Ім’я: Майкл Корс

Дата народження: 9 серпня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Меррік, штат Нью-Йорк, США

Діяльність: дизайнер

Вага: 68 кг

Зріст: 175 см

Біографія Майкла Корса

Майкл Корс – дизайнер, відомий практично в кожній країні світу. Він живе і працює в Америці, хоча багато їздить по світу, що пов’язано зі специфікою його професії. Корс – основоположник масового виробництва жіночого одягу.

Дитинство і родина Майкла Корса

Майкл народився в місті Меррік, який знаходиться в штаті Нью-Йорк. Мама і батько розлучилися, коли йому не було й двох років. Відомо, що батьком майбутнього дизайнера був шведський студент коледжу. У мами Майкла єврейські коріння. Спочатку батьки назвали свого сина Карлом Андерсоном-молодшим. З двох років хлопчика оточували виключно жінки. За його спогадами, всі вони були яскравими і напористими. Він пам’ятає, як вони могли довго сперечатися про те, яким кольором нафарбувати нігті і про те, які штани одягти.

У віці п’яти років мама майбутнього дизайнера в черговий раз збиралася під вінець. Ім’я її чоловіка – Білл Корс. Саме тоді Карл Андерсон-молодший з дозволу матері і змінив своє прізвище та своє ім’я. З тих пір він став Майклом Корсом. Мама дозволила синові їй вибрати плаття для одруження. Тоді Майкл вперше проявив себе, як дизайнер і модельєр.

Майкл Корс взяв прізвище вітчима

Хлопчика балували, вважаючи його єдиним промінчиком світла у родині. Він рано почав зніматися в рекламних роликах. Цьому сприяла промениста посмішка та дитячий запал Корса. Він так багато часу присвячував зйомок, що мама просто заборонила йому зніматися в рекламі, адже треба було приділяти увагу навчанню. А ось до навчання Майкл інтересу абсолютно не виявляв, особливо погано йому давалася математика.

То що, будучи старшокласником, Майкл обрав в якості своєї майбутньої професії професію дизайнера, немає нічого дивного. Як відомо, його дід працював в текстильному бізнесі, а мама працювала моделлю. Сам Корс чудово малював і був буквально закоханий в моду і все, що з цим пов’язано.

Підліток виявився вдалим бізнесменом. У шістнадцять років він відкрив свій перший магазин, де продавав хлопців з околиці свічки, шарфи, сумки, які створював сам. Цього магазину він дав назву «Iron Butterfly Boutique». Не зупинившись на цьому, майбутній дизайнер зі своїми ескізами відправився в компанію «UFO Jeans», яка відразу здобула всі ескізи. Підліток відразу витратив отриманий гонорар – він придбав годинник Cartier. У 1977-му році Корс став студентом Інституту Технології і Дизайну. Це був навчальний заклад, яке повинно було дати Майклу ту професію, про яку він мріяв. Тим не менш, Корс навчався там тільки два семестри. Він перервав навчання, отримавши привабливу пропозицію від модного бренду «Lothar» про розробку капсульних ліній. Про Майкла вперше написали в журналі «Vogue» 1980-го року.

Перша одяг від Майкла Корса

Свою першу лінію одягу Корс запустив у виробництво в 1981-му році. Мрії молодої людини почали перетворюватися на реальність. Поштовхом до цього послужило утішний відгук про створені ним нарядах Даун Мело – директора бренду «Bergdorf». На думку багатьох істориків моди саме Майкл Корс поклав початок масовому виробництву жіночого одягу.

Майкл Корс відомий як дизайнер одягу та сумок

Французький модний дім «Celine» запросив Майкла очолити креативний відділ. Цю посаду дизайнер займав цілих шість років, після чого прийняв рішення зайнятися розкруткою власного бренду і пішов з модного будинку.

Прийшла популярність і успіх

Створюючи свої моделі, працюючи над ескізами, Майкл завжди намагався поєднувати практичність, красу, цікаві образи. На його думку, кожна жінка прагне красиво одягнутися, де б вона не була, але крім привабливості для неї важливим є зручність і практичність.

Пішовши з компанії, дизайнер представив власну подіумну колекцію «Michael Kors». Через рік з’явилися і були запущені у виробництво такі лінії одягу, як

«KORS Michael Kors» і «MICHAEL Michael Kors»

. Корс любить зустрічати на вулиці жінок, що віддають перевагу одяг його марки. Це він вважає для себе найбільшою нагородою в житті. Його речі, що поєднують в собі практичність і розкіш, завжди будуть затребувані. Недарма його шанувальницями є відомі всьому світу жінки – Анджеліна Джолі, Мішель Обама, Хайді Клум, Дженніфер Лопес і Кетрін Зета-Джонс.

Важливим для кожної жінки дизайнер вважає наявність власного почерку в одязі, уміння змінити свій образ, додавши якусь нову деталь. Дівчата ж, обувающие туфлі на дуже високих підборах під короткі облягаючі сукні йому абсолютно не імпонують. Корс сприймає красу лише природною. Він вміє досягти максимального успіху практично без виразних засобів.

Сьогодні дизайнер любимо і популярний серед простого населення. Його бутіки є в Чикаго, Нью-Йорку, Беверлі-Хіллз, на Палм-Біч. У Росії подібний бутік знаходиться в Санкт-Петербурзі, а саме – в ТК «Галерея».

Особисте життя Майкла Корса

Улюблене заняття Корса – подорожі. Він намагається приділяти їм по можливості весь свій вільний час. Майкл воліє море і пляжі. Сан-Бартелемі – найбільш улюблене з місць, де він буває.

Сумка з нової колекції Майкла Корса

Друга половинка дизайнера – його давній друг Ленсом ЛеПере. Разом вони з 1990-го року, однак офіційний одностатевий шлюб уклали тільки після того, як в Америці такі шлюби були легалізовані. Майкл ніколи не афішував свої відносини, хоча і не приховував, що його цікавлять тільки чоловіки. Ленс є віце-президентом компанії Корса.

Корс – суддя теле-шоу «Проект Подіум». Воно транслювалося на американському каналі «Bravo». Шостий сезон показали на каналі «Lifetime» у 2009-му році. Це реаліті-шоу демонструвалося в Росії телеканалом MTV.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: