяти участь у зйомках серіалу «Сільська комедія». Голубкіної дісталася одна з головних ролей.

Незважаючи на розлучення, Микола Фоменко та Марія Голубкіна зберігають дружні стосунки, щоб уберегти своїх дітей від будь-якого негативу, пов’язаного з розлученням батьків.

Шоу має продовжуватися

Марія Голубкіна не збирається зупинятися на досягнутому. Вона з успіхом продовжує свою акторську кар’єру як в кіно, так і на театральній сцені.

Марія Голубкіна про православному шляху Росії На її рахунку ролі в таких фільмах, як «Московська спека», «персональний номер», «Брежнєв», «Джекпот для Попелюшки», «Єсенін», «Ленінград», «Француз», «П’ятий кут» і багатьох інших.

Крім того, вона продовжує роботу в театрі імені Пушкіна. Зараз Марія грає у виставі «Дамський кравець».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: