Ім’я: Марина Могилевська

Дата народження: 6 серпня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Заводоуковськ, Тюменська обл.

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 63 кг

Зріст: 176 см

Біографія Марини Могилевської

Марина Могилевська – це жінка, про яку можна розповісти дуже багато. В її долі був і театр, і кіно, і телебачення. У різні роки вона зуміла чудово проявити себе в самих різних галузях. А тому в нашій сьогоднішній статті кожен з читачів, напевно, зможе підшукати щось цікаве.

Ранні роки, дитинство і родина Марини Могилевської

Марина Олегівна Могилевська з’явилася на світ шостого серпня 1970 року в невеликому містечку Заводоуковськ, розташованому в Тюменській області Росії. Її мама була шкільною вчителькою німецької мови (згодом – всесвітньої історії), а батько працював фізиком в одному з дослідницьких інститутів.

У ранньому віці Марина була дуже слухняною і майже зразковою дочкою. Вона ходила в художню школу, займалася музикою, а також приділяла велику увагу спорту (переважно – гімнастики та плавання). Крім того, завдяки матері вже в шкільному віці наша сьогоднішня героїня непогано вивчила англійську і німецьку мови.

Саме тому після закінчення середньої школи Марина Могилевська зробила спробу вступити в МДІМВ, однак пройти конкурс так і не зуміла.

Марина Могилевська з донькою

Не бажаючи втрачати, час наша сьогоднішня героїня вирушила до Києва, де після розлучення з матір’ю жив її батько. У столиці України дівчина подала документи в інститут народного господарства і вже незабаром зуміла отримати омріяний студентський квиток. Проте все це було лише початком великої історії.

У студентські роки молода росіянка потрапила на очі режисерові картини «Кам’яна душа», який моментальної запросив її в свій новий проект. У даній картині Марина Могилевська виконала роль молодої красуні Марусі, яка згодом принесла їй величезний успіх. З цього моменту наша сьогоднішня героїня стала часто замислюватися про професії кіноактриси, однак зробити вирішальний крок довгий час не наважувалася. В результаті визначальне слово сказав її молодий чоловік, який працював тоді кінооператором.

В один прекрасний момент він привів дівчину на прослуховування в Київський театральний інститут імені В. К. Карпенка-Карого. Марина прочитала кілька улюблених віршів і через деякий час з подивом дізналася, що пройшла конкурс. Згодом актриса зізнавалася, що завжди мріяла стати актрисою, проте через вроджену несмелости не вирішувалася «навіть постукати у світ театрального мистецтва».

Однак у підсумку мрії привели її в правильне місце. Марина Могилевська стала вчитися в київському театральному Вузі і вже зовсім скоро відчула себе професійною актрисою.

Зоряний шлях актриси Марини Могилевської

У столиці України Марина Могилевська жила і працювала протягом десяти років. В цей період вона встигла попрацювати актрисою в Театрі російської драми імені Лесі Українки, а також знятися у багатьох цікавих фільмах. В її ранній фільмографії виділяються фільми «Охоронець», «Розпад», «Гладіатор за наймом», «Вбивство в Саншайн-Менор», а також багато інших кінострічки. Окремим словом у цьому списку варто відзначити фільм «Репортаж», який приніс україно-російській актрисі приз на фестивалі «Стожари».

Марина Могилевська — Перевертні в погонах (Розіграш) Живучи в Києві, актриса довгий час працювала ведучою на українському каналі «1+1», де вела передачу «Імперія кіно». Варто відзначити, що кар’єра в новій Україні завжди складалася для Марини Могилевської успішно, однак, незважаючи на це, вже в 1996-му році актриса вирішила знову повернутися в Росію. Причина тому була досить банальна – розлучення з колишнім чоловіком. У цей момент наша сьогоднішня героїня вирішила поміняти в своєму житті дуже багато, роботу, будинок і навіть місце проживання.

Повернувшись до Росії, актриса почала зніматися в російських серіалах і телевізійних фільмах. Найбільшу популярність в цей період їй принесли картини «Московські вікна», «Марш Турецького», «Російські амазонки», «Каменська», «П’ять хвилин до метро», «краще місто Землі», «Кухня», а також деякі інші проекти. Крім того, в 2001-му році Марина Могилевська вирішила проявити себе також і в принципово новій якості – в якості сценариста. За її роботі згодом була поставлена комедія «Все, що ти любиш», в якій актриса виконала також одну з головних ролей.

Марина Могилевська, романс Паралельно з кінематографічної кар’єрою наша сьогоднішня героїня також часто працювала в світі телебачення. У різні роки вона вела передачі «Доброго ранку, Росіє» (ВГТРК), а також проекти «Кухня» (СТС) і «ДНК» (НТВ). Крім того, час від часу Марина Могилевська з’являлася також і на українському телебаченні. Так, зокрема, деякий час наша сьогоднішня героїня була одним із членів міжнародного журі у проекті «Битва екстрасенсів» (Україна).

Марина Могилевська сьогодні

Що стосується свіжих і актуальних кінематографічних проектів, то в цьому плані актрисі також є чим порадувати глядачів. В даний час Марина Могилевська плідно працює над новими серіями відомого телевізійного серіалу «Скліфосовський». Там же працювали такі актори, як Максим Аверін, Ольга Красько, Антон Ельдаров, Лаура Кеосаян та інші.

Марина Могилевська в серіалі «Скліфосовський»

У 2012-му і 2013-му роках на екрани вийшло два перших даного сезону телепроекту, в яких наша сьогоднішня героїня зіграла роль Віри Георгіївни Зименской – однієї з центральних героїнь. Як зазначається в деяких джерелах, виконувати роль головлікаря лікарні Марина Могилевська і в 2014-му році – в третьому за рахунком сезоні проекту.

Крім того, в 2014-му році талановита російсько-українська актриса з’явиться в нових серіях комедійного серіалу «Кухня», який сьогодні також знаходиться в розробці.

Особисте життя Марини Могилевської

Як зазначалося вище, зі своїм першим чоловіком київським кінооператором Віталієм Запорожченко актриса почала зустрічатися ще в студентські роки. Згодом знаменитості одружилися і прожили разом близько восьми років. Однак довгий час на першому плані для Марини була її кар’єра, а тому даний подружній союз в один прекрасний день розпався.

Другим чоловіком актриси став продюсер Олександр Акопов. Але цей шлюб не приніс жінці щастя.

У серпні 2011-го року Марина Могилевська народила доньку, однак ім’я батька дитини так досі і не розкритий у пресі. Відомо лише те, що актриса познайомилася з чоловіком, стоячи в автомобільній пробці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: