Ім’я: Лариса Рубальська

Дата народження: 24 вересня 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: поетеса, ведуча

Вага: 65 кг

Зріст: 160 см

Біографія Лариси Рубальской

Лариса Рубальська – відома поетеса-піснярка. Незважаючи на те, що писати пісні вона почала лише в середині вісімдесятих, нею вже написано понад шістсот творів. Багато її пісні стали справжніми хітами. Рубальська працювала з такими авторами, як В. Мигуля, С. Березін, Д. Тухманов, А. Добронравов та ін. Її пісні виконували Алла Пугачова, Йосип Кобзон, Михайло Боярський, Тетяна Овсієнко, Алсу.

Дитинство Лариси Рубальской

Рідне місто Лариси Рубальской – Москва, де вона народилася восени 1945-го року. Батько і мама працювали в школі. У Лариси є молодший брат Валерій.

У школі Лариса навчалася середньо, тому у виданій їй після закінчення середньої школи характеристиці було написано, що дівчині не рекомендовано надходження в інститут. Рубальскую це анітрохи не збентежило. Вона стала студенткою-заочницею педагогічного інституту, вступивши на факультет філології. Навчання цілеспрямована дівчина поєднувала з роботою на посаді друкарки, бібліотекаря і коректора в Літературному інституті.

Початок трудової діяльності

У 1970-му році Рубальська отримала диплом. Вона стала вчителем російської мови і літератури, однак за фахом Лариса практично не працювала. Глядачам на одному зі своїх концертів у подальшому, Рубальська зізналася, що дітям у школі при розборі казки «Морозко» єдиним позитивним героєм вона назвала собачку. Керівництво категорично не погодився з думкою молодого викладача, їй запропонували не викладати, а зайнятися чимось іншим.

Лариса Рубальська сьогодні часто з'являється на телеекранах

Вступивши і успішно закінчивши курси японської мови, Рубальська влаштувалася в туристичне бюро «Супутник», де працювала перекладачем японської мови. Далі була робота в Госконцерте, японської телекомпанії та газеті «Асахі».

Творчий шлях поетеси Рубальской

Талант Лариси Рубальской до написання пісень виявив її чоловік. Саме він показав її вірші Володимиру Мигуле, який і пише до них музику. Так народилася перша спільна пісня Рубальской і Мигули. Її назва – «Спогад». Ця композиція була виконана Валентиною Толкунової. Рубальська вперше виступила в якості поета-пісняра. Це сталося в 1984-му році. Так вона знайшла своє покликання в житті.

Поетеса плідно співпрацювала з таким відомим композитором, як Сергій Березін. У них кілька десятків спільних пісень. Найбільш відомі з них – це «Давайте, Люся, потанцюємо» і «два дні». «Соло для двох» — назва програми, з якої деякий час на естраді спільно виступали Рубальська і Березін.

Лариса Рубальська нещодавно зробила ремонт у своєму будинку

Крім Березіна і Мигули, Рубальська плідно співпрацювала з такими композиторами, як Аркадій Укупник, В’ячеслав Добринін, Олександр Клевицкий, Давид Тухманов, Марк Мінков, Андрій Савченко.

Пісні Рубальской виконували багато імениті співаки – це і Йосип Кобзон, Філіп Кіркоров, Алла Пугачова та Ірина Аллегрова. Ювілейний творчий вечір поетеси-песенницы відбувся в концертному залі «Росія» в 1995-му році.

Лариса Рубальська в даний час

Поетеса неодноразово була учасницею таких телепередач, як «Тема», «Щасливий випадок», «До бар’єру», «Ранкова пошта», «Шоу-Досьє». А в програмі за назвою «Недільний ранок з Євою Ланська», Рубальська вела кулінарну рубрику.

Написані Ларисою Рубальской вірші зібрані нею в збірники. Вони випущені під назвами «Кільце гарячих рук», «Визнання в любові», «Така карта лягла мені», «Рання ніч» та ін

Рубальскую нерідко можна бачити в числі журі пісенних конкурсів, крім того, вона веде досить активну концертну діяльність. Під час виступів поетеса зустрічається з глядачами, охоче відповідає на їхні запитання. Особливо радує Рубальскую те, що її творчість цікаво, в тому числі і молоді.

Особисте життя Лариси Рубальской

За словами Лариси Рубальской, в молодості вона часто закохувалася, проте не мала успіху у чоловіків. У тридцять, розуміючи, що хоче вийти заміж, вона просто стала питати у знайомих, чи немає у них кого на прикметі. Невдовзі відбулося знайомство з її майбутнім чоловіком – Давидом Йосиповичем Розенблатом, лікарем-стоматологом. Їх роман тривав півроку, після чого відбулася весілля. Разом вони прожили тридцять три роки. Дітей у Рубальской немає. Чоловік поетеси помер у 2009-му році після того, що сталося інсульту. Давид Йосипович завжди був головним цензором своєї дружини, міг вислухати, порадити.

Лариса Рубальська з чоловіком Давидом Розенблатом в молодості

Деякий час, ще в роки роботи в газеті «Асахі», Рубальська серйозно цікавилася політикою і навіть ходила на мітинги. Сьогодні ж вона абсолютно байдужий до політики людей.

Кулінарія – одне із захоплень поетеси. Крім того, що вона вела кулінарну рубрику в одній з недільних телепередач, вона ще й випустила кілька книг кулінарної тематики – це «Кулінарна стихія», «Кулінарні рецепти на біс», «Його величність Салат», «Готуємо з Ларисою Рубальской» та ін.

Рубальской заснована фірма з організації свят. Спочатку вона носила назву «Бюро знахідок Лариси Рубальской», пізніше поетеса перейменувала її в «Агенція свят Лариси Рубальской». Як зрозуміло з назви, ця фірма займалася організацією святкових заходів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: