Ім’я: Лада Денс

Дата народження: 11 вересня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Калінінград

Діяльність: співачка, модель, актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Лади Денс

Лада Денс (повне справжнє ім’я Лада Євгенівна Волкова) – це співачка, про яку в останні кілька років згадують не часто. Найкращі роки її творчої кар’єри залишилися позаду, а тому в даний час про цю художник часто кажуть, лише ведучи мову про минуле. Вона немов розчинилася в ньому. Але як насправді йдуть справи цієї популярної артистки в наш час?

Як протікає кар’єра співачки сьогодні? І які цікаві епізоди можна відшукати в її долі? Розкрити ці питання ми постараємося в нашій новій статті.

Ранні роки, дитинство і родина Лади Денс

Лада Денс, а вірніше Лада Євгенівна Волкова з’явилася на світ в Калінінграді 11 вересня 1966 року. Займатися музикою вона почала вже з ранніх років. Спочатку, як зазвичай, була музична школа, а потім – музичне училище, в якому наша сьогоднішня героїня встигла відзначитися відразу на двох різних відділеннях. Вся справа в тому, що свою освіту дівчина почала на відділенні академічного вокалу, однак згодом перевелася на джазово-естрадний факультет.

Паралельно з навчанням довгий час Лада Денс виступала у складі шкільного ансамблю. Хлопці грали на дискотеках і творчих вечорах, постійно зриваючи бурхливі оплески публіки. Вельми примітно, що на початку свого творчого шляху артистка лише грала на клавішних інструментах і лише пізніше стала ще й співати. Згодом, уже в період навчання в музичному училищі, все перевернулося з ніг на голову – Лада продовжувала співати, а от клавішні вже залишила осторонь. У цей період дівчина виступала вже сольно, з’являючись переважно в різних ресторанах і барах.

Співачка Лада Денс у молодості знімалася в пікантних фотосесіях

Свою професійну кар’єру наша сьогоднішня героїня початку 1988-му році. Першим кроком на великому шляху став виступ на латвійському музичному фестивалі «Юрмала-88». В рамках даного конкурсу високого місця Лада Денс не зайняла, однак, незважаючи на це, все-таки змогла отримати свій щасливий квиток на естраду.

Вся справа в тому, що під час фестивалю наша сьогоднішня героїня познайомилася з двома іншими співачками — Світланою Лазаревої та Аліною Вітебської. Дівчата здружилися і вже дуже скоро стали виступати разом. Тріо отримало назву «Жінрада» і досить швидко набуло першу популярність. Однією з головних особливостей групи були пісні, наповнені остросоциальным глуздом. У період перебудови виступу групи були досить популярні. Однак з плином часу подібна тематика втратила свою актуальність.

Зоряний шлях співачки Лади Денс

Незважаючи на той факт, що після розпаду колективу дівчина фактично залишилася без роботи, переїжджати з Москви назад в Калінінград вона і не збиралася. Деякий час артистка працювала в якості бек-вокалістки в команді Філіпа Кіркорова. Однак згодом все-таки зуміла розпочати сольну кар’єру.

Лада Денс і Лев Лещенко — Ні до чого Відправною точкою в цьому плані стало знайомство співачки з композитором Леонідом Величковским, який в той період щільно співпрацював з групою «Технологія». Їхнє знайомство переросло в творче співробітництво. Так, вже у 1992-му році з’явилася пісня «Дівчинка-ніч», яка стала першим хітом виконавиці. За першим шлягером незабаром послідував ще один – «Жити потрібно в кайф». У 1993-му році дві названі композиції лягли в основу першої студійної платівки Лади Денс, що отримала назву «Нічний альбом».

Як це ні дивно, проте відразу після цього творчий тандем Лади і Леоніда розпався. Знаменитості непогано посварилися, а тому незабаром наша сьогоднішня героїня пішла у вільне плавання.

Спочатку артистка співала на розігріві у гурту «Кар-мен». А потім в 1994-му році подарувала публіці свій новий хіт – пісню «Ні до чого, ні до чого», записану спільно з Левом Лещенко. Такий своєрідний сплав молодості і досвіду приніс виконавцям великий успіх. Композиція стала хітом, а тому в середині дев’яностих років Лада Денс стала справжньою зіркою на російській сцені.

Лада Денс — Дівчинка Ніч — СуперДискотека 90-x 2010 При активній підтримці світського оглядача Михайла Сігалова співачка зуміла вийти на зв’язок з німецькими композиторами, які незабаром записали для неї кілька нових хітів. Так, в 1996-му році був записаний другий альбом співачки «Смак кохання», витриманий у модному в ті часи стилі диско.

Після цього в кар’єрі Лади Денс почалося золоте час. Вона часто з’являлася на телебаченні, роздавала інтерв’ю, а також часто їздила по країнам СНД з гастролями. Крім того, у другій половині дев’яностих років наша сьогоднішня героїня також стала часто працювати в якості еротичної моделі, представляючи глядачами все нові порції відвертих фотознімків. В різні роки її фотографії з’являлися в номерах «Плейбоя», а також у деяких інших виданнях подібного штибу.

У 1997-му році артистка представила глядачам свій третій за рахунком альбом. Після цього кар’єра співачки стала повільно затухати. В її творчості настав чотирирічний перерву. Артистка, як і раніше, досить-таки часто з’являлася на телебаченні та на сторінках газет, проте новими творчими успіхами похвалитися не могла.

Лада Денс в даний час

Згодом у 2001, 2002 і 2005 роках наша сьогоднішня героїня записала ще три платівки, проте жодна з них не принесла їй великого успіху. Бачачи такий стан справ, в один прекрасний момент Лада Денс вирішила поміняти вектор розвитку своєї творчої кар’єри і стала зніматися в кіно.

Спочатку артистка грала лише невеликі епізодичні ролі, однак згодом перетворилася на справжню професійну актрису. Серед її робіт значаться фільми «Іспанський вояж Степанича», серіали «Територія кохання» і «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво…». Там же грали Юлія Меньшова, Жанна Еппле, і Аліка Смєхова.

Остання з названих стрічок стала особливо успішна. У різні роки актриса знялася відразу в трьох частинах відомої телевізійної франшизи. Остання з таких – «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво… П’ять років потому» — вийшла у 2013-му році.

Про нові проекти і актуальних творчих планах нашої сьогоднішньої героїні поки нічого не відомо.

Особисте життя Лади Денс

Лада Денс з дітьми

У різні роки Лада Денс перебувала в любовних відносинах з різними чоловіками. Так, зокрема, кілька років артистка полягала у фактичному шлюбі з композитором Леонідом Величковским, однак, як згадувалося вище, згодом їх союз розпався з великим скандалом.

Після цього жінка була заміжня за бізнесменом Павлом Свирским. Від нього Лада Денс народила двох дітей – сина Іллю (1997 р. н.) і дочку Єлизавету (1999 р. н.). Однак це не утримало подружжя разом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: