Ім’я: Марина Александрова

Дата народження: 29 серпня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Кішкунмайша, Угорщина

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 51 кг

Зріст: 158 см

Біографія Марини Александрової

Марина Александрова — одна з найкрасивіших актрис вітчизняного кінематографа. Глядачам вона добре знайома з ролями Катерини II в однойменному російському історичному телесеріалі, Каті з фільму «Стрітрейсери», Соні Тимофєєвої з тетралогії «Мосгаз», «Павук», «Кат» і «Шакал». З 2006 по 2011 рік служила в театрі «Современник».

Російська актриса Марина Александрова

Дитинство Марини Александрової

Актриса Марина Андріївна Александрова (справжнє прізвище Пупенина) народилася в угорському місті Кішкунмайша 28 серпня 1982 року. Дівчинка була єдиною дитиною в сім’ї підполковника артилерії Андрія Віталійовича Пупенина і викладачки педуніверситету ім. Герцена Ірини Анатоліївни.

Марина Александрова в дитинстві

До п’яти років Марина разом із батьками жила в Угорщині, після чого сім’я військовослужбовця переїхала в Забайкаллі, а звідти – у Санкт-Петербург. Батьки мріяли виростити єдину доньку перекладачем або, на крайній випадок, менеджером з туризму (дівчина навіть відвідувала спеціалізовані курси). Дівчинка ходила до школи з математичним ухилом і паралельно навчалася в музичній школі (клас арфи).

Марина Александрова грає на арфі

Сама Александрова бачила себе в зовсім іншій іпостасі. Після 9-го класу школярка пішла в театральну студію при «П’ятому каналі». Паралельно молода актриса постійно брала участь у поетичних вечорах і в телепередачах. За рік щільного спілкування з акторами Марина «заразилася» театральній професією.

«Наш режисер навчався в Щукінському училищі, – згадувала Марина, – від нього я дізналася все про «Щуку»: і про педагогів, і про систему викладання, і про традиції училища. Тим не менш, до кінця десятого класу я не збиралася в артистки».

Після школи 17-річна Марина Александрова заявила батькам, що ні перекладачем ні менеджером не буде, а має намір поступати в театральний. Тоді батьки не прийняли заяву дочки всерйоз.

Марина Александрова на сцені театру

«У мене в родині завжди панує повага і взаєморозуміння. Мої батьки ніколи нічого мені не забороняли. Тому папа сказав: „Спробуй, але у тебе все одно нічого не вийде“, – згадує Александрова. Єдиним, хто повірив в Марину, був дід майбутньої знаменитості, який і сказав: «Їдь, Марина, у тебе все буде добре». За день до від’їзду внучки дід впав у кому, а трохи пізніше помер. Зараз артистка стверджує, що саме він допоміг їй своєю вірою і досі веде по життю.

Марина Александрова в програмі «Смак» Втім, з теплотою відгукується Марина і про своїх батьків. Коли дівчина поїхала з Санкт-Петербурга до Москви вона зрозуміла, що це два найдорожчих людини в її житті.

17-річна Марина Александрова поїхала в столицю одна. Дівчина пробувала поступити в різні театральні Вузи. Спочатку за ВДІК, потім в ГІТІС, а потім у «Щуку», про яку чула.

Юна Марина Александрова з батьками

«Я почала читати уривок з «Війни і миру» Толстого і побачила, що переді мною сидять всі ті щукінські метри, про яких мені стільки розповідали! Це було непередаване відчуття!».

У підсумку свій акторський талант Марина Александрова почала розвивати саме в Щукінському училищі. Коли на перший курс Вузу набір був завершений, вона дізналася, що на одне місце акторського факультету претендувало одразу десять чоловік.

Перші ролі

Перша роль Марини Александрової дісталася вже на першому курсі. Дівчину запросили на зйомки фільму «Північне сяйво» Андрія Разенкова. Перед камерою молода актриса з’явилася разом з Михайлом Ульяновим і Олександром Збруевым. З останнім належало зіграти любов. Дівчина розгубилася.

Перша роль Марини Александрової («Північне сяйво»)

«Режисер відвів мене в сторону і сказав: «Давай вести себе по-дорослому! Не треба психувати. Ну Збруєв – що тут такого?» Після цього я з усіх сил намагалася не дивитися на свого партнера з прямо-таки распиравшим мене захопленням».

Перша робота навчила Марину багато чому. Після неї вона перестала чого-небудь дивуватися. «Якщо мені подзвонять з Голлівуду і скажуть, що є пропозиція від Спілберга, я не здивуюся і відповім, що подумаю. Немає нічого нездійсненного. Головне – власне прагнення і віра в те, що все вийде. Якщо просто сидіти і чекати, можна все пропустити», – переконана актриса.

«Північне сяйво», фінал Останній план картини «Північне сяйво» дався актрисі з особливим працею. Дівчині довелося бігти за заморозків у весільній сукні, та до того ж босоніж. Заради кадру Марина пробігла в цілому вісімнадцять кілометрів. До речі, під час дублів актрису у весільній сукні побачив один з пітерських знайомих. На наступний день батьків Александрової вже вітали з заміжжям доньки.

Наступна роль була зіграна Мариною Александрової в тому ж році. У стрічці «Імперія під ударом» Александрова з’явилася в образі дочки Столипіна, яка загинула після вибуху.

«Азазель» і перша слава

Слава обрушилася на Марину Александрову після ролі в серіалі «Азазель». Дівчина згадує, що її як актрису рекомендували режисерам відразу три людини: педагог з акторської майстерності, асистент режисера і актор, який пробувався на роль Фандоріна.

Після затвердження актриси на роль їй навіть соромно було зізнатися, що Бориса Акуніна вона не читала.

Велике інтерв’ю Марини Александрової В «Азазелі» невідома тоді Марина зіграла наречену Ераста Фандоріна Лізу. Роль була зовсім маленька, проте молода виконавиця відразу запам’яталася.

«Азазель»: Марина Александрова в ролі Лізи Фандориной

У 2002 році Марина Александрова вирушила на безлюдний острів разом з героями теле-шоу «Останній герой — 3». Дівчина хотіла перевірити себе і, звичайно ж, «пропіаритися». Такий випадок, була впевнена актриса, випадає раз у житті. І його вона вирішила не упускати.

«Останній герой»: Марина Александрова Дівчина не прогадала. Молода актриса після участі в телепроекті миттєво стала популярною. Після «Останнього героя» на дівчину посипалися пропозиції від режисерів. У 2003 році Всеволод Плоткін запросив вже досить відому Марину Александрову в серіал «Головні ролі», в тому ж році дівчина взяла участь у польській стрічці «Коли сонце було Богом», а рік потому була робота в 12-серійному фільмі «Любов одна Любов» Леоніда Эйдлина.

Марина Александрова на безлюдному острові

В образі чистого і цнотливої дівчини Марина Александрова з’являється у військовій драмі «Останній бронепоїзд». І зовсім незвичній Марина з’явилася в серіалі «Зірка епохи». Дівчина перефарбувалася в блондинку і зіграла вільну і сексуально вільну натуру.

Кадр з фільму «Зірка епохи»

Особисте життя Марини Александрової

Марина Олександрівна цікава не тільки своїми творчими перемогами, але і бурхливим особистим життям. Перший офіційним коханим Марини став Олександр Домогаров. Актор був старший за свою обраницю на 20 років. Роман спалахнув після спільної роботи на зйомках серіалу «Зірка епохи», а оголосила про свої стосунки пара в 2005 році, на фестивалі «Лики любові» в Сочі.

Марина Александрова та Олександр Домогаров зустрічалися

Роман був сповнений сварок і переживань. Одного разу Марина «застукала» свого коханого з колишньою дружиною Наталією Громушкіною. Однак зраду актриса пробачила. Втім, поки Домогаров і Александрова жили цивільним шлюбом, під час сварок кожен з них знаходив розраду в обіймах інших людей. Актор згадував про колишній дружині і прихильниць, а актрису бачили в товаристві Олексія Паніна, Артура Смольянинова, Олексія Чадова. Пристрасті закінчилися влітку 2007 року. Пара оголосила про свій розрив.

Вечірній Ургант. Сергій Безруков і Марина Александрова до Речі, після роману з Домогаровим Марина Александрова увійшла в трупу театру «Сучасник».

У 2008 році Александрова почала з’являтися на публіці зі своїм колегою по театру Іваном Стебуновым; влітку того ж року пара одружилася. Втім, і ці відносини не тривали довго. Вже в 2010 році подружжя розлучилося.

Шлюб Марини Александрової та Івана Стебунова тривав два роки

У липні 2012 року Марина Александрова народила сина Андрія від режисера Першого каналу Андрія Болтенко. У вересні 2015 у актриси з’явилася дочка Катя.

Андрій Болтенко – цивільний чоловік Марини Александрової

Марина Александрова зараз

Марина Александрова грала криміналіста Соню в серії проектів про роботу слідчих МУРа в Москві 70-х років: «МосГаз», «Кат», «Павук» і, нарешті, вийшов восени 2016 року серіал «Шакал».

Кадр із серіалу «Шакал» (2016)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: