Ім’я: Лариса Чернікова

Дата народження: 17 серпня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Курськ

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 178 см

Біографія Лариси Чернікової

Лариса народилася в 1974 році. Принаймні, ця дата вказується в більшості джерел. У ряді інших повідомляється, що Чернікова з’явилася на світ в 1977 році. Помилково артистці зменшують року або спеціально — невідомо.

Майбутня актриса росла в неповній сім’ї. Дівчинку виховувала одна мама, яка все життя була єдиною опорою і підтримкою. Коли Ларисі виповнилося 6 років її мамі, до речі, за фахом класичної піаністки, дали посаду в Міністерстві культури. Так сім’я Шепелевых переїхала в Москву.

Творчість

У 1980 році Лариса Шепелєва почала співати в церковному хорі в Москві. Її голос можна було почути у Богоявленському соборі в Єлохові. Там майбутня знаменитість працювала цілих десять років. А в 1990 році Лариса поїхала вчитися в музичне училище імені Гнесіних. Правда тут дівчина довго не протрималася, і перевелася в Інститут культури. Його Чернікова закінчила в 1997 році з червоним дипломом.

Ще будучи студенткою, в 1992 році, Лариса Чернікова потрапила в Ансамбль народної пісні знаменитої Надії Бабкіної. У цьому колективі молода артистка пробула півтора року.

Лариса Чернікова. Популярна співачка 90-х

Відразу після завершення роботи з ансамблем Бабкіної Лариса Чернікова почала будувати власну сольну кар’єру. Дівчина виступила в «Лужниках», де заспівала пісню «Музика дощу» і тут же зняла кліп на цю композицію. В тому ж 1994 році артистка разом з продюсером Сергієм Обуховим (з ним був підписаний 10-річний договір) створила другий кліп на пісню «Ти полети, моя звезда…».

Дебютний альбом Лариси Чернікова випустила в 1995 році. Він отримав назву «Самотній вовк». А вже до літа 1996 році Лариса приготувала черговий сюрприз шанувальникам. Був записаний другий альбом «Подаруй мені ніч». Однойменна пісня, разом з композицією «Та ти не смійся», що стали хітами і злетіли на перші рядки майже всіх музичних чартів.

Платівка «Подаруй мені ніч» вийшла практично відразу ж після трагічної смерті чоловіка артистки, тому альбом був присвячений саме йому. Незважаючи на горі, Чернікова взяла себе в руки і продовжила творчу діяльність. Лариса зняла кліп на композицію «Та ти не смійся». Вона особливо сподобалася публіці.

Лариса Чернікова. Особисте життя налагодилося

Восени 1996 року артистка розірвала контракт з Сергієм Обуховим. Співачка просто не впоралася з щільним концертним графіком, який подкашивал її здоров’я. Лариса Чернікова поміняла склад танцювальної групи і стала працювати з іншим продюсером. З цього моменту і далі єдиним продюсером артистки стала її мама. І менше ніж через рік Лариса представляє слухачам і глядачам відеоролики на нові пісні «Таємниця» і «Закоханий літак». На цьому етапі своєї творчості Лариса зміщається у бік «поп-музики». І вже в серпні 1997 року презентує третій альбом під назвою «Таємниця», який був записаний на студії «Star Media».

Варто зазначити, що в 1997 році Лариса Чернікова злетіла на вершини популярності разом зі своїм хітом «Закоханий літак». Пісня одразу ж потрапила на перші позиції більшості хіт-парадів. Як наслідок, альбом «Таїна» розійшовся по руках величезним тиражем.

Лариса Чернікова на відео Трохи змінила своє амплуа Лариса Чернікова восени 1997 році. Кілька місяців вона працювала на московській радіостанції «Відкрите радіо», яке віщало на частоті 102,5 FM. Артистка вела щотижневу передачу. Тоді ж співачка випустила жартівливу пісню «Жаднюга» у двох варіантах. Композиція була записана в модному на той час стилі «євроденс». Одночасно Лариса перепела хіт «Why» шведської артистки Pandora, записала композицію «Хто!?» в пам’ять колишньому чоловікові.

Весь 1998 рік минув у роботі на студії. Чернікова працювала над фонограмами до концертів, які присвячені відомим авторам пісень (наприклад, В. Матета, Тобто Мартинов). У цьому ж році артистка була представлена пісня «Не буди! (не приходь)». До речі, тексти до деяких своїх пісень Лариса писала сама.

Початок 1999 року ознаменувався виходом нової фонограми і нового кліпу на пісню «Я Шура – ніжний дитина». А влітку того ж року слухачі пораділи виходу нового альбому «Сонячне місто». До речі, Лариса Чернікова перший раз виступила в якості продюсера пластинки. В кінці року артистка представила ще два нових кліпи на свої пісні.

Лариса Чернікова. Моряк У 2000 році в ефірі з’явився кліп «Моряк», а через деякий час відеоряди на пісні «Ця істина — любов» і «Хочу бути з тобою».

Наступні два роки Лариса Чернікова працювала не так плідно, як у попередні роки. Вона представила всього два кліпи на композиції «Я тебе чекала» і «Морський роман». У 2003 році співачки випустила черговий альбом «Я стану дощем», а на заголовну пісню зняла кліп.

Всього Лариса Чернікова випустила близько 90 пісень. В її скарбничці артистки вісім альбомів. Останні вийшли в 2004 і 2008 роках і називалися «Про любов не тая» і «Ангел» відповідно.

Особисте життя

Заміж Лариса Чернікова вийшла досить рано. Її чоловіком став 27-річний бізнесмен Андрій Черніков. Чоловік всіляко підтримував творчі починання дружини. Він підтримав її у співочій кар’єрі. Андрій орендував студію звукозапису, щоб Лариса могла записувати свої альбоми. Але шлюб Черниковых тривав не довго. І виною тому зовсім не розлучення. Через три роки після весілля, 3 квітня 1996 року, дружина артистки вбили. Трагедію деякі пов’язують з тим, що Черніков, нібито, не зміг вчасно заплатити власнику студії плату за оренду.

До речі, композицію під назвою «Хто!?…» співачка якраз присвятила своєму чоловікові. А в основу сюжету відео на пісню лягли трагічні події, пов’язані з вбивством чоловіка. Більш того, молода вдова присвятила чоловікові другий альбом «Подаруй мені ніч», який з’явився в 1996 році.

У 2000 році Лариса знайшла знов собі другу половинку. З американським бізнесменом на ім’я Джеймс Чернікова познайомилася через службу віртуальних знайомств. При цьому дівчина не афішувала, що є в Росії популярною співачкою. Джеймс дізнався про це тільки через рік після весілля. Як тільки Лариса стала дружиною американця, вона пішла зі сцени, правда, на час, і виїхала до Америки. 1 вересня 2005 року в неї народився син Кирило. Через три роки після появи малюка Лариса Чернікова прийняла рішення повернутися на естраду і випустила альбом «Ангел».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: