Ім’я: Лігалайз

Дата народження: 30 червня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: репер

Вага: 83 кг

Зріст: 175 см

Біографія Лигалайза

Лігалайз (справжнє ім’я Андрій Меньшиков) – це не просто талановитий реп–виконавець і кумир мільйонів слухачів, це також творчий продюсер і один з перших учасників андерграундного лейблу D. O. B. Community. Здавалося, він отримує все, що забажає: популярність, великі гонорари, безліч фанатів, але за всім цим успіхом стоїть довга і складна робота.

Відомий репер Лігалайз

Пік популярності Лигалайза припадає на початок 2000-х років; саме тоді світ побачили його кращі треки.

Дитинство і родина Лигалайза

Майбутній популярний реп–виконавець, народився 30 червня 1977 року в Москві. З раннього віку хлопчик захоплювався виключно музикою і завжди твердо знав, що пов’яже своє майбутнє. Завершивши навчання в школі, юнак вирішив подати документи у Хіміко-Технологічний інститут. На жаль, його вистачило тільки на 4 роки, так як він переконався в тому, що технічна спеціальність не для нього.

Андрій Меньшиков (Лігалайз)

Його більше тягнуло до музики і сцені, і весь вільний час хлопець присвячував саме їй. Після того, як у 1990 році Андрій Меньшиков вперше почув американських реперів N. W. A., його життя кардинально змінилося. Надихнувшись їх творчістю, він захотів створити щось подібне в російських реаліях.

Початок музичної кар’єри

У 1993 році завдяки дивним збігом обставин молодий чоловік познайомився з московським MC Ladjak. Разом молоді люди створили проект під назвою Slingshot. Пісні писали англійською мовою, так як російськомовний реп в ті часи був повною terra incognita. У якийсь момент мова навіть йшла про контракт з американським лейблом, але – не склалося. В рамках даного проекту Лігалайз випустив єдиний альбом (в 2015 році) – «Salut From Russia».

Молодий Лігалайз

У 1994 році Лігалайз увійшов в хіп-хоп формацію «D. O. B. Community» («Відділ виродків») разом з хлопцями з «Рабів Лампи», «Just Da Enemy» і «Beat Point». В цей період він брав участь в записі альбому групи «D. O. B.» і допомагав «Рабам Лампи» з ранньою творчістю.

Андрій Меньшиков взяв собі псевдонім Лігалайз

У 1996 році репер виїхав у Конго, де почав читати реп французькою мовою у складі групи AERO Skwadra В новій країні світогляд Андрія кардинально змінилося, і він нарешті зрозумів, що реп – це не завчений текст, а чиста імпровізація, яка йде від душі.

Життя в Конго змінила Лигалайза

Через рік він був змушений покинути країну, так як в Конго почалася громадянська війна. Разом з дружиною його депортували як іноземця.

Після повернення в Росію Лігалайз докладав максимум зусиль, щоб змінити хлопців, які записували реп під лейблом «D. O. B.». Більшу частину вільного часу хлопець намагався поміняти стиль і направити розум хлопців в зовсім інше русло.

Лігалайз і Bad B. Альянс

У 1999 році Лігалайз разом з Владом Валовим організував «Bad B. Альянс» і буквально через рік випустив альбом «Рифмомафия». Після цього хлопець вирішив відправитися в Прагу, де на своєму лейблі записав ще один альбом «Провокація».

В 2005 році йому вдалося привернути увагу лейбла-дистриб’ютора «Моноліт Рекордс». У цьому ж році він став самим гастролируемым репером країни. Через рік вийшов його дебютний сольний альбом «XL».

МакЅим ft. Лігалайз — Небо засинай Досягнувши успіху в хіп-хопі, Лігалайз відкрив для себе всі двері. Починаючи з 2007 і закінчуючи 2011 роком він брав найактивнішу участь в житті вітчизняної реп-сцени і працював над другим сольним альбомом, продюсером якого став The Alchemist.

Особисте життя Лигалайза

Лігалайз був одружений на відомій співачці Сімоне Йори. На жаль, з часом їх відносини вичерпали себе, і вони були змушені розлучитися навіть незважаючи на те, що вони разом виховували сина Жака.

Симона Йори - колишня дружина Лигалайза

Трохи подорослішавши, юнак пішов по стопах батька і також почав писати реп. Їхні стосунки доволі напружені, тому спілкуються вони тільки в соціальних мережах або ж передають привіти через знайомих.

Лігалайз, його дружина і син

Жака це аніскільки не турбує, адже весь вільний час він присвячує музиці. В одному з інтерв’ю хлопець зізнався: «Мені шкода, що ми не спілкуємося з батьком, але зате приємно що він схвально відгукується про мою творчість».

Лігалайз сьогодні

У середині 2012 року весь світ побачив невеликий альбом «Wu», а також повною мірою насолодився участю відомого виконавця у проекті «Лють Inc», де Лигалайзу була відведена роль продюсера.

Лігалайз — Майбутні Мами В 2015 році все його фанати побачили новий кліп на пісню «Fight», який був записаний разом з відомою американською групою Onyx. Навесні 2016 року вийшов ще один чудовий альбом «TBA», який схвалили як фанати, так і критики.

Лігалайз — Укрою

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: