Ім’я: Лариса Баранова

Дата народження: 14 квітня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Стерлітамак, Башкирія

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Лариси Баранової

Дитинство і родина Лариси Баранової

14 квітня 1982 року в родині учасників естрадної групи «Водолій» народилася дівчинка, яку мама вирішила назвати Ларисою на честь улюбленої актриси і героїні нового серіалу Ельдара Рязанова «Жорстокий романс», який вийшов на телеекрани. Лариса підростала у творчому середовищі. Крім того, що її батьки співали в групі «Водолій», папа керував Міським палацом культури Стерлітамака, а мама працювала там художнім керівником.

Лариса зростала здібною дівчинкою, в школі вона добре вчилася, її улюбленим предметом була література. Дівчинка писала настільки хороші твори, що її ставили в приклад іншим учням. Однак відмінницею не була, так як часто конфліктувала з вчителями з-за своєрідною одягу: Лариса любила носити високі армійські черевики, косуху і широкі балахони.

Лариса з дитинства любить тварин. Одного разу дівчинка і її подруга знайшли на вулиці загибелі хворого кота. Подружки підібрали його і Лариса принесла кота додому, стала лікувати та виходжувати. Потім кіт прожив у них в сім’ї ще вісім років.

Під час навчання в школі Лариса брала участь у художній самодіяльності, грала в шкільному театрі, організовувала дитячі свята.

В інтернеті дуже популярні фотографії актриси Лариси Баранової

Бажання піти вчитися в республіканський технікум культури виникло в Лариси не стільки від любові до мистецтва, скільки від божевільної любові до свого однокласника Антона.

Разом з Антоном закохана дівчина вступила на відділення режисера масових заходів. Мама Антона, режисер Світлана Исаевна Щетиніна, курирувала групу, в якій навчалися її син і Лариса.

Завдяки любові до Антона у 2002 році дівчина вступила в Щукінське училище в Москві, куди вона попрямувала слідом за коханим, хоча збиралася вступати на факультет режисури в Санкт-Петербург. Керівником курсу, на який була зарахована Лариса Баранова, був Володимир Петрович Поглазов. Для навчання на своєму курсі Поглазов підібрав хлопців, які мають життєвий досвід. Разом з Ларисою вчилися інженери, психологи, театрознавці та журналісти.

Педагогом з художнього читання у молодої студентки Баранової був народний артист СРСР Василь Лановий. Лариса вважає це найбільшим успіхом, так як багато її однокурсники заздрили прогульщице і разгильдяйке Баранової за таке щастя.

У 2006 році юна актриса закінчила театральний ВУЗ і приступила до творчої діяльності.

Лариса Баранова в кіно, фільмографія

Маючи диплом режисера масових заходів, студентка починає потроху заробляти собі на життя, займаючись організацією святкових вечорів, карнавалів, дитячих заходів. Вона вчить дітей танцювати, ставить дитячі вистави та казки. Вже на першому курсі Лариса починає тихцем зніматися, так як у першокурсників це не заохочувалося. Спочатку вона знімається в невеликих ролях: Аріни в «Смокінг по-рязански» і Моніки в «Дуже російською детективі».

Фотосесія Лариси Баранової Пізніше режисер Нонна Агаджанова запрошує Ларису Баранову на головну роль у своєму комедійному фільмі «Кривава Мері». Починаюча актриса успішно зіграла роль Марфи і після виходу фільму на екран стала відомою і впізнаваною.

На зйомки серіалу «Принцеса цирку» Ларису запросила Алла Плоткіна, головний режисер картини. Хоча зазвичай акторів запрошують асистенти режисера, Плоткіна зателефонувала актрисі сама, вважаючи, що Лариса Баранова просто створена для ролі Галі, і Ларису без кастингу взяли на цю роль.

Треба зауважити, що на роль Галі до Лариси безуспішно пробували 1500 актрис. Роль Галі принесла молодій актрисі справжню популярність. Її почали впізнавати на вулиці, просити автограф, а деякі телеглядачі так повірили її образу, що при зустрічі з актрисою навіть намагалися соромити її за негідну поведінку.

Лариса Баранова в «Універі»

У 2010 році Лариса починає працювати в серіалі «Універ». Вона знімається в ролі харизматичної і ексцентричної дівчата Лілії Волкової.

Перед тим як почати зйомки актрису довго готували до цієї ролі, підбираючи відповідний спосіб: міняли зачіску, сперечалися з Ларисою, виносили їй мозок, як каже сама актриса. Коли ж Лариса прочитала сценарій, вона зрозуміла, що роль Лілії — це 98% попадання. У чому Лілія нагадує саму Ларису, тому актриса справляється з роллю легко, але і ототожнювати її з Лілією не варто. Багато в чому вони дуже різні.

Лариса Баранова в серіалі «Універ» працювала разом з такими молодими акторами, як Марія Кожевнікова, Андрій Гайдулян, Станіслав Ярушин, Віталій Гогунський та інші.

Арарат Кещян і Лариса Баранова Про Лілю (ситком Універ)

Особисте життя Лариси Баранової

Лариса, як і її героїня Лілія теж любить і жаліє тварин, готова дбати про них. Але вона не стане ходити по гуртожитку голою і не буде займатися сексом з ким завгодно, як це робить її героїня. А в житті Лариса позбавлена манірності і примх. В ній немає ні краплі стервозності. Вона дуже рухлива, під час розмови жестикулює і говорить дуже швидко.

Все про що вона розповідає, глибоко зачіпає її: вона то весело сміється, то готова заплакати від почуттів, що нахлинули. Лариса зовсім не вміє приховувати їх, вона — дуже емоційна людина. Плаче, коли чує зворушливу мелодію або дивиться улюблений старий фільм, може розплакатися і на репетиції, якщо щось не ладиться.

Лариса Баранова з донькою Сашею

Лариса живе і працює в Москві, але у вільний час завжди намагається побувати на батьківщині в Башкирії. Вдома її з нетерпінням чекають батьки і донька Саша.

Коли Лариса дізналася, що вагітна, вона ні хвилини не вагалася з вибором на користь дитини, хоча і не була заміжня і вчилася на третьому курсі. В цей же час їй пропонували цікаву роль, але актриса відмовилася від неї. Ларису підтримали її батьки і керівник курсу В. П. Поглазов. Поглазов навів приклад нещасливих доль багатьох відомих актрис, які відмовилися від материнства заради кар’єри, благословивши таким чином свою студентку на народження дочки.

Коли Саша була маленькою, вона підходила до екрану телевізора під час серіалу за участю Лариси, гладила його і хотіла витягнути маму з телевізора.

Лариса мріє, що коли-небудь вона відвезе свою Сашулю в Москву. Але поки вона живе в крихітній квартирі, немає сенсу залишати дитину з чужою нянькою, коли вдома за нею доглянуть люблячі бабусі і дідусь. Інша бабуся Світлана Исаевна Щетиніна часто відвідує і балує свою внучку Сашеньку.

Хоча вона не самотня, Лариса ще не зустріла чоловіка своєї мрії. Чоловік, у її поданні, повинен бути здатним зробити з жінки королеву і стати біля неї королем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: