Ім’я: Лорін

Дата народження: 16 жовтня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Стокгольм, Швеція

Діяльність: співачка, телеведуча

Вага: 55 кг

Зріст: 170 см

Біографія Лорін

Лорін – це талановита шведська співачка, яка стала відомою у всіх куточках Європи після перемоги на міжнародному конкурсі Євробачення-2012, що проходив у Баку. Буквально, зачарувавши всіх глядачів своїм чарівним вокалом і яскравим естрадним виконанням, ця дівчина вмить стала мегапопулярна не тільки в своїй рідній Швеції, але і далеко за її межами. Протягом кількох місяців її композиція «Euphoria» звучала на всіх радіостанціях Старого Світу.

Проте в якийсь момент ажіотаж навколо цієї яскравої шведсько-марокканської виконавиці почав поступово спадати. Саме тому сьогодні ми вирішили знову поговорити про життя і творчість цієї непересічної співачки, щоб розкрити нашим читачам деякі таємниці її біографії.

Ранні роки, дитинство і родина Лорін

Наша сьогоднішня героїня з’явилася на світ в самому великому місті Швеції – Стокгольмі. Незважаючи на той факт, що майбутня співачка народилася у самому серці Скандинавії, в її жилах тече гаряча африканська кров. Вся справа в тому, що батьки Лорін ще до її народження переїхали до Швеції з Марокко.

Співачка Лорін любить російський шоколад

Вже після набуття популярності Лорін кілька разів розповідала про свою сім’ю і про своїх коренях. Так, за словами співачки, її плем’я належить до берберський народам Марокко і проживає переважно в гірській місцевості. В цьому племені, за словами Лорін, дуже цінується музика, так як вважається, що тільки вона може бути єдиним способом вираження почуттів.

Можливо, саме тому наша сьогоднішня героїня вперше почала співати. Як згадує сама естрадна виконавиця, ще в дитинстві вона часто їздила до своїх родичів в Африку, де вчилася співати і грати на барабанах…

Вперше вийти на шведську сцену Лорін довелося після переїзду її сім’ї у невеликій скандинавський містечко Вестерос. Тут вона відвідувала загальноосвітньої школи, а також виступала в дитячих виставах, в якій завжди була на провідних ролях.

Лорін Euphoria євробачення 2012 Більша частина дитинства нашої сьогоднішньої героїні пройшла в районі Энста-Грюта, який характеризується малоповерховою забудовою, а також великою кількістю лісів і парків. Саме ця близькість до природи (як африканської, так і європейської) створила неповторний образ Лорін як естрадної виконавиці. В її творчості жаркі марокканські мотиви сусідять з розміреним чарівністю Північної Європи. Можливо, саме тому музика Лорін Зинеб Нора Талхауи настільки неповторна.

Кар’єра Лорін на сцені

Першим серйозним успіхом у житті майбутньої зірки Євробачення стало потрапляння на шведський проект «Idol» (аналог британського Pop Idol). Дане реаліті-шоу відрізняється досить заплутаною системою проведення, відповідно до якої учасники можуть вибувати, так і повертатися. Залишаючи за дужками всі перипетії нашої сьогоднішньої героїні на даному проекті, відзначимо той факт, що в кінцевому підсумку Лорін стала однією з півфіналісток телевізійного шоу і, отримавши четвертий рейтинг серед усіх учасників, була відрахована безпосередньо перед фіналом.

Незважаючи на цей факт, її композиції увійшли у численні збірники, видані за підсумками проекту «Idol» і стали досить популярні серед фанатів цього телешоу. В цей період стала Лорін часто гастролювати за шведськими містами разом з іншими учасниками проекту, проте в якийсь момент раптом вирішила поміняти свої творчі пріоритети і стала працювати на одному з центральних телеканалів Швеції в якості ведучої і продюсера телевізійних проектів. Згодом наша сьогоднішня героїня кілька разів переходила з одного каналу на інший. У загальній складності під її керівництвом в ефір були випущені три телевізійних проекту, назви яких навряд чи щось скажуть читачам з країн СНД.

Лорін за лаштунками Слов’янського Базару Лише в 2011-му році Лорін вирішила повернутися на сцену. В цей період вона записала композицію «My heart is refusing me», яка згодом була випущена у вигляді синглу, а також представлена на шведському національному проекті Melodifestivalen. Переможець цього телешоу отримує право представити країну на Євробаченні, проте в той рік заповітна путівка дісталася іншому артистові. Незважаючи на це, вже зовсім скоро композиція «My heart is refusing me» потрапила в активну ротацію шведських, фінських та інших європейських радіостанцій, а згодом навіть принесла співачці національну музичну премію Gaygalan (щось на зразок Пісні року). Вельми примітно, що вже рік потому журі Melodifestivalen назвало пісню Лорін кращою композицією з тих, що коли-небудь були представлені на даному конкурсі, однак у підсумку не стали його лауреатами (так званий Best Looser).

Зрештою підкорити заповітну вершину нашої сьогоднішньої героїні вдалося в 2012-му році. Тоді з композицією «Euphoria» Лорін стала лауреатом конкурсу Melodifestivalen і отримала заповітний квиток в Баку. В даному контексті варто зазначити, що на шведському відбірковому конкурсі марокканська артистка набрала рекордні для даного проекту 670000 глядацьких голосів. Її перемога була беззастережною та абсолютної. І вже кілька місяців потому подібний успіх повторився і в столиці Азербайджану.

У фіналі конкурсу Євробачення конкурсантка з Швеції набрала 372 бали і набагато обійшла усіх своїх найближчих переслідувачів. Її пісня, номер, сценічне виконання, текст композиції неодноразово отримували різні європейські нагороди. Всього кілька днів після закінчення конкурсу пісня «Euphoria» очолила національні хіт-паради Швеції, Австрії, Бельгії, Фінляндії, Норвегії, Іспанії, Швейцарії та багатьох інших країн. Вельми примітно, що ця композиція стала абсолютним хітом навіть у далекій Австралії.

Повернувшись в рідну Швецію в ранзі популярною і відомою співачки Лорін тут же взялася за роботу над своїм дебютним альбомом. І вже п’ять місяців потому платівка під назвою «Internet» з’явилася у всіх музичних магазинах Європи.

Лорін не тільки співає пісні, але і займається політикою

Зараз дівчина з сім’ї марокканських емігрантів є однією з найпопулярніших співачок в історії сучасної Швеції.

Поза сценою: особисте життя Лорін

Про особисте життя Лорін поза сценою відомо вкрай мало. Лише в одному зі своїх інтерв’ю дівчина якось зізналася, що страждає від нерозділеного кохання до хлопця. Однак його так і не назвала.

Крім музичної кар’єри Лорін також активно працює в якості політичного активіста. В Азербайджані вона відвідувала багато організації, які виступають за права жінок, а в Білорусі провела офіційну зустріч з дружинами політв’язнів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: