Ім’я: Макс Фадєєв

Дата народження: 6 травня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Курган

Діяльність: композитор, продюсер

Вага: 92 кг

Зріст: 180 см

Біографія Максима Фадєєва

Максим Фадєєв – відомий в Росії музичний продюсер, завдяки якому відкрито чимало нових імен. Саме він сприяв тому, що з’явилися на російській сцені такі виконавці, як Лінда, Глюкоза, П’єр Нарцис, Юля Савічева та ін.

Дитинство і родина Максима Фадєєва

Батьківщина Максима Фадєєва – Курган. Займатися в музичній школі він почав у п’ять років. Те, що в житті хлопчика так рано з’явилася музика – невипадково. Його мама – співачка романсів і викладачка хору Світлана Фадєєва, а батько – відомий талановитий композитор Олександр Фадєєв. Відомо, що бабуся хлопчика була ученицею Лідії Русланової, а двоюрідний дідусь – відомим радянським поетом. Його ім’я – Тимофій Білозеров. У Максима є брат Артем, який теж пов’язав своє життя з музикою, ставши автором пісень.

У віці дванадцяти років Фадєєв вільно грав на бас-гітарі, чому послужило те, що він потрапив в дитячу кімнату міліції. Хулігана покарали тим, що він повинен був освоїти гітару. Максим почав навчатися і по-справжньому захопився. Музика з часом стала частиною його життя. Фадєєв вирішив вступити в музичне училище. Це йому вдалося, причому він навчався на двох факультетах. У сімнадцятирічному віці після отримання травми і тривалого лікування молодий чоловік почав писати пісні. Назва його дебютної композиції – «Танцюй на битому склі». Максиму подобалося писати пісні, він став мріяти про кар’єру музиканта всерйоз.

Перші виступи Максима Фадєєва

В юності Максим був учасником музичної групи, організованої за ДК молоді. Хлопці виконували композиції таких відомих гуртів, як «The Beatles», «Queen» і «Led Zeppelin».

Максим Фадєєв в молодості з співачкою Ліндою

Після цього досвіду музиканта початківця запросили в групу «Конвой». Будучи солістом, Максим без праці копіював Фредді Меркьюрі і Майкла Джексона. «Конвой» постійно гастролював по селах, де музиканти грали на місцевих дискотеках. В Кургані це також був досить відомий колектив.

Переїзд Максима Фадєєва до Москви

Ставши учасником конкурсу «Юрмала-89», який незабаром перейменували на «Ялту-90», Фадєєв блискуче виступив. Він зайняв третє місце, завдяки чому Максима показали по центральному телебаченню. Для подальшої кар’єри цю подію було надзвичайно важливим. На нього звернув увагу Сергій Крилов. Будучи на гастролях у Кургані, він особисто приїхав до Максима додому, щоб познайомитися і послухати його пісні. В результаті – Крилов запросив Фадєєва до Москви і запропонував свою допомогу і підтримку в пристрої.

Треба зазначити, що Максим не відразу скористався його запрошенням, бо розумів, що в столиці йому поки рано. Деякий час музикант провів у Екатеринбуре і в Омську. Приїхавши ж до Москви, Фадєєв влаштувався аранжувальником на студію. Йому довелося робити аранжування для Лариси Доліної, Валерія Леонтьєва, В’ячеслава Малежика.

Перший продюсерський проект Максима Фадєєва

Вперше в якості продюсера Фадєєв виступив у 1993-му році, коли Федір Бондарчук запропонував йому прослухати співачку, яку в подальшому всі дізналися, як Лінду. Її продюсером Максим був аж до 1999-го року. Даний продюсерський проект став надзвичайно популярний, фахівці відзначали високу якість представляється на сцені продукту.

Співпраця з Ліндою поклало початок іншим продюсерським проектів Фадєєва.

Максим так само писав пісні для кінофільмів. Він багато працював у Чехії і Німеччині.

Максим Фадєєв на шоу Голос

Костянтин Ернст, як голова Першого Каналу, запропонував продюсеру взяти участь у проекті «Фабрика зірок-2». За час роботи було відкрито багато імен – П’єр Нарцис, Юлія Савічева, Олена Темнікова, Іраклій. Глюкоzа стала ще одним популярним і успішним проектом Фадєєва. Працювати з цією співачкою продюсер почав незадовго до початку проекту «Фабрика зірок-2». З співачкою і своєї підопічної продюсер спілкується по сьогоднішній день, він навіть став хрещеним батьком її дочки.

Особисте життя Максима Фадєєва

Мрія Максима Фадєєва – створити дитячу школу музичного мистецтва, де він міг би сам навчати дітей. Для цього їм розроблена унікальна концепція. Ще одна мрія – створення мультиплікаційної бази. Іншими словами відомий продюсер робить ставку на дітей.

Максим познайомився зі своєю майбутньою дружиною в двадцять три роки і відразу закохався. Вони одружилися. Їх син Сава серйозно займається музикою, грає на фортепіано.

Максим Фадєєв з дружиною і сином

На Балі у Фадєєва є своя закрита територія, де він може жити відокремлено. Будинок стоїть в двадцяти п’яти метрах від океану. На ділянці ростуть кокоси, манго, банани, які садив сам Максим. За своє життя він посадив більше двох з половиною тисяч дерев. Дизайн садів – його захоплення. Інше захоплення – казки, які Фадєєв пише з самого дитинства. Жодна з них не була опублікована, так як автор завжди соромився цього і писав лише для того, щоб читати дітям перед сном.

Макс – досить прямолінійна людина. Він без сорому критикує своїх підопічних. Фадєєв не терпить тих, хто захворів «зірковою хворобою» і іноді надходить з ними досить жорстко. Чимало часу він проводить в чатах, розслабляючись таким способом. На сторінках інтернету він видає себе за хлопця дев’ятнадцяти років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: