Ім’я: Леонід Барац

Дата народження: 18 червня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Одеса, Україна

Діяльність: актор театру і кіно, сценарист

Вага: 57 кг

Зріст: 165 см

Біографія Леоніда Бараца

Леонід Барац – це яскравий і талановитий актор, доля якої нерозривно пов’язана з долею популярного театрального проекту «Квартет І». Разом з іншими акторами цього гумористичного театру наш сьогоднішній герой виконав чимало яскравих ролей, заслуживши тим самим любов і визнання глядачів.

В даний час творча кар’єра Леоніда знаходиться на підйомі. Він знімається в кіно і часто з’являється на театральній сцені. Про це знають, напевно, всі. Але що нам відомо про життя і творчість цієї неординарної актора? Зібрати деякі цікаві факти з його біографії ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Леоніда Бараца

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ в одному з найбільших міст України – Одесі. Він народився і виховувався у єврейській родині. Його батько – Григорій Ісаакович – працював журналістом. А мама – Зоя Ізраілевна – була звичайним методистом в дитячому саду.

Зростання Леоніда Бараца 165 сентиментів

Як це не дивно, з самого дитинства батьки Леоніда Бараца хотіли, щоб він вибрав для себе творчу спеціальність. В числі головних фаворитів» значилися професії актора і журналіста. І наш сьогоднішній герой не заперечував проти такого розвитку події.

З ранніх років він часто навідувався на роботу до батька, вивчаючи зсередини світ радянської журналістики, а паралельно з цим відвідував уроки акторської самодіяльності у своїй рідній школі. Обидва ці заняття – журналістика і акторське ремесло – дуже подобалися молодому одеситу, а тому довгий час болісний вибір професії був головною складністю в його житті.

В кінцевому підсумку вирішальним фактором стала дружба Леоніда з іншим одеським школярем – Ростиславом Хаїтом. Вони були знайомі з першого класу. Разом відвідували уроки акторської майстерності, а згодом почали тісно спілкуватися і поза шкільних стін. Через деякий час молоді актори стали будувати плани про підкорення московської театральної сцени. Дочекавшись закінчення школи, двоє друзів зібрали нехитрі пожитки і вирушили вступати в ГІТІС. Як це ні дивно, вступні іспити виявилася вдалими для обох із них.

Леонід Барац про першому квітня Під час навчання в театральному Вузі Ростислав познайомив Леоніда з двома іншими молодими акторами – Камілем Ларіним та Олександром Демидовим, який вже мав до того часу непоганий досвід роботи в театрі і кіно. Друзі стали проводити багато часу разом, а згодом вирішили продовжити свою співпрацю і надалі. Таким чином, в якийсь момент з’явилася ідея про створення комедійного театру – «Квартету І».

В рамках даного проекту кожен з учасників виступав не лише як актор, але і в якості сценариста і продюсера. Всі вистави створювалися спільними зусиллями, і подібний підхід дуже скоро почав приносити свої плоди. Перший спектакль молодого колективу був зрежисований і поставлений на навчальній сцені Гітісу. Однак згодом «Квартет І» став часто виступати і поза інститутських стін.

Зоряний шлях Леоніда Бараца, фільми і театр

В «Квартеті І» наш сьогоднішній герой почав виступати в 1993-му році. У цей період Леонід Барац зміг вперше відчути себе популярним театральним актором. Публіка завжди з задоволенням приходила на всі виступи колективу. Сприяли йому і відомі критики.

Таким чином, всього за кілька років комедійний проект «Квартет І» став дуже популярний у Москві і за її межами. В середині дев’яностих років актори початку вперше їздити на гастролі по містах Росії. Через деякий час до цього додалися і гастролі по містах СНД.

Що ж стосується безпосередньо творчості Леоніда Бараца, то в цьому контексті варто зазначити, що саме він вніс в успіхи колективу найбільш відчутний внесок. Написавши сценарій вистави «День радіо», він проявив себе як талановитого драматурга, зумовивши тим самим загальний успіх «Квартету І».

Квартет І — Леонід Барац про Прохорова і виборах Названа постановка на довгі роки стала головним хітом в репертуарі комедійного театру. Власне, саме з неї почалося тріумфальне сходження молодого колективу до вершин театральної сцени. Славу «Квартету І» зміцнив також вистава «День виборів», який став логічним продовженням першої частини. Автором сценарію нового проекту знову став Леонід Барац. Інші актори брали участь лише в деякій коригування початкового тексту.

У 2008-му і 2009-му роках на екрани вийшла також кінематографічна адаптація обох вистав. Картини «День радіо» і «День виборів» мали великий успіх в прокаті, і вже скоро слава «Квартету І» стала ще більш глобальною. У фільмах взяли участь такі російські зірки, як Сергій Шнуров, Льова і Шура Бі-2, Андрій Макаревич та інші.

Згодом Леонід Барац знявся ще в двох фільмах, поставлених за колишнім вистав «Квартету» — «Про що говорять чоловіки» і «Про що ще говорять чоловіки». Крім того, в 2000-ті роки наш сьогоднішній герой з’явився на екрані в декількох музичних кліпах (на пісні Світлани Реріх, груп «Агата Крісті», «Браво» з Валерієм Сюткиным і «Комбінація»).

Ще однією «факультативної» роботою для талановитого уродженця України стала також робота над озвучуванням різних американських мультфільмів. Так зокрема, голосом Леоніда говорить Ріно з мультика «Вольт» і Дарвін з анімаційної картини «Пірати. Банда невдах». Завершуючи тему «мультиплікаційного» творчості зазначимо, що Леонід Барац також є автором сценарію мультфільму «Іван Царевич і Сірий Вовк».

Особисте життя Леоніда Бараца

Ось вже багато років (з 1991-го року) наш сьогоднішній герой одружений на актрисі Ганні Касаткіної, разом з якою колись вчився в Гітісі. Її зокрема можна побачити одразу у трьох стрічках «Квартету І» — в картинах «День радіо», «Про що говорять чоловіки» і «Про що ще говорять чоловіки». У щасливого подружжя є двоє дітей – Єлизавета (1994 р. н.) і Єва (2003 р.).

Леонід Барац з дружиною Ганною Касаткіної у шлюбі народили двох дочок

У повсякденному житті Леонід Барац любить займатися музикою (актор непогано грає на фортепіано), а також грати у футбол. Добре відомо також про його політичні погляди. Зокрема, наш сьогоднішній герой неодноразово брав участь в акціях протесту проти уряду Путіна, а також відкрито критикував деякі законопроекти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: