Ім’я: Любов Аксьонова

Дата народження: 15 березня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 175 см

Біографія Любові Аксьонової (Новікової)

Любов Аксьонова – популярна російська актриса, якій вдалося прославитися завдяки зйомкам у фільмі «Оповідання», а також серіали «Вижити» і «Обіймаючи небо».

Актриса Любов Аксьонова

На знімальному майданчику дівчина завжди ставить свою планку на максимум, чим і заслужила безумовну повагу режисерів. Вона не боїться експериментів, а тому береться за найсміливіші і складні ролі.

Дитинство і родина Любові Аксьонової (Новікової)

Майбутня відома актриса, яку всі знають під ім’ям Любов Аксьонова, з’явилася на світ 15 березня 1990 року в Москві. Її дівоче прізвище – Новікова. Незважаючи на те, що її батьки не були пов’язані з кіноіндустрією (тато був військовим, а мама, медик за освітою, працювала у місцевій аптеці), дівчинка з раннього віку подавала великі надії.

Любов Аксьонова з дитинства мріяла про сцену

У початкових класах дівчинка була старанною ученицею, радуючи батьків гарними оцінками, а трохи пізніше і творчими виступами в рамках шкільної самодіяльності.

Любі дуже подобалося перевтілюватися в різних персонажів, тому вона не пропускала можливості знову опинитися на сцені. Після випуску вона подала документи в ГІТІС і вступила на курс Олексія Шейніна.

Вперше переступивши поріг кабінету, в якому проходили заняття зі сценічного мовлення, Любов вжахнулася від побаченого. Всі студенти лежали на підлозі і щось шепотіли собі під ніс. Спочатку студентка подумала, що потрапила в якусь секту, тому недовго думаючи вибігла з аудиторії. Після цього інциденту дівчина в першу чергу зателефонувала мамі і повідомила про подію. Як пізніше зізналася Люба, слова жінки запам’яталися їй на все життя: «Москва не відразу будувалася, а що вже тут говорити про кар’єру артиста, якщо ти хочеш досягти успіху і підкорити велику сцену, потрібно наполегливо працювати не покладаючи рук».

Зростання Любові Аксьонової 175 см

Через кілька днів дівчина дізналася, що студенти просто виконували вправу, яке допомагає розслабитися. Поступово сором’язлива і трохи налякана Любов почала звикати до творчої обстановці і з часом зрозуміла, що викладачі насправді можуть багато чому навчити.

Незважаючи на всі труднощі і проблеми, Аксьонову ніколи не відвідували думки кинути навчання в інституті або ж вибрати іншу професію. Все, чим вона хотіла займатися – це грати на сцені і зніматися у фільмах. Захоплювалась дівчина різними речами, але зізнавалася, що вдячна батькам і богу за те, що вони допомогли їй зробити правильний вибір.

Початок кар’єри Любові Аксьонової (Новікової)

У 2010 році дівчина закінчила інститут і стала дипломованої актрисою. В цьому ж році їй посміхнулася удача. Дебютувати на великому екрані Аксьонової вдалося в серіалі «Наші сусіди». На жаль, їй дісталася невелика епізодична роль, але для першого серйозного досвіду цього було цілком достатньо. У 2011 році актрисі пощастило більше, і вона зіграла ключову роль в серіалі «Чоловік у мені».

Любов Аксьонова почала свою кар'єру з серіалів

Вже скоро її можна було побачити у фільмах «Шипшина» і «Дзеркало», в серіалі «В зоні ризику». Ці ролі не подарували дівчині безцінний досвід, адже вона розуміла, що все ще попереду, головне – не зупинятися на досягнутому.

Після епізодичних ролей починаючій актрисі невимовно пощастило – вона пройшла кастинг і зуміла дістати одну з ключових ролей в багатосерійній містичної молодіжної епопеї «Закрита школа». Головні ролі в ньому так само виконали Павло Прилучний, Євген Березовський, Юлія Агафонова.

Любов Аксьонова стала знаменитою після серіалу «Закрита школа»

Після цієї роботи знову пішли епізодичні ролі у фільмі «Чотири пори літа» і серіал «Серце не камінь».

Любов Аксьонова для журналу MAXIM Не встигла дівчина змиритися з долею актриси другого плану, як їй зробили вигідну пропозицію. У 2012 році на екрани вийшла еротична мелодрама «Оповідання», яка оповідає про долю людей, що випадково відкрили чарівну рукопис, яка може впливати на долю. Молодій актрисі довелося трохи оголитися в одній зі сцен, вона ні крапельки не шкодувала про це. Як пізніше зізналася Аксьонова: «Я отримала хороший досвід, який обов’язково знадобиться мені в майбутньому». У картині так само знялися Андрій Мерзлікін, Ігор Угольников, Тамара Миронова, Костянтин Юшкевич і Дарина Носик.

Любов Аксьонова у фільмі «Розповіді»

У 2013 році відбулася прем’єра гостросюжетного серіалу «Вижити», де Люба знову зіграла ключову роль. На цей раз їй необхідно було перевтілитися в плаксивим і боязку дівчину, яку все життя опікувався батько, але після жахливої катастрофи, що призвела до апокаліпсису, їй довелося виживати без його допомоги.

Після цієї ролі кар’єра Аксьонової спрямувалася угору, і дівчину почали запрошувати в інші проекти. У 2013-2014 роках дівчина знялася в головних ролях у фільмах «Зозуленька», «Грішник», «Москва ніколи не спить», а також в серіалах «Студія 17» і «Інквізитор».

Секрети краси від актриси Любові Аксьонової В 2014 році весь світ побачив кінокартину «Любить не любить», де разом з Будь на знімальному майданчику були такі відомі особистості як Світлана Ходченкова і Максим Матвєєв. Наступний фільм з участю Любові Аксьонової, «Батьківщина», вийшов в 2015 році. На цей раз актрисі вдалося повчитися у таких гуру акторської майстерності, як Петро Федоров, Катерина Волкова, Андрій Мерзлікін.

Особисте життя Любові Аксьонової

Свого обранця Любов Аксьонова (тоді ще Новікова) зустріла в кінотеатрі, завдяки другові, якого запросила на прем’єру фільму «Шипшина». Хлопець прийшов не один, а з другом, який відразу зачепив дівчину, але під час сеансу у молодих людей не було можливості поспілкуватися.

Знову зустрітися у пари вийшло лише через тиждень, і з перших же хвилин між ними спалахнула пристрасть. Буквально через три місяці Павло Аксьонов зробив дівчині пропозицію руки та серця, від якого вона просто не змогла відмовитися.

Любов Аксьонова та її чоловік Павло

Її обранець є режисером і виконавчим продюсером «Спільноти 73». Після заручин дівчина з радістю погодилася взяти прізвище чоловіка.

Любов Аксьонова сьогодні

У 2015 році актриса була зайнята роботою над продовженням гостросюжетного серіалу «Вижити». У цьому ж році глядачам була представлена картина «Ці очі навпроти», де дівчина зіграла Неллі, дружину Валерія Ободзинського, в молодості.

Олексій Чадов, Любов Аксьонова в рекламі МегаФон В 2016 році вона також встигла відзначитися в трьох відомих проектах, у фільмах «Нічні варти» і «За межею», серіалах «Мажор 2», «Колишні».

Талановита актриса Любов Аксьонова

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: