Ім’я: Майкл Ангарано

Дата народження: 3 грудня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Нью-Йорк, США

Діяльність: актор

Вага: 72 кг

Зріст: 170 см

Біографія Майкла Ангарано

Майкл Ангарано – це молодий американський актор, відомий не тільки завдяки своїм цікавим екранним ролей, але і завдяки своєму любовному роману із зіркою «Сутінків» Крістен Стюарт.

В даний час їх відносини вже давно в минулому, проте цей епізод все одно незмінно приковує увагу до кар’єрі нашого сьогоднішнього героя. Але чи варто говорити, що в житті Майкла Ангарано мало інших цікавих епізодів? Звичайно, немає. Талановитий американський актор завжди умів привертати до себе увагу публіки.

Дитинство і родина Майкла Ангарано

Актор Майкл Ентоні Ангарано з’явився на світ 3 грудня 1987 року в найбільшому місті США — Нью-Йорку. Сім’я нашого сьогоднішнього героя була нерозривним чином пов’язана зі світом мистецтва. Батько і мати майбутнього актора володіли кількома театральними студіями в різних регіонах Америки, а тому мистецтво було важливою частиною життя Майка Ангарано вже з перших днів його життя.

Майкл Ангарано свої перші ролі в кіно зіграв ще в дитинстві

Варто відзначити, що зніматися в кіно талановитий молодий хлопчина почав дуже рано. Завдяки допомозі своїх батьків він часто отримував невеликі ролі в кінематографічних фільмах і телесеріалах. Так, в його фільмографії з’явилися проекти «Інший світ», «Як обертається світ», «Удавальник» і деякі інші.

Перші ролі та фільми Майкла Ангарано

З дванадцятирічного віку Майкл став отримувати і більш великі ролі в кіно. У цей період наш сьогоднішній герой зіграв головну роль в телевізійному серіалі «Секрети сім’ї Арно». Крім того, трохи пізніше він також з’явився у фільмі «Музика серця», де виконав роль сина героїні Меріл Стріп.

Вельми примітно, що для зйомок у названому фільмі Майк мав навчитися грати на скрипці. Що він успішно і зробив. В даний час даний інструмент є його постійним супутником життя. Однак захоплення музикою анітрохи не заважало його кінематографічній кар’єрі.

Музика серця — трейлер фільму з Майклом Ангарано Роботи молодого актора з плином років ставали все більш і більш масштабними. А він сам буквально ріс на очах. У тринадцять років Майкл Ангарано зіграв у картині «Майже знаменитий», яка згодом була удостоєна премії «Оскар» за кращий сценарій.

Слідом за цим у фільмографії актора з’явився серіал «Уїлл і Грейс», а також картина «Маленькі секрети». Таким чином, до моменту закінчення загальноосвітньої школи в кар’єрі молодого хлопця вже було чимало яскравих акторських робіт. Саме тому доленосне питання «Ким бути?» для нашого сьогоднішнього героя фактично втрачав свою актуальність.

Кращі фільми з Майклом Ангарано

Доленосним у всіх сенсах для Майка Ангарано став 2005-й рік. В цей період на екрани вийшли відразу чотири фільми з участю молодого актора. Найбільш відомими серед них стали картини «Королі Догтауна», «Вищий пілотаж», а також драматична стрічка «Говори». Зйомки в останній з названих картин звели Майка з молодою актрисою Крістен Стюарт.

Незабаром між двома знаменитостями зав’язався роман, який, як це не парадоксально, отримав найбільшого розголосу вже після їх офіційного розриву. Причиною тому стала неждано несподівана популярність головної зірки вампірської саги «Сутінки». Після виходу на екрани даної стрічки преса раптом згадала про Майці Ангарано, який моментально став ласим шматочком для всіх папараці Північної Америки. Його називали «першим хлопцем, якому Крістін Стюард розбила серце». Однак така популярність, звичайно ж, не приносила Майку особливої радості.

Неприборкані джентльмени — трейлер фільму з Майклом Ангарано В якийсь момент всі його кінематографічні успіхи стали раптом абсолютно не цікаві публіці, а сам актор перетворилися просто в «колишнього хлопця Крістін Стюарт». І щось вдіяти з цим було досить складно. Виправити положення справ не змогли ні зйомки у відомому серіалі «24 години», ні робота в декількох незалежних стрічках. Лише тільки після зав’язався романа Крістін з Робертом Паттінсоном все знову раптом почали бачити в Майці Ангарано просто хорошого актора.

З цього моменту кар’єра нашого сьогоднішнього героя знову пішла в гору. В кінці 2000-х років він знявся в декількох відомих фільмах, серед яких виділяються американо-китайський проект «Заборонене царство», комедія «Неприборкані джентльмени», а також трилер «Червоний штат». У кожній з названих картин Майкл виконав головні ролі.

Майкл Ангарано в даний час

Після цього в кар’єрі актора було ще кілька цікавих фільмів. Так, зокрема, популярні серед глядачів стали комедія «Мільйон для чайників», а також драматичний фільм «Вчитель англійської» з Джуліаною Мур у головній ролі.

Майкл Ангарано і Крістен Стюарт

З 2013-го року наш сьогоднішній герой успішно працює над серіалом «Врежь кому-небудь…», де виконує одну з провідних ролей. Крім того, достеменно відомо, що в даний момент Майкл Ангарано працює над новим блокбастером «Гнів», в рамках якого його партнером по знімальному майданчику повинен стати Джейсон Стетхем.

Особисте життя Майкла Ангарано

Крім скандальних стосунків з Крістін Стюарт, які були вже описані вище, в житті нашого сьогоднішнього героя були й інші яскраві романи. Довгий час акторові приписували стосунки з якоїсь безіменної красунею, яку неодноразово помічали в компанії хлопця. Однак про подробиці даних відносин до цих пір нічого не відомо. Нагадуванням про них служать лише численні фото закоханих, що залишилися в колекціях американських папараці.

З 2012-го року в житті Майкла Ангарано є нова любов. Цього разу його коханою стала його недавня партнерка по фільму «Мільйон для чайників» — актриса і модель Джуно Темпл. Закохані усюди з’являються разом. Як можна судити, дані відносини тривають і донині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: