Ім’я: Лаура Кеосаян

Дата народження: 8 лютого 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 62 кг

Зріст: 172 см

Біографія Роми Жолудя

Дитинство Лаура Кеосаян

Коли в сім’ї Давида Кеосаяна народилася дівчинка — Лаура, всі були дуже здивовані, настільки всі чекали і були впевнені, що народиться саме хлопчик. Більше всіх був здивований знаменитий дід Лаури – Едмонд Кеосаян. Він вважав, що у нього може народитися виключно онук. Як розповідає сама актриса, дід перший час навіть дивився на неї зі скепсисом, що підтверджують фотографії з домашнього архіву. Але пройшло зовсім небагато часу, і вона стала його улюбленицею.

Лаура, яка отримала своє ім’я від бабусі, з любов’ю і сумом згадує той час, коли дід був у її житті. Він був цікавою людиною, і їй подобалося розмовляти з ним. Все що дід розповідав, він вдягався в иносказательную форму, так, що дитина його відразу міг зрозуміти.

Лаура Кеосаян зросла в зірковій сім'ї і стала популярною актрисою

Лаура зростала досить спокійною і слухняною дитиною. У сім’ї було прийнято спілкуватися з дітьми як з дорослими на рівних, завдяки чому поняття гарного і погано сформувалися у неї ще в ранньому дитинстві. Слово «не можна» батьками ніколи не вимовлялося, але при цьому, завжди було зрозуміло сказано, чому цього не варто робити. Так дівчинка вчилася самостійно приймати рішення і бути відповідальною за свої вчинки.

Дід завжди грав в життя Лаури важливу роль. Найстрашнішим для неї покаранням було ігнорування її дідом. Він завжди міг без крику і покарання дати зрозуміти, що добре, а що ні, вчив відповідальності і поваги до чужої праці.

Едмонд Кеосаян дав внучці невелику роль у своєму фільмі «Знесіння». Роль була крихітна, але Лаура пам’ятає, як йшли зйомки, як цікаво і хвилююче їй було зніматися.

У дитячих спогадах закарбувалися знамениті гості діда, які часто приходили до них додому, подовгу засиджувалися, багато говорили і жартували. Серед них був Тарковський, якого дід вважав генієм, і Джигарханян.

Вже більш чітко Лаура пам’ятає близьких друзів дядька – Тиграна Кеосаяна і друзів батька. Дядько був особливо дружив з Федором Бондарчуком і Максимом Осадчим, з якими вони багато знімали в дев’яностих. Дядько завжди багато значив у її житті, вона поважає його за талант, за вміння розсовувати звичні межі. Завдяки дядькові, Лаура познайомилася ще в дитинстві з багатьма відомими співаками, коли він узяв її з собою на конкурс в Юрмалу. Там була Ірина Понаровська, Олександр Малінін, Павліашвілі і багато інших.

Тигран Кеосаян відзняв свою племінницю в декількох кліпах. Це була хороша школа, так як їй стало абсолютно ясно, що робота актора — «далеко не свято».

Про те, щоб в майбутньому стати актрисою, думок не було. Це пов’язано з тим, що дуже рано помер дідусь, коли дівчинці було всього дванадцять років. Вона втратила людину, якій довіряла, який був для неї опорою. З’явилася образа на те, що вона так рано втратила близьку і рідну людину. Як говорить сама Лаура, це вибило її зі звичної колії, вона на деякий час, якщо можна так сказати, загубилася в просторі. Почалися пошуки себе. Було зрозуміло одне, що актрисою вона бути не хоче, в результаті – надходження в МДІМВ на економічний факультет.

Початок кар’єри Лаура Кеосаян

Коли Лаура надійшла в МДІМВ, все в родині раділи, вважаючи, що у Лаури буде робота, що приносить стабільний дохід. Але їхня радість була передчасною. Дуже швидко вона занудьгувала від цифр, і чим старше ставала, тим частіше думала про акторську кар’єру, розуміючи, що повинна хоча б спробувати. Стало зрозуміло, що необхідно вступити в один з театральних Вузів. Але МДІМВ вона все-таки закінчила і вже у віці 22 років поступила до Щукінського інститут. У свої плани вона присвячувала тільки маму, яка завжди і в усьому її підтримувала. А ось батько не відразу прийняв рішення дочки. Вони навіть посварилися.

Лаура Кеосаян Але пройшло два роки і пом’якшав батько, побачивши, як грає дочку в студентському спектаклі. Ще під час навчання з подачі батька Лаура Кеосаян почала зніматися в кіно. Одним з фільмів був «Циганочка з виходом». Ці зйомки стали значущими, так як на них вона зустріла свого майбутнього чоловіка, з Іваном Рудаковим вони познайомилися і закохалися одне в одного в Калузі на зйомках. Після закінчення інституту почалася робота в Вахтанговському театрі, де Лаура зіграла у кількох виставах.

Робота Лаура Кеосаян у кіно, фільмографія

Лаура стала популярною вже по закінченні інституту завдяки кільком вдалим ролями. Це була робота у фільмі «Дівчинка», в серіалі «Любов на вістрі ножа» і в кількох епізодах фільмів з чудовим акторським складом: Догілєва, Джигарханян, Порошина, Страхів, Добровольська, Хмельницька та інші.

Особливо плідним для неї став 2010 рік, коли Кеосаян одночасно знімалася в декількох фільмах і серіалах, серед яких:

— «Єдиний чоловік» в ролі Лери;

— «Долі загадкове завтра» у ролі циганки Лачі;

— «Віра, Надія, Любов» в ролі Нелі;

— «Москва. Центральний округ-3» в ролі Арміне. Значущим для Лаури став серіал «Скліфосовський», який вийшов на екрани в 2012 році і відразу завоював популярність глядачів. У ньому вона зіграла роль лікаря-анестезіолога Емми Луспарян.

Особисте життя Лаура Кеосаян

Знімаючись в серіалі «Скліфосовський», Лаура Кеосаян завагітніла. Вона продовжувала працювати аж до п’ятого місяця, поки це не стало проблематично. Вже через три місяці після народження Серафими, знову почалися зйомки. З театром Вахтангова вона розлучилася і стала грати в театрі «С. А. Д.», одночасно знімаючись в кіно, в тому числі у свого дядька в телефільмі «Олімпійське село» (робоча назва).

Лаура Кеосаян у серіалі Скліфосовський

За словами Лаури, джерелом безмірного щастя для неї завжди була сім’я. На хрестини доньки зібралася все величезне сімейство, це велика рідкість і величезне щастя бачити разом всіх, кого любиш. Молода мама мріє привезти до Вірменії дочку і чоловіка, познайомити зі своїми друзями і сусідами, зайти в місцеву церкву, посидіти за столом, що стояв у дворі, де за вечерею збирається вся родина. Ці спогади дитинства дбайливо зберігаються в душі, і ними хочеться поділитися з чоловіком і донькою.

Лаура Кеосаян сьогодні

У Лаури, як у актриси, прекрасний початок кар’єри: вона грає в театрі, знімається в кіно. На сьогоднішній день за плечима зйомки в багатьох картинах. Скрізь – це яскраві і помітні ролі. Від фільму до фільму ці ролі стають тільки цікавіше. Інакше і не може бути, адже Лаура – зі знаменитої династії діячів культури.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: