Ім’я: Лариса Голубкіна

Дата народження: 9 березня 1940 р. (76 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 170 см

Біографія Лариси Голубкіної

Лариса Іванівна каже, що у неї були чудові батьки. «Мама у мене була абсолютно казкової жінкою. Тато дозволяв їй не працювати, як тільки я з’явилася на світ. Він був військовим, до війни працював учителем, а потім пішов на фронт. Там його поранили. А після війни він зберіг звання — військовий», — розповідає Лариса Голубкіна.

З дитинства Лариса мріяла про кар’єру актриси. Вже в 2-3 роки вона співала і бажання творчості дочки вдома культивували. Батьки ставили дівчинку на стіл або на стільчик в красивому платті і слухали. «Дивно, але я вже тоді відчувала то відстань між актором і глядачем. Але постійно говорила «Вимкніть світло, відверніться, я буду співати!», — говорить Лариса.

Категоричне «ні» лицедійства

Глава сімейства був досить суворим противником акторській професії, і ніяк не хотів миритися з вибором дочки. Він говорив, що поруч з артистом не те що стояти не можна, їм бути заборонено. Тому в 15 років Лариса Голубкіна вирішила поступати в музичне училище потай від батька, рішення дочки підтримувала тільки мама.

Про твердому рішенні батька не пускати дочка актриси говорив і наступний факт. Одного разу 17-річна Лариса поїхала з батьками в Сочі. Там як раз гастролював знаменитий Кіндрашівська оркестр. За словами самої актриси, музиканти грали в карти на пляжі, а глава сімейства, сам азартний преферансист, грав півдня з ними, але постійно прикрикивал «Не треба дивитися на мою дочку». Одночасно з Голубкиными в Сочі був і Горьковський драматичний театр. Коли до Лариси з якимось запитанням звернулася актриса, тато дівчини наказав їй відійти від жінки, тому що «Вона актриса».

Красива жінка і талановита актриса

До речі, ще в 10-му класі батько наполіг, щоб Лариса після шкільних занять відвідувала університет. Вона ходила на лекції біофаку з хімії та фізики. Але навіть такий натиск не завадив Голубкіної стати актрисою.

Шурочка Азарова

У 1959 році Лариса Голубкіна випустилася з Московського музичного педагогічного училища. А після отримання диплома відправилася вчитися в державний інститут театрального мистецтва на музичне відділення.

Вже на другому курсі Лариси Голубкіної Ельдар Рязанов запропонував зіграти в «Гусарській баладі». Актриса зізнається, що таку пропозицію її надихнуло, тому Лариса буквально побігла на «Мосфільм». Шурочка виявилася дуже схожа на саму актрису, принаймні, за характером і настроєм.

До Голубкіної на роль пробували не одну актрису, які були досвідченіші, але молода Лариса змогла обійти всіх претенденток.

«Коли на мене наділи мундир гусара, то він виявився впору, сів як влиті. Мене змусили, пам’ятаю, цілий день ходити в ньому і виробляти чоловічу ходу. Я з задоволенням вчилася їздити верхи і з радістю йшла на знімальний майданчик», — згадує актриса.

Красива любов

«Гусарська балада» був першим фільмом, в якому з’явилася Лариса Голубкіна. І він тут же підніс актрису до вершини популярності. Після виходу картини у дівчини з’явилися полчища фанаток. Вони зображували з себе гусар, говорили басом і курили. Актриса зізнається, що боролася з цим як могла, оскільки дівчата з сигаретою виглядали жахливо.

До речі, навіть тато Лариси після виходу фільму «Гусарська балада», змінив ставлення професії дочки. І, каже Голубкіна, почав їй пишатися.

Творчість актриси

У 1964 році Лариса Голубкіна закінчила ГІТІС. А з наступного року вона потрапила в колектив Центрального академічного театру Радянської Армії. На його сцені актриса грала в постановці «Солдат і Єва».

Лариса Голубкіна. Записка Після тріумфу «Гусарській балади» пішов ряд яскравих ролей. Приміром, Ларису Голубкіну можна побачити в таких картинах, як «Дайте книгу скарг!», «Як вас тепер називати», «День щастя». Помітні роботи були і в «Казці про царя Салтана», кіноепопеї «Звільнення», телефільмі «Троє в човні, не рахуючи собаки» і «Простодушном». Актриса цілком могла з’являтися на екрані частіше, у неї не відзначалося нестачі пропозицій, але Лариса була змушена відмовитися від деяких ролей, оскільки була вимоглива до матеріалу і була сильно зайнята в театрі.

«Гусарська балада» поцупила Ларису в світ кіно і театру, але бажання співати її не покидало ніколи. Цьому мистецтву Голубкіна навчалася у солістки Великого театру Марії Максаковою. Дівчина зі своїми концертами об’їздила всю країну, вона виконувала на сцені популярні пісні і романси.

Особисте життя

На початку 70-х Голубкіна перший раз вийшла заміж. У 1973 році у неї з’явилася донька Маша. Але з батьком дитини Лариса довго не прожила.

У 1974 році актриса познайомилася з Андрієм Мироновим. Тоді він був одружений на актрисі Катерині Градовой. У той час подружжя вже охололи один до одного і жили нарізно. Тому між Андрієм і Ларисою закрутився роман, завдяки, до речі, наполегливих залицянь першого. З Градовой Миронов розлучився лише в 1976 році.

Актриса говорить, що з Катею у неї дружби не вийшло, втім, і особливих суперечок не було. Оскільки Лариса не спокушала Андрія з родини, він вже в момент знайомства акторів жив у батьків. Дівчина навіть не поспішала знову виходити заміж, вона вирішила залишитися одна. Навіть спільне життя пари не обговорювала. Андрій Миронов переїхав до Голубкіної після того, як остання отримала своє житло. І навіть момент переїзду був досить смішний. Миронов приїхав на вантажівці, привіз імпортний унітаз, який був у дефіциті, а також зелене шкіряне крісло і стару лампу.

У Андрія Миронова була донька від першого шлюбу, теж Маша. Вийшло так, що через роки Маша Голубкіна і Маша Миронова стали відомими актрисами.

Лариса Голубкіна. Історія кохання Лариса і Андрій прожили разом чотирнадцять років. У 1987 році Миронова не стало. Після цього Голубкіна більше заміж не виходила. «Я все лишила так, як влаштував Андрійко, нічого не чіпала і не змінював», — розповідає актриса.

Робота зараз

Безжурна і хвацька дівчина-гусар із знаменитого фільму «Гусарська балада», незважаючи на минулі роки, зберегла в собі цінні якості героїні: оптимізм, молодий запал, відвагу і віру в краще. Їй і зараз не важко залишатися зіркою на небосхилі.

Актриса досі дуже затребувана. Лариса Голубкіна продовжує зніматися в кіно. Приміром, у 2001 році вона з’явилася в серіалі «Мамука». Жінка їздить по країні і виступає на концертах.

А в день сорокаріччя роботи в театрі актриса знову одягла гусарський костюм і виглядала просто чудово.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: