Ім’я: Леонід Агутін

Дата народження: 16 липня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, музикант

Вага: 84 кг

Зріст: 180 см

Біографія Леоніда Агутіна

Леонід Агутін – це артист, який не потребує наших уявленнях. За свою довгу кар’єру він зумів проявити себе як талановитого співака, музиканта, композитора і навіть поета.

. В його персональній колекції є величезна безліч різних нагород. Такі успіхи вселяють повагу, а тому в якості героя нашої сьогоднішньої статті ми вирішили вибрати саме Леоніда Агутіна.

Ранні роки, дитинство і родина Леоніда Агутіна

Леонід Миколайович Агутін з’явився на світ 16 липня 1968 року в місті Москва. Його мати була шкільною вчителькою, а батько – Микола Петрович – був відомим в СРСР музикантом. У різні роки він співпрацював з такими проектами як ВІА «Блакитні гітари», працював в якості адміністратора з групами «Пісняри», «Співаючі серця», «Веселі хлопці». В даний час Микола Петрович є музичним критиком.

Леонід Агутін давно перестав бути босоногим хлопчиком

Можливо, саме професія батька в значній мірі справила важливий вплив на формування інтересів і творчих поглядів Леоніда Агутіна. Вже з ранніх років він серйозно захоплювався музикою і старанно працював над втіленням у життя всіх творчих планів. Він мріяв стати артистом, а тому в різні роки навчався в музичній школі, московському джазовому училище при ДК «Москворечье», а також в деяких інших навчальних закладах.

Після закінчення середньої школи наш сьогоднішній герой два роки служив в прикордонних військах, де проходив строкову службу на кордоні з Фінляндією. Вельми примітно, що навіть під час перебування у військових військах Леонід Агутін часто виступав з концертами перед командирами роти і товаришами по службі. Завдяки цьому, він заслужив повагу солдатів і представників командуючого складу.

У 1988-му році наш сьогоднішній герой повернувся додому, до Москви. Проте вже кілька місяців поїхав знову. В цей раз від’їзд був пов’язаний з низкою музичних виступів, в яких брав участь майбутній відомий виконавець. У період з 1989-го по 1992-й Агутін багато їздив по країнах колишнього Радянського союзу, виступаючи «на розігріві» у деяких інших музикантів.

У 1992-му році молодий музикант на час залишив концертну діяльність і вирішив знову зайнятися своєю освітою. У цей період Леонід Агутін подав документи в Московський державний інститут культури, де згодом став вчитися на Режисера-постановника театрально-масових уявлень».

Приблизно в цей же період Леонід Агутін став лауреатом конкурсу молодих виконавців «Ялта-92». В рамках даного фестивалю їм був представлена пісня «Босоногий хлопчик», яка стала його першим справжнім хітом.

Агутін — босоногий хлопчик Рік потому (1993-м) наш сьогоднішній герой також виграв міжнародний конкурс в Юрмалі, який зміцнив успіх Агутіна в якості сольного виконавця.

Зоряний шлях співака Леоніда Агутіна

У 1994 році московський музикант представив публіці свій дебютний альбом «Босоногий хлопчик», який відразу після виходу став справжнім хітом. Успіх першої платівки підняв Леоніда Агутіна на небачені висоти і вмить зробив його одним з найпопулярніших виконавців на російській поп-сцені. В тому ж 1994-му році наш сьогоднішній герой отримав нагороду «Пісня року», «Співак року» і «Альбом року». В цей же період на всіх радіостанціях СНД щосили звучав його головний хіт того часу – композицій «Хоп хей ла-ла-лей».

Навесні 1995-го року Леонід Агутін двічі з успіхом виступив в СКК «Олімпійський». Його концерти пройшли з аншлагом. Подібним досягненням в той період могли похвалитися далеко не всі музичні виконавці зразка дев’яностих років.

У грудні того ж року Агутін випустив ще один сольний альбом. Згодом талановитий музикант неодноразово радував своїх шанувальників яскравими музичними композиціями і новими студійними альбомами. Зараз у дискографії Леоніда значиться п’ятнадцять музичних пластинок. За кількістю різних призів і номінацій Агутін є одним з найуспішніших артистів на російській естраді. По цьому показнику з ним можуть зрівнятися тільки Філіп Кіркоров і Валерій Меладзе.

Протягом більшої частини своєї творчої кар’єри артист співпрацював з іншою відомою виконавицею – Анжелікою Варум. Їхні стосунки розвивалися так стрімко, що зараз дуже важко сказати, що було на початку – їх любовний союз або творче співробітництво.

Анжеліка Варум і Леонід Агутін-Як не думати про тебе» Так чи інакше, в дуеті зі своєю дружиною Анжелікою Варум наш сьогоднішній герой записав безліч справжніх шлягерів. Крім того, в різні роки артист також співпрацював з Володимиром Пресняковим, групою «Отпетые мошенники», а також володарем «Греммі» Ел Ді Меолою. В результаті співпраці з останньою з названих музикантів Агутіним був записаний цілий альбом — «Cosmopolitan Life», який був представлений в магазинах Великобританії, США, Канади, Австрії та Росії. У результаті продажі альбому перевищили відмітку в 900 тисяч копій.

У 2008-му році Леонід Агутін був удостоєний звання Заслуженого артиста Росії.

Леонід Агутін сьогодні

В наступні роки він плідно працював відразу на кількох творчих напрямках. Він складав музику, виконував пісні, а також випустив у 2009-му році збірку власних віршів, що отримав назву «Записна книжка 69».

Останній на сьогодні студійний альбом артиста – «Таємниця склеєних сторінок» — вийшов у 2013-му році. У цей же період наш сьогоднішній герой взяв участь у зйомках документального фільму російського Першого каналу про своє життя і долю. Картина отримала назву «Леонід Агутін. Крапля жалю».

Особисте життя Леоніда Агутіна, шлюб з Анжелікою Варум

У різні роки Агутіна пов’язували любовні стосунки з різними жінками. Першою дружиною артиста була жінка на ім’я Світлана. З нею Леонід прожив близько п’яти років, однак згодом розлучився. Надалі наш сьогоднішній герой складався також у цивільному шлюбі з балериною Марією Воробйовою. В рамках цього любовного союзу на світ з’явилася їхня дочка Поліна.

Леонід Агутін і його дочки: Єлизавета і Поліна

У 2000-му році Агутін одружився втретє (юридично – у другій). Новою дружиною артиста стала співачка Анжеліка Варум. Весільна церемонія пройшла у Венеції. Перед цим шлюб був узаконений в Росії.

У знаменитостей є дочка Єлизавета, яка сьогодні живе і навчається в Майамі, де також виступає у складі аматорської групи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: