Ім’я: Лариса Вербицька

Дата народження: 30 листопада 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Феодосія, Українська РСР

Діяльність: телеведуча, іміджмейкер

Вага: 50 кг

Зріст: 170 см

Біографія Лариси Вербицької

Лариса Вербицька – це яскрава телеведуча і просто красива жінка. В її долі було багато цікавих моментів, а тому в даний час наша сьогоднішня героїня була і залишається однією з найпомітніших представниць світу російського телебачення. Її порівнюють з першими красунями Голлівуду, відзначаючи її витонченість і грацію. Але чи варто говорити, що своїми успіхами жінка зобов’язана лише своїми зовнішніми даними? Звичайно, немає. Адже будь-який успіх будується з сотень маленьких цеглинок.

Ранні роки, дитинство і родина Лариси Вербицької

Лариса Вербицька з’явилася на світ 30 листопада 1959 року в південному українському місті Феодосія. Однак у Криму дівчинка практично не жила. Вся справа в тому, що її батько був військовим, а тому родина нашої сьогоднішньої героїні часто переїжджала. Так, зокрема, після народження Лариси її батька направили в Молдову, а тому рідним містом для маленької дівчинки став залитий сонцем Кишинів.

Зовнішність не видає вік Лариси Вербицької. Сьогодні їй 52 роки

В молдовській столиці батько майбутньої телеведучої продовжив військову службу, а мама влаштувалася працювати операційною медсестрою. Сама ж Лариса стала вчитися в англійській школі. Подібний досить незвичайний для Радянського союзу вибір був обумовлений тим, що її батьки мріяли бачити дочку студенткою Інституту міжнародних відносин, а тому планомірно готували її до кар’єру дипломата.

Однак сама дівчина марила дещо іншими вершинами. Вона захоплювалася спортом, а тому в ранньому дитинстві мріяла досягти вагомих успіхів саме на цьому терені. Серед її улюблених видів спорту були акробатика, плавання, стрибки у воду, а також легка атлетика. В останній з названих дисциплін наша сьогоднішня героїня особливо досягла успіху. В певний період часу Лариса Вербицька навіть входила до складу юнацької збірної Молдови по цій спортивній дисципліні.

Підводячи риску під усім, що було сказано вище, зазначимо, що наша сьогоднішня героїня завжди була досить різноплановим дитиною. У неї було безліч прагнень, а тому появи ще одного мало хто здивувався. Вся справа в тому, що в старшій школі майбутня знаменитість раптом вирішила стати педагогом. Отримавши диплом про закінчення одинадцяти класів, дівчина подала документи в Кишинівський педагогічний інститут, де стала навчатися на філологічному факультеті.

Все складалося досить гладко, проте працювати за фахом Лариса Вербицька так і не стала. На старших курсах інституту дівчина дізналась про набір дикторів для російськомовних програм телебачення Молдови. Ідея про роботу на ТБ здалася їй привабливою, а тому вже дуже скоро вона вирішила спробувати свої сили на загальному кастингу. У підсумку, несподівано для всіх, дівчина без необхідної освіти благополучно минула безліч раундів складного конкурсного відбору та отримала заповітну роботу на Молдавському телебаченні. Так почався довгий шлях Лариси Вербицької до вершин тележурналістики.

Зоряний шлях Лариси Вербицької: федеральне телебачення

В новому для себе якості дівчина пропрацювала три роки. За цей час вона зуміла відмінно засвоїти всі тонкощі обраної спеціальності, а також накопичити необхідний досвід. Вирішивши, що в Молдові вона вже домоглася всього, чого хотіла, в 1985-му році наша сьогоднішня героїня вирушила до Москви. У російській столиці Лариса пройшла складний кастинг і в результаті отримала єдине місце у дикторському відділі Центрального телебачення СРСР.

Лариса Вербицька ведуча на Першому В цій якості відома молдавсько-російська телеведуча пропрацювала ще два роки, після чого отримала одну з посад в дирекції зароджується ранкового мовлення. З тих пір різні «ранкові» передачі стали для неї основою професійного профілю.

В якості ведучої програми «Добрий ранок» наша сьогоднішня героїня стала відома на всю Росію. За багато років Лариса Вербицька стала справжнім символом ранкового ефіру, а також живим втіленням краси і грації. Вельми примітно, що в даний час молдавсько-російська телеведуча є єдиною людиною в системі телебачення Росії, який пропрацював в одній і тій же передачі більше двадцяти років.

За свій копітка праця на ниві російського телебачення дівчина була удостоєна звання Заслуженої артистки Росії, а також Ордена Дружби за великий внесок в розвиток індустрії телерадіомовлення.

Ванагас і Вербицька — Льодовиковий період-латина Крім того, в якості учасниці і запрошеної зірки Лариса Вербицька також з’являлася в таких розважальних проектах як «Форд Боярд» і «Льодовиковий період». В останній з названих передач дівчина виступала в парі з литовським фігуристом Повиласам Ванагасом.

Лариса Вербицька сьогодні

Завершуючи розмову про телевізійних успіхи Лариси Вербицької, варто також відзначити той факт, що деякий час наша сьогоднішня героїня працювала в якості «модного експерта» на програмі «Модний вирок». У цьому телепроекті також працювали Олександр Васильєв, Надія Бабкіна, Евеліна Хромченко.

Вельми примітно, що мода і стиль є одними з головних захоплень Лариси в звичайному житті. Ось вже багато років поспіль вона входить в число найкрасивіших людей Москви, а також працює в якості віце-президента престижної Ліги професійних іміджмейкерів.

Крім всього іншого наша сьогоднішня героїня є також автором численних дієтичних програм, покликаних допомогти жінкам зрілого віку зберегти молодість і красу. Наочним прикладом дієвості запропонованих методів в деякому роді є сама Лариса. Адже повірити в те, що їй вже п’ятдесят чотири роки неймовірно складно.

Лариса Вербицька з чоловіком Олександром Дудовым і дітьми

В даний час Вербицька продовжує працювати над колишніми проектами. Вона працює над створенням нового циклу «ранкових» передач, а також продовжує вести активне світське життя поза телевізійного ефіру. Час від часу Лариса виступає в ролі ведучої на концертах і приватних корпоративах.

Особисте життя Лариси Вербицької

Відомо, що ще в молодості Лариса Вербицька вийшла заміж і розлучилася. Головною причиною розриву став споконвічний конфлікт між будинком і роботою. Від того шлюбу у телеведучої залишився син Максим (1979 р.н.).

В даний час наша сьогоднішня героїня щаслива з другим чоловіком – телеоператором ВГТРК Олександром Дудовым. Її новий чоловік працює в якості режисера рекламних кліпів і документальних фільмів.

В рамках нового шлюбу на світ з’явилася донька Лариси і Олександра – Інна (1990 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: