Ім’я: Любов Казарновська

Дата народження: 18 липня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка

Вага: 57 кг

Зріст: 168 см

Біографія Любові Казарновської

Любов Юріївна Казарновська – оперна співачка, яка дебютувала в опері «Євгеній Онєгін» з партією Тетяни. В минулому – солістка Московського академічного Музичного театру, Маріїнського театру (тоді – Державного академічного театру ім. Кірова). У 1989 році жінка стала першою російською співачкою-сопрано, запрошеною на музичний фестиваль Зальцбурга великим Гербертом фон Караяном. З цього моменту і почалася її карколомна кар’єра на міжнародній оперній сцені: Метрополітен-опера, Ла Скала… В останні роки Любов Казарновська також займається викладацькою діяльністю.

Оперна діва Любов Казарновська

Дитинство і родина Казарновської

Рідне місто Любові Казарновської – Москва. Її мама, Лідія Гнатівна, за освітою була філологом, викладала російську мову і літературу, а батько дівчинки, Юрій Гнатович, мав звання генерала запасу, займався військово-політичною роботою, також був фахівцем з військової історії. Коли маленька Любов з’явилася на світ, у родині вже підростала її старша сестра Наталя. Згодом старша дочка Казарновских пішла по стопах матері-філолога, обравши спеціальність «французька граматика».

Любов Казарновська в дитинстві

Любі ж завжди подобалося співати, дівчинка серйозно займалася музикою, однак після випуску вона вирішила подавати документи на факультет іноземних мов. Незадовго до вступу вона вирішила все-таки спробувати удачі і подала документи на вокальний факультет «Гнесинки».

Незабаром викладачі звернули увагу на студентку з рідкісним оперним голосом, мав унікальний тембр. За училищем Гнесіних була Московська консерваторія, там же дівчина пройшла аспірантуру, яку закінчила в 1985 році. Проте переломним моментом свого життя, вплинув на подальший творчий шлях, Любов завжди вважала зустріч з концертмейстером Федора Шаляпіна і колишньою ученицею Станіславського – педагогом вокалу Надією Малишевої-Виноградової.

Початок кар’єри співачки Любові Казарновської

У 1981 році, в період навчання в столичній консерваторії, Любов Юріївна дебютувала з партією Тетяни в опері «Євгеній Онєгін». У 1984 році нею була проспівана одна з головних партій в опері «Сказання про невидимий град Кітеж», а також завойований гран-прі фестивалю юних виконавців ЮНЕСКО, що проводилося в Братиславі. В «Паяцах» (постановка 1985 року) дівчина блискуче виконала партію Недди.

Любов Казарновська в молодості

З 1986 року Любов Казарновська була провідною солісткою Маріїнського театру. В її репертуар входило безліч складних партій – «Дон Жуан», «Фауст», «Сила долі». Леонора з останньої постановки назавжди увійшла в число її улюблених ролей.

Тріумф Любові Казарновської в опері

Першим тріумфом співачки за кордоном став виступ на сцені Ковент-Гарден – та сама партія Тетяни з опери «Євгеній Онєгін». У 1989 співачка отримала запрошення від Герберта фон Караяна відвідати проходить в Зальцбурзі літній фестиваль. Там співачка дебютувала в «Реквіємі» Джузеппе Верді під диригентурою Рікардо Муті. Виступ Любові отримало високу оцінку всього музичного світу.

Любов Казарновська і Вікторія Оганесян «Приходьте завтра» Так було покладено початок успішної кар’єри, за підсумком призвела співачку з яскравим голосом на найбільші оперні сцени світу: Мілана, Сан-Франциско, Лондона, Нью-Йорка, Чикаго, Відня. Її партнерами на сцені в різний час були найбільші оперні співаки сучасності: Лучано Паваротті, Пласідо Домінго і Хосе Каррерас.

Любов Казарновська – «Соломія» протягом трьох років, починаючи з 1994 року, оперна співачка співпрацювала з Маріїнським театром і, зокрема, з Валерієм Гергієвим. У 1996 році вона дебютувала на сцені Ла Скала в опері «Гравець».

В репертуарі Казарновської – більше п’ятдесяти партій; цю воістину геніальну співачку визнали найкращою виконавицею опер Верді, а так же охрестили її «кращою Саломеєю сучасності».

Любов Казарновська – «Хабанера», опера «Кармен» «Фонд Любові Казарновської» – так називається заснований в 1997 році оперною дівою фонд, головне метою якого є розвиток та підтримка оперного мистецтва в країні. Завдяки Казарновської Росію не раз відвідували найвідоміші майстри вокального мистецтва з цінними уроками та майстер-класами. Від імені фонду Любові Казарновської в Росії нерідко організовуються концерти світових знаменитостей. Для підтримки і допомоги юних російських талантів Казарновська допомогою свого фонду заснувала спеціальні премії.

Оперна співачка спробувала себе в якості актриси. У 1988 році вона знялася в ролі Кіри Данилової в кінокартині «Циганський барон». У 2005 Казарновська з’явилася відразу в двох фільмах: у фільмі «Анна» глядачі побачили її в ролі співачки Анни Романової, другий фільм з її участю називається «Темний інстинкт». Відомо, що фільм «Анна» був відзначений гран-прі кінофестивалю в Гатчині. Також співачка озвучувала злу чарівницю Малифисенту в російському дубляжі мультиплікаційного діснеївського фільму «Спляча красуня».

Казарновська в даний час

Співачка чимало часу приділяє занять з травесті-дівою Урсулою. Мова йде про молодого виконавця з України Артема Семенова. Юнакові дістався рідкісний дар – він один з небагатьох людей, що володіють одночасно чоловічим тенором і абсолютно унікальним жіночим сопрано.

У 2013 році Любов Юріївна разом з Геннадієм Хазановим, Олександром Ревва і Людмилою Артем’євої увійшла в основний склад журі шоу перевтілень «Один в один». У 2014 році на Першому каналі з’явилося аналогічне шоу «Точнісінько», де Казарновська знову стала одним з членів журі.

«Точнісінько»: Любов Казарновська – «Заздравная»

Особисте життя Любові Казарновської

У своїх спогадах співачка завжди згадувала, що в школі завжди була гидким каченям, поки в сьомому класі з нею не відбулися зміни – вчорашня погануля перетворилася на красуню, що зводить з розуму всіх однокласників. У «Гнесинці» ж дівчина вважалася першою красунею; одногрупники навперебій пропонували їй свої руку і серце, проте Любов, за її словами, була занадто легковажною, щоб сприймати їх юнацький запал всерйоз.

У 1989 році в житті Любові Казарновської з’явився той самий, єдиний – австрієць Роберт Росцик, оперний імпресаріо. Чоловік приїхав до Москви, щоб відібрати 12 володарів оперного голосу для Віденської опери. Серед дюжини талановитих щасливців виявилася і Любов.

Майбутнього чоловіка Любов Казарновська зустріла в 1989 році

Несподівано для співачки, Роберт став дзвонити їй особисто. Вони багато розмовляли, відзначали разючу подібність у поглядах, інтересах. Любов вважала, що таке ставлення до співробітників – звичайна справа для усміхненого іноземця, але прилетівши, нарешті, у Вену, зрозуміла, що його інтерес до неї виходить за рамки професійного. Після довгої низки міжнаціональних рейсів, багатогодинних телефонних розмов і днів, проведених разом, закохані прийняли рішення про весілля. Урочиста церемонія пройшла 21 квітня 1989 року.

Фото з весілля Любові Казарновської і Роберта Росцика

А в 1993 році в сім’ї народився син Андрій. Подорослішавши, юнак також, як і його батьки, пов’язав життя з музикою. Він навчався у коледжі при консерваторії, як «рідного» інструменту вибравши скрипку, мріяв стати відомим симфонічним диригентом.

Любов Казарновська з сином Андрієм

Любов Казарновська зараз

В липні 2016 року оперна співачка Любов Казарновська відзначила свій 60-річний ювілей. Вона живе в Москві, але як і раніше багато гастролює, а також викладає вокал на вищому рівні.

У 2016 Любов Казарновська відзначила своє 60-річчя (на фото з чоловіком)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: