Ім’я: Максим Соколов

Дата народження: 29 вересня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: держ. діяч, політик

Вага: 83 кг

Зріст: 178 см

Біографія Максима Соколова

Максим Юрійович Соколов – глава Федерального Мінтрансу, до цього – керівник департаменту Уряду, комітетів з економічного розвитку, промполітики і торгівлі, а також з інвестицій та стратегічним проектам адміністрації Північної столиці.

Соколов Максим Юрійович

В одному з інтерв’ю він оголосив, що ключовим принципом роботи очолюваного ним відомства буде створення комплексної системи забезпечення безпеки росіян на транспорті.

Дитинство і родина Максима Соколова

Майбутній член Уряду з’явився на світ у родині лікарів 29 вересня 1968 року в місті на Неві. У шкільні роки підліток відрізнявся активністю, очолював піонерську організацію, а в старших класах — штаб піонерів Північної столиці.

Під час організаційно-методичних заходів він познайомився з нинішнім головою ради федерації Валентиною Матвієнко, яка очолювала в той період обласний комітет ВЛКСМ. Пізніше в кабінеті чиновника у Смольному висіла їх спільна фотографія, підкреслюючи давню дружбу між політиками.

Максим Соколов в дитинстві і юності

Батьки сподівалися, що син продовжить їх династію і стане лікарем. Але він вступив у Ленінградський Державний Університет. Спочатку – став студентом юрфаку, а, відслуживши у 1987-1989рр. в армії, паралельно студіював питання політекономії на економічному факультеті.

В університеті він познайомився з майбутніми російськими лідерами. Як комсорг курсу, він зустрічався на зборах з Володимиром Путіним, в ті роки помічником ректора, і, як і належить відміннику, старанно вивчав профілюючий предмет — право, яке викладав Дмитро Медведєв.

Початок кар’єри Максима Соколова

По закінченні навчання з відзнакою в 1991 році, Соколов два роки був викладачем економіки в рідному Вузі. Крім цього він, у партнерстві з одним, займався комерційною діяльністю, заснувавши в 1992-м і очоливши компанію «Россі-сервіс», що спеціалізується на розробці систем безпеки, управлінні матеріально-технічним постачанням, будівництві.

Максим Соколов успішно займався бізнесом

В 1999 році вже трьома партнерами – Сергієнко, Соколовим і Сопромадзе — було створено демонтажное підприємство «Корпорація». Буква «С» у назві компанії, як вважають, була пов’язана з її присутністю в прізвищах власників. Спорудження престижного житла цією корпорацією у центральній частині Північної столиці набула скандального розголосу через протестних виступів громадськості за збереження історичного архітектурного вигляду Північної столиці.

«Корпорація З» виконувала і сторонні замовлення, зокрема «Групи ЛСР». Її гендиректором був пасинок заступника губернатора Юрія Молчанова Андрій, який в майбутньому став довіреною особою Володимира Путіна на виборах 2000 року.

Таким чином, компанія була закрита після відходу Максима Юрійовича на державну службу. Основний її власник Василь Сопромадзе, якому належало 50 відсотків підприємства, віддав проект будівництва готелю поруч з Михайлівським замком Миколи Сергієнка, а сам поїхав до столиці Британії і придбав права оренди знаменитого ресторану Criterion на площі Пікаділлі.

Максим Соколов на держслужбі

У 2004 році успішний підприємець перейшов на держслужбу в адміністрації Санкт-Петербурга за одними джерелами, з ініціативи Юрія Молчанова, за іншими – Валентини Матвієнко. Він зайняв посаду керівника комітету з інвестицій та стратегічним урядових проектів.

Максим Соколов перейшов до адміністрації Петербурга

Ініціативний чиновник зміг залучити до співпраці цілий ряд великих інвесторів – Hyundai, GeneralMotors, Toyota. Але, одночасно, багато його починання ставали предметом обурення – це спорудження стадіону ФК «Зеніт», «Набережній Європи», торгового комплексу під Марсовим полем, що передбачає перенесення символізує вічну пам’ять вогню та могил жертв революції. Були серйозні питання при реалізації спорудження терміналу на Василівському острові (коли партнером стала належить кіпрським офшорам компанія), платної магістралі «Західний швидкісний діаметр».

Максим Соколов проінспектував будівництво ЗСД У 2008 році Максим Юрійович захистив кандидатську дисертацію, в 2009-му – був внесений до президентської програми підготовки управлінських кадрів — кадровий резерв, а потім був призначений головою комітету з економрозвитку, промполітики і торгівлі З-Петербурга. Надалі він отримав запрошення у федеральний уряд і працював під керівництвом Путіна в якості керівника департаменту промисловості та інфраструктури.

Особисте життя Максима Соколова

Глава міністерства одружений. Разом з дружиною Тетяною вони виховують трьох синів. За неофіційною інформацією вона і діти проживають за кордоном. У період з 2003-2005 рр. вона працювала в посольстві США в Москві.

Максим Соколов виховав синів 3

У вільний час чиновник любить кататися на гірських лижах, він не байдужий до конкуру та полюванні. Максим Юрійович зізнавався в інтерв’ю, що раніше непогано готував, особливо страви з дичини – гуся, козулі, зайця – яку вважає смачною і корисною.

Максим Соколов сьогодні

У 2010 році чиновнику було присвоєно звання державного радника 1 класу. Він увійшов у наглядові ради агентства «Росавтодор» і «Олімпбуд». З 2011 року він став викладати і є завідуючий кафедрою Вищої школи менеджменту рідного міста.

Максим Соколов став міністром транспорту в травні 2012

У 2012 році федеральний чиновник був призначений главою Мінтрансу РФ в уряді Дмитра Медведєва.

У порівнянні з найбагатшим членом уряду Олександром Хлопоніним, дохід якого в 2014 році згідно декларації склав 280 мільйонів рублів (більше в 4 рази, ніж роком раніше), річний заробіток міністра транспорту досить скромний – 5,3 мільйона (у 2011 році він заробив майже 4 млн.).

У власності чиновника квартира знаходиться в Північній столиці в престижному житловому комплексі на Італійській вулиці, 12, площею 336 квадратних метрів. За неофіційними даними квартири такої ж площі є і у кожного з трьох дітей чиновника.

Міністр Максим Соколов підтвердив, що А321 розвалився в повітрі В 2015 році Соколов назвав орієнтовну вартість спорудження Керченського мосту, довжина якого досягне 19 кілометрів, в сто мільярдів рублів. Пізніше віце-прем’єр Дмитро Козак повідомив, що на зведення транспортної переправи, яка з’єднає Кримський півострів з основною частиною Росії, буде виділено близько 300 мільярдів у національній валюті. Орієнтовна дата введення моста – червень 2019 року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: