Ім’я: Людмила Соколова

Дата народження: 10 жовтня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Волзький, Волгоградська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 59 кг

Зріст: 172 см

Біографія Людмили Соколової

Людмила Соколова на сьогоднішній день є відомою в Росії співачкою. Вона виконує композиції в декількох музичних напрямках, серед них блюз і джаз. Участь у музичному шоу «Голос» зробило співачку ще більш популярною і відомою. Дитинство і родина Людмили Соколовою

Майбутня співачка народилася у Волгоградській області в місті Волзький. Її батьки були музикантами, тому дівчинка з раннього віку росла в оточенні музики. Багато часу в дитинстві вона проводила в Нижегородської області у своєї бабусі. Коли Люда пішла в школу, вона паралельно почала відвідувати музичну школу, де навчалася грі на фортепіано і вокалу. Викладачі відразу розгледіли в ній потенціал. Соколова стала постійною учасницею музичних і вокальних конкурсів. Після школи Люду вирушила в Нижній Новгород, де стала студенткою інституту лінгвістики. Дівчина досконало володіє німецькою та англійською мовами.

Перші пісні Людмили Соколової

У 1992-му році Соколова початку паралельно з навчанням працювати на радіо, зачаровуючи всіх своїм голосом. Впевненість у тому, що правильним для неї є шлях творчості, дівчині надала перемога в такому конкурсі, як «На Хвилі Волги», де вона отримала «Гран-прі». Головою журі конкурсу був Ігор Ніколаєв.

Людмила Соколова і Стас Михайлов

Молодої виконавиці пощастило зіткнутися з такими відомими особистостями, як Ігор Бутман, Валерій Леонтьєв і Джо Локк. З DJ SMASH Людмила створила пісню «Я хвиля, нова хвиля». Слухаючи цю композицію, всі захоплювалися голосом виконавиці, однак лиця її не бачив ніхто. Сповнений нею хіт неодноразово ставав переможцем багатьох хіт-парадів Франції, Америки, Німеччини і, звичайно ж, Росії. Соколова з’явилася перед публікою тільки в 2009-му році, коли вийшов її кліп до пісні «Dial my number».

«БОГ ЕФІРУ 2010» — так називається радиопремия, якою була удостоєна Людмила в 2010-му році за кращий вокал.

Музичні перемоги Соколовою

Після успішного для співачки 2010-го року, її музична кар’єра впевнено пішла вгору. У 2011-му році вона на запрошення Алли Пугачової взяла участь у кількох проектах. Важливим став і вихід на сцену Кремлівського Палацу на концерт Стаса Михайлова.

Творча співпраця з Групою «Любе» призвело до появи композиції «Довго», що у 2013-му році була відзначена премією «Золотий грамофон». Вперше композицію «Довго» Людмилою разом з Миколою Расторгуєвим виконали на концерті групи в Crocus City Hall. У тому ж році Соколова випустила відеокліп до пісні «Жіноча весна», продюсером якого став Ігор Матвієнко.

Людмила Соколова на шоу «Голос»

Не дивлячись на те, що в шоу «Голос» зазвичай беруть участь початкуючі співаки і співачки, які мало кому відомі і тільки починають шлях до Олімпу, Людмила Соколова теж стала учасником цього популярного конкурсу.

Людмила Соколова - зірка шоу Голос

На «сліпих» прослуховуваннях телеглядачі змогли оцінити голос співачки в четвертому випуску третього сезону. Вона чуттєво виконала композицію «Падаю в небо», що входить в репертуар Ольги Кормухіною. Конкурсантка зачарувала всіх наставників без винятку. Співачка як свого наставника вибрала Леоніда Агутіна, так як вважає його творчість найбільш близьким для себе.

У «поєдинках» Соколова виступила разом з Севіль Велієвої. Незважаючи на те, що Леонід Агутиниз них двох віддав голос за Людмилу, в шоу все ж залишилася Велієва, так як Діма Білан скористався своїм правом залишити Севіль. Людмила і Севіль виконали композицію Поліни Гріффіс під назвою «Якщо ти чуєш».

Соколова, завдяки любові до музики, таланту, незвичайного тембру голосу і, звичайно ж, участі в «Голосі» придбала безліч шанувальників своєї творчості. Людмила виконує пісні не тільки російською, але й англійською, німецькою та деяких інших мовах, привертаючи цим увагу і закордонних слухачів.

Людмила Соколова прихильниця Леоніда Агутіна

Людмила Соколова сьогодні

Співачка протягом декількох років тішить слухачів виконанням блюзу, джазу і ряду інших напрямків. У неї багатий репертуар, який Людмила вибирає виходячи їх своїх уподобань. В її репертуарі присутні і пісні власного твору англійською та російською мовами. Улюблені виконавці Людмили Соколової – це Джо Кокер, Стінг, Тіна Тернер.

Особисте життя Людмили Соколової

Людмила Соколова щаслива в особистому житті. У неї четверо дітей, яких вона вважає найбільшою для себе коштовністю. За словами співачки – вони прикрашають її життя. Не дивлячись на те, що її творча діяльність дуже бурхлива, співачка веде скромне й тихе сімейне життя, встигаючи обдарувати своєю добротою і любов’ю всіх членів численної родини. Чоловік Людмили теж співак – це Володимир Ковальов. Вони разом вже більше десяти років і дуже щасливі.

Людмила Соколова вважає себе щасливою людиною. Разом з дітьми вона переїхала в столицю у віці тридцяти років. Їй довелося починати практично з нуля у великому чужому місті, але вона подолала труднощі і змогла здійснити мрію – стати відомою співачкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: