Ім’я: Марина Федунка

Дата народження: 27 серпня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Перм р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 169 см

Біографія Марини Федунка

Марина Федунка – талановита актриса театру і кіно, зірка популярних гумористичних серіалів «Реальні пацани», «Даєш молодь», незамінна учасниця телевізійного шоу «Comedy Womаn», автор-сценарист, дебютантка в області діджеїнгу.

Сім’я і дитинство Марини Федунка

Марина народилася в місті Перм, але її дитячі роки пройшли на Україні. Вже півроку батьки відправили дівчинку на піклування бабусі і дідусі, вважаючи, що природні умови благотворніше позначаться на життя і здоров’я дитини. Звідти ж актрисі дісталася настільки цікава старовинна болгарське прізвище.

Федунка Марина Гаврилівна

У дитинстві Марина мріяла пов’язати свій життєвий шлях з професією актора, але батько, будучи оперним співаком, переконав її в невдячності цієї роботи.

Навчання в школі, а вже тим більше поведінка Марини завжди було задовільним. Вона могла закрити однокласника в шафі за образу і зовсім забувати про його існування.

У дівчинки було хобі: збирати картки з фотографіями відомих артистів, на це вона витрачала всі свої кишенькові гроші. З дитинства її захоплювали спектаклі, постановки сцен, участь у позашкільній драматургічної діяльності. Вона самостійно писала сценарії, що відображають реальне життя в селі, роздавала ролі місцевим акторам.

Молода Марина Федунка в команді «Добрянка»

Будучи восьмиклассницей, написала гумористичний сценарій вистави про самогонників, постановка якого відбулася в місцевому клубі. Глядачі сприймали всі твори Федунка на «ура», її групи навіть надали транспорт, який возив їх з уявленнями по довколишніх селах. Тоді почалися перші гастролі Марини, і вона остаточно вирішила для себе, що буде актрисою.

На Україні вона закінчила школу, а потім відправилася продовжувати навчання в Перм.

Освіта і початок кар’єри Марини Федунка

Спочатку вона була студенткою Культпросвітучилища, але з метою отримання вищої освіти надійшла на режиссурский факультет інституту мистецтв в Пермі.

Але навчання не давалася їй легко, адже Марина була справедливим і прямолінійним людиною. З-за цього у неї часто виникали конфлікти з викладачами, вони навіть говорили «У Федунка Марішка диплом з’явиться разом з пенсійною книжкою».

Марина Федунка у КВК

В результаті одного гострого конфлікту з викладачем була відрахована з другого курсу за «профнепридатність». Один час працювала на базі, продаючи овочі, але все-таки вирішила стримати запал і закінчити навчання. У 1998 році вона успішно закінчила навчання.

За свої заслуги і неперевершена акторська майстерність, Марина отримала посаду директора студентського КВК. Незабаром її призначили режисером Пермського театрального колективу. Вона стала учасницею команди КВН «Добрянка», яка увійшла до Вищої ліги і виборола почесні місця в грі. Марина Федунка отримала нагороди а номінаціях «Найкраща драматургія», «Акторська майстерність».

Інтерв’ю Марини Федунка В якості сценариста її запросили в гумористичне шоу «Все по-нашому», яке транслювалося на каналі СТС. Необхідно було звідки черпати нові ідеї, і Марина багато їздила по країні. Найцікавіше те, що завжди разом з собою вона возила кішку Тасю і собаку Наперстка. Актриса навіть купувала їм окремі місця у вагоні.

Незабаром Марина знялася у кількох епізодах комедійних програм «Даєш молодь»(2008), «Камеді вумен»(2011). Так почалася кар’єра всіма улюбленої російської актриси Марини Федунка.

Кінокар’єра Марини Федунка

2010 рік став вирішальним у житті актриси, адже її запросили зніматися в серіалі «Реальні пацани». Вона чудово зіграла роль мами Коляна. У своїх інтерв’ю актриса зізналася, що ця роль близька їй за духом: добра, щира, справжня.

Марина Федунка в «Реальних пацанах»

Прототипом образу стали її власна свекруха, яка може такими слівцями виражатися, яких ніде й не почуєш. Її почали впізнавати на вулицях, спочатку як «це ж мама Коляна пішла», а зараз вже вивчили таку хитромудру прізвище. Довгий час Марина жила в Пермі і буквально розривалася між будинком і роботою.

У 2010 році Федунка разом з Наталею Медведєвої, Христиною Асмус, Олегом Верещагіним взяла участь в театральній постановці «Щасливий номер». Через рік спектакль поміняв назву на «Підшукую дружину. Недорого!». У ньому Марина зіграла вже знайому їй роль мами.

Марина Федунка на сцені

Марина знялася в таких серіалах як «Випадкові зв’язки»(2010), «Неzлоб» (2013), «Деффчонки»(2013), «Країна в шопі»(2014), зіграла гумористичні ролі у фільмах «Корпоратив»(2014), «Слабка жінка»(2014), «Випускний» (2014), «Війна статей» (2015).

Марина Федунка в Камеді Вумен: Мама-екстрасенс Найбільшу популярність актрисі принесла робота в шоу «Камеді вумен». Виразна комедійність, чудова акторська майстерність, своєрідність персонажів допомогло актрисі зайняти передову нішу в програмі. Вона стала улюбленицею широкої публіки, її образи незабутні.

Особисте життя Марини Федунка

Батько Федунка говорив їй, що з таким графіком роботи і постійними переїздами, вона ніколи не вийде заміж. Але за плечима актриси вже другий шлюб.

Марина Федунка і її чоловік Андрій

На амбітну і екстравагантну актрису завжди звертали увагу чоловіки. У студентські роки вона зав’язала роман з однокурсником, який тривав близько 12 років. Хлопець був ніжним і романтичним, м’яким і податливим, актриса виявилася сильніше і успішніше його.

Нинішній чоловік актриси – підприємець, який займається ремонтом автомобільної техніки. Познайомилися вони в той момент, коли актриса з сестрою ловила таксі, а молодий чоловік захотів їх підкинути. Величезне враження на актрису справило його почуття гумору.

Чоловік Марини Федунка по серіалу «Реальні пацани»

Чоловік активно стежить за творчістю дружини, допомагає і підтримує її, дає поради та настанови. Однак не любить гучних вечірок, публічності в будь-якому її прояві. Як зізналася сама Марина, в їх сімейному житті бувають і сварки, і скандали, але незважаючи на це подружжя разом майже 15 років.

«Мені здається, якщо все у нас було б спокійно, ми стільки часу не жили б разом, – заявляє Федунка в одному зі своїх інтерв’ю.

Поки у Марини Федунка немає дітей

Актриса дуже хоче дітей і переживає з приводу свого зрілого віку і стану екологічної обстановки. Поки що весь її «материнський інстинкт» спрямований на тварин: вона тримає вдома двох кішок.

Марина Федунка зараз

У 2012 році актриса брала активну участь у комедійному проекті «Валєра TV» в тому числі, як автор сценарію. У ньому вона зіграла вже раннє «засветившуюся» і сприйняту публікою в Квні роль ведучої свят і бенкетів Руфимы Гарифовны, яка влаштовує справжнє шоу, перекинувши пару чарочок «гіркою».

Марина Федунка активно знімається у Comedy Woman

У 2013 році актриса працювала в скетч-шоу «Країна в Shope» під керівництвом Сергія Светлакова. У проекті висміюється реальне становище країни на прикладі окремо взятих людей. У цьому ж році зіграла роль в самому непередбаченому комедійному серіалі «Неzлоб», в якому розповідається про життя резидента камеді-клаб Олександра Незлобіна. Марина зіграла в епізоді, в якому відмовляла Олександра їхати в столицю.

У 2014 році виконала роль консьєржки в молодіжному серіалі «Деффчонки», яка спочатку кричить і «випроваджує» дівчат, але після несподіваного подарунка (кота в коробці) виявляється доброї і гостинною жінкою.

Камеді з Мариною Федунка: Театральна актриса у відділенні поліції Роль господині дачі у фільмі «Корпоратив», яка веде війну з сусідами і навіть б’ється на швабрах з власником особняка, вдалася Федунка без особливих зусиль. Її геніальна гра дамочки з непостійним характером, яка розривається між двома чоловіками, безсумнівно прикрасила фільм «Випускний».

У 2015 році Марина продовжила зніматися в серіалі «Реальні пацани», шоу «Камеді вумен», грає роль у вітчизняній комедії «Війна статей», прем’єра запланована на серпень 2015 року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: