Ім’я: Максим Яковлєв

Дата народження: 30 листопада 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Теміртау, Казахська РСР

Діяльність: підприємець

Біографія Максима Яковлєва

Максим Миколайович Яковлєв – російський підприємець, президент групи компаній «Полиграфоформление» – лідера у сфері вітчизняної індустрії упакування. Глава представництва європейського південнокорейської біотехнологічної компанії Unhwa. Партнер освітньої інтернет-платформи EduMarket. У своїй діяльності дотримується принципів гуманізму, прихильник інновацій і сміливих бізнес-рішень.

Яковлєв Максим Миколайович

Дитинство та освіта

Максим Миколайович Яковлєв – уродженець казахського міста Теміртау, де знаходився знаменитий на всю країну металургійний комбінат, відомий як «Казахстанська Магнітка». Батько хлопчика, як і багато жителів міста, працював на шахті.

Закінчивши середню школу в Теміртау, Максим Яковлєв поступив в Московський будівельний технікум, паралельно продовживши навчання у вечірній школі. У 1983 році, маючи на руках червоний диплом технікуму, він перебрався в Ленінград і успішно здав вступні іспити в Ленінградський технологічний інститут.

Бізнес-кар’єра

Після випуску з внз з червоним дипломом Яковлєв влаштувався теплотехніком на Ленінградський завод кераміки, однак чи надовго він у цій індустрії не залишився: особисті якості забезпечили швидке просування по кар’єрних сходах, переключивши його інтерес на сферу управління.

У 1990 році він очолив відділ постачання малого державного підприємства «Линстек», у 1992 році зайняв крісло генерального директора закритого акціонерного товариства «Майя». Саме в цей період підприємець сформував своє уявлення про ведення бізнесу, засноване на гуманістичному підході до управління і «людського капіталу». Люди – не засіб, а головна мета будь-якого бізнесу, такі життєві принципи Яковлєва.

У 1994 році Максим Яковлєв, зарекомендувавши себе як перспективного управлінця, увійшов до ради директорів Кіровського заводу – машинобудівного підприємства федерального масштабу, одного з найбільших в Санкт-Петербурзі.

У тому ж році Максим Яковлєв встав біля керма компанії «Полиграфоформление» – підприємства з історією, що веде початок від 1879 року, проте на той момент перебуває в жалюгідному стані. Під його керівництвом компанія, перетворена в холдинг ВАТ «Полиграфоформление», отримала рятівну реновацію, яка допомогла подолати технологічний розрив із зарубіжними колегами і вивести підприємство на міжнародний рівень.

У 1997 році «Полиграфоформление» придбала сучасну машину для швидкісної 8-мицветной флексодруку і сучасний ламінатор – це стало першими кроками на шляху до світового ринку упаковки. Вже в 2002 «Полиграфоформление» долучилося до міжнародного союзу виробників упаковки Global Packaging Alliance (GPA).

Глава групи компаній «Полиграфоформление» Максим Яковлєв на виробництві

Сьогодні послугами холдингу «Полиграфоформление» користуються компанії зі світовим ім’ям, чудово відомі кожному: найбільші концерни по виробництву упакованої їжі Nestle і Kraft Foods, «жуйні» гіганти wrigley’s і Dirol, тютюнові королі JTI та BAT, вітчизняний виробник чаю та кави «Орімі Трейд» і пивоварна компанія «Балтика».

Максим Яковлєв сьогодні

Енергія та управлінський талант Максима Яковлєва знайшли вихід не тільки в діяльності «Полиграфоформление», але і в ряді інших соціально значущих проектах.

Підприємець давно цікавиться питаннями довголіття і боротьби зі старінням, орієнтуючись на новітні досягнення країн Азії. Так, у 2010 році Максим Яковлєв допоміг біотехнологічної компанії Unhwa (Південна Корея) потрапити на ринок СНД, очоливши її європейське представництво в Санкт-Петербурзі.

Компанія «Унхва» займається біотехнологічним культивуванням цінних інгредієнтів з рослинних клітин продуцентів. Клітини називаються – Cambial meristematic cells. Дана технологія, що дозволяє проводити рослинна біосировини у промисловому масштабі, отримала схвалення від провідних експертів-біологів Рокфеллерівського університету, Гарвардської медичної школи, Центру інтегративної медицини Мерілендського університету. Максим Яковлєв впевнений, що співпраця з Unhwa забезпечить російської галузі рослинних ліків конкурентні переваги.

Максим Яковлєв на Аптечному саміті (2015 рік)

Ще одним соціально значущим проектом Яковлєва Максима Миколайовича є онлайн – проект «EduMarket». Він являє собою грандіозну базу даних, де зібрані кращі освітні пропозиції: лекції, семінари, тренінги, кваліфікаційні курси – все, що допоможе людям вирости в професійному плані та підвищити конкурентоспроможність на ринку праці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: