Ім’я: Лариса Удовиченко

Дата народження: 29 квітня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Відень, Австрія

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 53 кг

Зріст: 164 см

Біографія Лариси Удовиченко

Лариса народилася у Відні, там її батько працював військовим лікарем. Мама актриси отримала диплом Ленінградського інституту театру, музики і кіно, але не стала працювати за професією з-за роботи чоловіка. Але ось доньці вона з дитинства намагалася прищепити любов до театру і зробила все, щоб Лариса стала актрисою.

З юних років Удовиченко захоплювалася спортом (гімнастикою) і театром. Останнє захоплення взяло верх. У 9 класі Лариса пішла в народну студію кіноактора при Одеській кіностудії. І тут її помітив режисер Олександр Павловський і запросив дівчинку зіграти школярку Людмилочку в картині «Щасливий Кукушкін». Цей фільм став дебютом молодої актриси.

Дев’ятикласниця відпрацювала ще в одній картині, під назвою «Юлька», але знялася лише в одному епізоді. А через рік Удовиченко поїхала в Москву надходити буквально в усі театральні училища. І вступні іспити дівчина здала у ВДІК, потрапивши на курс Тамари Макарової та Сергія Герасимова. Тут же Лариса отримала і роль. Її вчителі дали роботу у фільмі «Дочки-матері», де актриса зіграла свою першу серйозну роль. Вона перевтілилася в досить егоїстичну дівчину Галю, яка росла в інтелігентній родині.

Відкриття

Після Лариса Удовиченко блискуче відіграла Маньку-Облігацію в серіалі «Місце зустрічі змінити не можна» Станіслава Говорухіна. Ця роль відкрила в дівчині неабияке острохарактерное дарування, це не заважало режисерам давати Ларисі легковажні ролі. І тут миттєво Удовиченко стала досить популярною. Але все ж блискучі ролі, як, наприклад, у картині «Валентина» попадалися нечасто.

Справжня жінка

Ну а драматичні нотки проявилися у режисера Панфілова в серіалі «Підліток» за Достоєвським. Удовиченко зіграла Анну Версилову. Після була роль артистки Сабуровій в картині «Успіх». Кожен рік Лариса Іванівна з’являлася в 3-4 картинах. Серед найвідоміших, «Постріл в спину», «Факти минулого дня», «Люди в океані», «Мері Поппінс, до побачення!». Втім, якість картин, часто залишала бажати кращого, але актриса все ж погоджувалася на пропозиції.

На користь справи

Жіночність актриси багато режисерів приймали за слабкість. І тому їй, найчастіше, пропонували негативні ролі. Удовиченко примудрялася коригувати їх по-своєму, нічого не змінюючи в тексті і сюжеті. Іншими словами, вона вносила в характер персонажа індивідуальність.

Свого часу вчитель Лариси Сергій Герасимов вчив грати кокетку у фільмі «Червоне і чорне». Тоді чоловік говорив, що необхідно зображати пташку, як вона пурхає з гілки на гілку. А потім сяде, складе крильця і починає невинним поглядом дивитися навколо. І додавав, що у кожної дівчини є секрети, як утримати чоловіка на відстані, і їх треба скрізь використовувати.

Лариса Удовиченко на відео Рада, мабуть, пішов на користь. Героїні актриси живуть знайомої всім життям, вміючи відшукати радість в повсякденності.

Комедії

З’ясувалося, що в комедійному жанрі Лариса Удовиченко відчуває себе як риба у воді. Вона блискуче зіграла ролі Виноградової в картині «найчарівніша і найпривабливіша, Лялі у фільмі «Добре сидимо», телефоністки у стрічці «Автостоп». З’явилася актриса в картинах, які на стику комедії і драм. Це «Сучі діти», «Блукаючі зірки», «Жінка для всіх», «Тартюф», «Яка дивна гра». Лариса завжди принципово відмовлялася грати в картинах, де були насильство і жорстокість. Зате з задоволенням бралася за чарівних авантюристок в комедіях «Наречений з Майамі», «Барханів і його охоронець».

З донькою Машею

У 2010 році приємним сюрпризом для глядачів став вихід вітчизняної комедії «Шуб-баба Люда» Максима Воронкова. Такого жанру картин в Росії не було давно, тим більше таких, які були присвячені життю школярів та вчителів. Лариси Удовиченко дісталася роль вчительки, яка закохується в свого учня. Фільм, що цікаво, був без сцен сексу і насильства. Більш того, картина призначалася і школярам, і їхнім батькам, бабусям з дідусями. У цій стрічці дебютувала Марія Удовиченко, донька актриси.

Любителька приватного розшуку

Нова хвиля інтересу до робіт Лариси Удовиченко прийшла разом з серіалами «Даша Васильєва. Любителька приватного розшуку». І від участі в картині актрисі не відмовилася навіть незважаючи на те, що до детективно-кримінальним стрічок у глядача прохолодне ставлення.

Як зізнається актриса, є дешеві бандитські картини, де підноситься бруд і героєм стає злочинець. Але є й іншого сорту фільму, як про любительку приватного розшуку. І після трьох років виснажливих зйомок серіалу, які так чи інакше позначилися на здоров’ї Лариси, актриса зробила перерву. І тут же помчала в санаторій набратися сил.

Ну а зараз Лариса Удовиченко мріє знятися в картині Микити Михалкова. І пару разів вона була дуже близька до своєї мрії. Вона озвучувала його фільм «Урга». До того ж актриса не проти знятися в серйозній картині про кохання.

Театр

Ще одне з давніх бажань змогло здійснитися. Актриса побувала на театральній сцені. Лариса Іванівна зізнається, що дозріла для підмостків, тому що зрозуміла, що в театрі набагато цікавіше, ніж на знімальному майданчику. Удовиченко не раз пропонували взяти участь в антрепризних проектах. Але актрису або не влаштовували п’єси, або вона боялася, що нічого не вийде. Але ось у виставу «Сирена і Вікторія» Віталія Соломіна Удовиченко пішла. І не пошкодувала.

Особисте життя

Актриса говорить, що для неї сім’я – це, як і завжди, вона та донька Маша. До речі, дівчинка в актриси не піде, стверджує Лариса Удовиченко, а буде займатися справою, яка до душі. Актриса була заміжня за бізнесменом Геннадієм, який став папою Маші. Але з чоловіком Удовиченко розлучилася. Варто відзначити, що Геннадій був піаністом, отримав другу вищу освіту і став підприємцем. Кажуть, що він любив розваги, казино і, одного разу, навіть програв усе сімейне стан в рулетку. У підсумку після 20-річного шлюбу сім’я розпалася.

Про Парижі Зараз Лариса Удовиченко – це стовідсоткова жінка. Вона любить шампанське, добре водить машину, елегантно і дорого одягається. І щоб бути затребуваною, тримає себе в руках.

У відпустку Лариса вирушає до моря, оскільки любить пасивний відпочинок. Терпіти не може фітнес-клуби, але не обмежує себе в харчуванні. Втім, не любить солодке, в раціоні відсутні торти і тістечка.

Щоб продовжити молодість, нещодавно Лариса Удовиченко зробила шліфування шкіри. Вона позбавилася від зморшок навколо очей і рота. І це був другий досвід спілкування з хірургами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: