Ім’я: Марина Зудіна

Дата народження: 3 вересня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса

Вага: 59 кг

Зріст: 168 см

Біографія Марини Зудиной

Актриса зізнається, що в дитинстві ніхто не бачив в ній ніяких талантів. У дівчинки не було ні слуху, ні голосу. Тому дівчинку досить довго не хотіли брати ні в які гуртки. Коли в початковій школі приходили представники секцій, когось забирали в басейн, кого-то в музичну школу, а ось Марину Зудину не брали нікуди. Така ж ситуація була і в дитячому садку. Тому дівчинці було прикро. Єдине, на що вона могла розраховувати, так це на віршик під ялинкою.

Не брали Марину і в музичну школу. До тих пір, поки не втрутилася мама. Вона, як музичний працівник, сама взялася за навчання доньки. Самій Марині заняття подобалися до божевілля. І тут дівчинка зрозуміла, що не все дається від природи – головне розвивати. Зудіна стала пристойно співати і навіть танцювати.

У 9-річному віці Марина Зудіна стала займатися оперою і навіть мріяла стати оперною співачкою. Через рік вона захопилася балетом і навіть спробувала свої сили в хореографічному училищі, але туди не пройшла за віком. Тоді вона пішла на танці під Палац Піонерів. І домоглася там не поганих результатів – після школи вона цілком могла займатися танцями професійно – «Ансамблі Моїсеєва» або «Берізці».

ГІТІС

Але в старших класах Марина почала замислюватися про кар’єру актриси. Причому, вона хотіла навчатися майстерності лише у Олега Табакова. Тому до вступу в ГІТІС дівчина підійшла з усією серйозністю. Вона пішла на заняття з фониатром, розвивала низький регістр, тому що у неї були проблеми з голосом.

На студентку Марину Зудину Олег Табаков звернув увагу. Він зазначив, що вона здатна глибоко працювати над роллю і був упевнений, що з дівчини вийде хороша актриса.

Під час вистави

Як зазначає Олег Табаков, Марина постійно бажала виступати в різних ролях. Показники у дівчини були хороші, але от тільки народилася вона трохи не вчасно. Їй би дуже підійшли ролі в дорогих, костюмних картинах. Курс Табакова і Леонтьєва Марина Зудіна закінчила в 1986 році.

Перші кіноролі

Будучи студенткою, Марина Зудіна вже встигла знятися в кількох фільмах. Одна з перших ролей – Валентина в картині «Валентин і Валентина» Георгія Натансона.

Героїня Марини – симпатична, піднесена і романтична дівчина. Валентина з’явилася в кадрі в сірій шапці-трубі, пов’язаної з модним схемами бабусею, кожушку і білих рукавичках. Образ головної героїні – головна удача всієї картини.

Марина Зудіна на відео до Речі, сьогодні Георгій Натансон пишається Мариною Зудиной, як своїм відкриттям. І зізнається, що відразу на ній зупинився. Навіть незважаючи на те, що юна актриса страшенно хвилювалася і більша половина художньої ради була проти. Але допомога директора і наполегливість режисера зробили свою справу.

В цей же час Марина Зудіна зіграла ще в декількох картинах. Серед них: «Ще люблю, ще сподіваюся…» Лырчикова, «Особиста справа судді Іванової» Фрэза, «Після дощику в четвер» Юзівського, «По головній вулиці з оркестром» Тодоровського.

З перших картин у починаючої актриси були помітні такі якість, як природність посмішки, сміху і погляду. В пресі про Марину писали, що їй вдається найкраще грати героїнь з ліричними характерами, не просто гарні, а гарних. Крім цього, додавали, що Зудіна будує образ не на одному жіночій чарівності.

Театр Табакова

Після Гітісу Марина Зудіна пішла працювати в Театр-студії Олега Табакова. Перші шість років актрисі не щастило. На її думку, їй не вистачало якихось осмислених ролей. Тим не менш, вона зіграла Таню у виставі «Крісло», Ровенну в «Білоксі-блюз», Світла в «Даху».

Любов

Роман Марини Зудиной і Олега Табакова почався в середині 80-х років. Тоді Олег Павлович ще був одружений. Його дружиною була Людмила Крилова. Тому відносини з молодою актрисою доводилося приховувати. Але справжнє почуття приховати було майже неможливо. Режисер Натансон згадує, як Табаков привозив улюбленої гарячі пиріжки до консерваторії на зйомки. Таємний роман тривав понад 10 років. У підсумку Олег Павлович все ж пішов з сім’ї, хоча спочатку таких думок не було. Через кілька років після початку роману з’ясувалося, що на дівчині, яка молодша Табакова на тридцять років, почуття дуже серйозні. Рішення Олега Павловича піти з сім’ї було несподіваним, в тому числі для самої Зудиной.

Марина Зудіна на відео Сама актриса не бачить різниці між колишніми стосунками і шлюбом. Лише легше стало від відсутності пліток. Але в театрі Марина називає Табакова, як і раніше, на «ви».

В сім’ї народилося двоє дітей. У 1995 році з’явився на світ Павло Табаков, а через 11 років Марія. Старший син Олега Табакова Антон так і не зміг пробачити Марину за відхід батька з сім’ї.

Зростання популярності

Тим часом актриса продовжувала працювати в кіно. У роки «перебудовного кіно» дівчина знялася в достатній кількості цікавих фільмів. Серед них «Забави молодих» Євгена Герасимова. Марина Зудіна постала в незвичному амплуа. Цього разу її героїня – це самовпевнена студентка, яка грає в любов зі своїм викладачем фізкультури. Все робиться заради заліків для неї та її друзів. Але почуття переливається в щось більше.

Красуня Марина

На початку 90-х Марина Зудіна частіше грає провінціалок, які приїжджають у столицю. Притому, що сама актриса корінна москвичка. Так було в стрічці Олексія Рудакова «Життя по ліміту», фільмі Андрія Розумовського «Мордочка» і картині Бориса Григор’єва «Сповідь утриманки». Деякі фільми критикували, наприклад «Мордочку» лаяли за дрібнотем’я і смакові «припущення», але от роботу Марини навпаки оцінили – для неї це була дуже характерна роль.

Робота в останні роки

Сьогоднішня Марина Зудіна мало схожа на колишню актрису. Жінка каже, що вона подорослішала і ніколи б не погодилася грати те, на що із задоволенням погодилася ще кілька років тому.

Після перерви в шість років Марина зіграла в серіалі «За лаштунками». Їй дісталася роль актриси театру і дружини режисера. Далі послідувала роль в «Єсеніна», а потім «Ад’ютантах любові».

З чоловіком Олегом Табаковим

Крім кіно Марина грає в театрі Табакова. В її скарбничці ролі в таких спектаклях, як «Звичайна історія», «Норд-Ост», «Затоваренная бочкотара», «Матросская тишина», «Міф про Дон-Жуана», «Механічне піаніно» та інші. А у Мхаті імені Чехова вона грає в «Антігоні», «Качиної полювання» і «Гримерці». Олег Табаков не береться об’єктивно критикувати ролі Марини, оскільки, каже, що вона у вільний час є його дружиною і матір’ю їх дітей. Єдине про що він шкодує, так це про тих романтичних ролях, до яких у актриси є і здібності і смак.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: