Ім’я: Ліка Кремер

Дата народження: 15 травня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 58 кг

Зріст: 170 см

Біографія Лики Кремер

Ліка Кремер – це відома російська актриса і телеведуча, здатна закохати в себе кого завгодно. У її творчій кар’єрі було безліч чудових робіт, а тому ім’я цієї прекрасної дівчини добре відомо по всій Росії. На даний момент наша сьогоднішня героїня встигла спробувати себе домогтися успіху в самих різних галузях. Але чи можна сказати, що на цьому кар’єра зірки досягла апогею? Звичайно, немає. Адже Ліка Кремер – завжди була особливою дівчиною.

Дитинство і родина Лікі Кремер

Айлика Гидовна Кремер з’явилася на світ 15 травня 1977 року в місті Москва. Її сім’я була дуже творчою, проте інші родичі нашої сьогоднішньої були пов’язані з світом музики, а не з театральним мистецтвом. Зокрема, її батько – Гідон Кремер був знаменитим скрипалем, а мама — Ксенія Кнорре — більшу частину свого життя виступала як піаністки, а потім влаштувалася викладачем в Московську консерваторію.

Ліка Кремер в дитинстві у фільмі Карантин

У ранньому дитинстві дуже любила музику і сама Ліка. Вона чудово грала на декількох інструментах, однак видають її навички назвати було складно. Саме з цієї причини в певний момент наша сьогоднішня героїня вирішила спробувати себе в дещо іншому справі.

Саме в цей момент дівчина вперше згадала про акторському мистецтві. Вся справа в тому, що вже в п’ятирічному віці Ліка встигла зіграти свою першу роль – в радянській картині «Карантин». В той момент маленька дівчинка не сприймала досвід зйомок як щось серйозне. Проте трохи пізніше саме цей ранній досвід зйомок дозволив їй вибрати правильну дорогу в житті.

Звичайно, мама не сильно зраділа тому, що її єдина дочка вирішила пов’язати своє життя з музикою, а з акторським мистецтвом. Спочатку вона наполягла на тому, щоб Ліка продовжила займатися в музичній спецшколі при московській консерваторії. Однак згодом все-таки дозволила дочці самостійно обирати свою долю.

Визначальне значення в цьому плані зробив факт повторного заміжжя Ксенії Кнорре. У Лики матері, яка до того часу вже довго жила з її батьком порізно, з’явився новий дитина. Таким чином, наша сьогоднішня героїня виявилася надана сама собі. Скориставшись свободою, дівчина довгий час займалася всім підряд. Вона ходила по дискотеках, допізна грала з друзями, однак в якийсь момент все-таки взялася за голову.

Жінки-лідери: як поєднати кар’єру і сім’ю? Закінчивши школу, дівчина стала вибирати для себе відповідний ВУЗ і в підсумку вирішила зупинити свій вибір на Школі-студії МХАТ. Деякий час Ліка Кремер готувалася до іспитів і, врешті-решт, зуміла вступити вже з першого разу. Наша сьогоднішня героїня стала вчитися на курсі Олега Табакова, однак, як це не дивно, періодом навчання виявилася вкрай незадоволена. Закінчити МХАТ дівчина все ж змогла, однак через відсутність належної уваги до неї, часто називала себе «недоученной актрисою».

Кар’єра Лики Кремер у світі мистецтва — ролі в театрі

Після закінчення Вузу наша сьогоднішня героїня влаштувалася на роботу в театр Олега Табакова. У цьому місці Ліка Кремер взяла участь в одній єдиній постановку – виставу «Білоксі-блюз» — а потім залишила колишнє місце роботи і переїхала до Театру на Перовській. Однак і тут надовго не затрималася. Як зізнається сама актриса, в якийсь момент вона просто охолола до театру, а тому вже незабаром стала шукати для себе новий шлях у житті.

День народження Лики Кремер Спочатку вона стала зніматися в кіно і протягом п’яти років взяла участь у зйомках відразу декількох фільмів. Серед таких найбільш успішними стали картини «Якщо наречена відьма», а також бельгійський міні-серіал «Матрьошки». Завдяки ним Ліка Кремер домоглася досить серйозного успіху в світі кіно. Але в підсумку кінокар’єра теж незабаром набридла дівчині.

Залишивши роботу актриси, наша сьогоднішня героїня все-таки вирішила не відходити далеко від світу кінематографічного мистецтва і незабаром влаштувалася на роботу асистентом режисера. У цей період Ліка Кремер стала допомагати Олександру Мітте в написанні сценаріїв і постановці сцен. Працюючи з відомим майстром, дівчина освоювала ази нової для себе професії, але в підсумку вирішила все ж відправитися у вільне плавання.

У 2001-му році наша сьогоднішня героїня переїхала в Нью-Йорк, де почала вчитися у всесвітньо відомій академії кіно. Паралельно з цим Айлика Кремер продовжувала писати сценарії, деякі з яких згодом лягли в основу короткометражних фільмів. У загальній складності в якості режисера Ліка зняла три невеликі картини. Але після цього вирішила зав’язати з кінематографом.

Ліка Кремер на телебаченні

Після довгих метань, в 2004-му році Ліка Кремер все-таки зуміла знайти для себе підходящий шлях у житті. В цей період вона влаштувалася на роботу на телеканал «Росія», де стала разом з Володимиром Молчановим вести проект «Приватне життя».

Телеведуча Ліка Кремер має трьох дітей: двох синів і доньку

У підсумку саме В якості телеведучої наша сьогоднішня героїня зуміла найбільш повно реалізувати свій творчий потенціал. Протягом трьох років вона працювала на телеканалі «Росія», а після цього стала вести на «Третьому каналі» спільний проект з Тетяною Геворкян. Паралельно з цим дівчина працювала в якості редактора і директора з розвитку на відомому інтернет-порталі «Сноб», а також брала участь у різних розважальних проектах («Форт Боярд», «Танці на льоду»).

Ліка Кремер в даний час

Починаючи з січня 2012 року, наша сьогоднішня героїня веде програму «Тут і зараз» на російському каналі «Дощ». Саме він на даний момент є її основним місцем роботи.

Особисте життя Лики Кремер

У житті акторки був один яскравий роман, який згодом переріс у недовгий шлюб. Протягом двох років Ліка Кремер була дружиною відомого російського музиканта Олексія Огринчука. Також у Лики троє дітей – Антон, Михайло і Маруся. Однак про своє особисте життя жінка намагається не поширюватися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: