Ім’я: Ксенія Собчак

Дата народження: 5 листопада 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: ведуча, актриса, журналістка

Вага: 58 кг

Зріст: 167 см

Біографія Ксенії Собчак

Свою кар’єру на російському телеекрані Ксенія Собчак почала в якості ведучої скандального шоу «Дом-2». Правда, дівчина зуміла вирватися з амплуа «блондинки в шоколаді» і зараз веде активну журналістську і громадську діяльність, виступаючи в лавах опозиції. Ксенія Собчак — різнобічна творча особистість, здатна на несподівані, оригінальні вчинки.

Дитинство і молодість Ксенії Собчак

Відома телеведуча Ксенія Анатоліївна Собчак народилася в Санкт-Петербурзі 5 листопада 1981 року. Батько — автор чинної Конституції РФ, перший мер пострадянського Санкт-Петербурга (очолював місто з 1991 по 1996 роки) Анатолій Собчак. Мати — сенатор від республіки Тува з 2002 року, в минулому депутат Держдуми Людмила Нарусова.

Ксенія Собчак і її батько Анатолій Собчак

У дитинстві Ксенія Собчак навчалася в декількох школах: спочатку вона була в «англійській» школі №185, атестат ж вона отримувала вже в школі при РГПУ імені Герцена. Паралельно з навчанням дівчинка займалася в балетній студії і відвідувала художню школу Ермітажу.

Близькі дівчата відзначали, що та була дуже неслухняною і зухвалим дитиною, часто зривала уроки. До того ж, Ксюша завжди була гостра на язик. Наприклад, коли Анатолій Собчак одного разу спробував вибити неслухняну доньку, вона крикнула: «Теж мені, демократ!».

Ксенія Собчак з дитинства знайома з другим президентом Росії Володимиром Путіним. В молодості Володимир Володимирович був радником Собчака по зовнішнім зв’язкам.

Ксенія Собчак у дитинстві з батьками

У 1998 році вона стала студенткою факультету міжнародних відносин Санкт-Петербурзького Державного університету, але буквально через три роки з-за переїзду в Москву їй довелося перевестися на аналогічну спеціальність в МДІМВ. Через рік, отримавши ступінь бакалавра, Собчак поступила на магістратуру політологічний факультет, який закінчила у 2004 році, після чого попрямувала до аспірантури.

Світська левиця Ксенія Собчак

Популярність прийшла до Ксенії Собчак вже в 16 років – саме тоді вона вперше потрапила на сторінки російських таблоїдів. Однією з перших новин про дівчину стало повідомлення про те, що вона була викрадена. Пізніше в ЗМІ з’явилися публікації про її весілля. І хоча батьки всіляко намагалися захистити дочку від подібних нападок преси, здавалося, що увагу журналістів лише підігріває пристрасть Ксенії до публічних провокацій.

Всі скандальні відео Ксенії Собчак В молодості Ксенія дуже хотіла стати популярним, причому не завдяки прізвища батька, а за рахунок власних здібностей. Переїхавши до Москви, Собчак стала блищати на різних громадських заходах і світських раутах. За неї практично відразу закріпився титул «світської левиці». Мати дівчини, Людмила Нарусова, говорила, що епатаж Ксенії корінням сягає в її дитинство, і була впевнена, що подібна поведінка дочки є тимчасовим явищем і скоро пройде.

«Блондинка в шоколаді» Ксенія Собчак

Початок кар’єри Ксенії Собчак на телебаченні

У 2004 році Ксенія Собчак стала співведучою Ксенії Бородіної на скандальному проекті «Дом-2». Неоднозначне реаліті-шоу принесло Ксенії не тільки популярність, а й величезна кількість критики. З зростанням популярності і інтересу до її персони Ксенію стали запрошувати в якості ведучої інші телеканали.

Відома ведуча Ксенія Собчак

Пізніше вона вела такі передачі як «Хто не хоче стати мільйонером» на ТНТ, «Останній герой» та «Дві зірки» на Першому, «Блондинка в Шоколаді», «Топ-модель по-російськи» на Муз-ТВ. У 2008 і 2010 роках Ксенія Собчак разом з Іваном Ургантом була провідною Премії Муз-ТВ. Завдяки комунікабельності і красномовству Ксенії передачі з її участю завжди викликали непідробний інтерес глядачів, хоча часто – зі знаком «мінус».

Невдовзі Ксенія Собчак стала провідною радіопередачі «Будні Барабаки» (пізніше перейменованої в «Барабака і сірий вовк») на радіостанції «Срібний дощ». Навесні 2010 року дівчина ток-шоу «Свобода думки» на П’ятому каналі, але після кількох випусків покинула проект, так як, за її словами, «все скотилося до обговорення тарифів ЖКГ». Потім протягом півроку вона була співведучою розважальної передачі «Дівчата» на телеканалі «Росія-1», створена як альтернатива проекту Першого каналу «Прожекторперісхілтон». Компанію Ксенії склали Марина Голуб, Алла Довлатова і Ольга Шелест. Після 24 випуску першого сезону Ксенія покинула програму після скандалу з Володимиром Соловйовим у прямому ефірі.

Ксенія Собчак у програмі «Дівчата»: скандал з Володимиром Соловйовим Крім ролі ведучої Ксенія з великим задоволенням пробувала себе в нових починаннях, наприклад, брала участь в шоу «Цирк із зірками» і знялася в кліпі Тіматі на їх спільну пісню «Потанцюємо».

На початку липня 2012 року Ксенія Собчак пішла з проекту «Дом-2» на телеканалі ТНТ.

Кінокар’єра Ксенії Собчак

Першу роль в кіно Ксенія Собчак отримала в 2004 році, зігравши журналістку у фільмі «Злодії та повії». У 2006 році на екрани вийшов фільм «Блондинка в шоколаді», головну роль в якому зіграла Періс Хілтон. Ксенія ж дублювала її репліки персонажа на російську мову. У 2007 році Собчак дісталася роль повії у картині Гаріка Харламова і Михайла Галустяна «найкращий фільм».

У 2008 Ксенія знялася в стрічці «Гітлер капут» в ролі коханки Адольфа Гітлера. У тому ж році на екрани вийшли такі фільми, як «Краса вимагає…», «Ніхто не знає про секс 2», «Європа-Азія» та «Артефакт», де телеведуча «засвітилася» в епізодичних ролях.

Ксенія Собчак у фільмі «Гітлер капут»

У 2012-2013 роках вона була задіяна в таких картинах, як «Короткий курс щасливого життя», «Ржевський проти Наполеона», «Термін», «Роман з кокаїном» і «Корпоратив».

Крім цього Собчак не раз знімалася в рекламі. Так, найбільшу популярність здобули її ролики для «Евросети». Крім офіційних роликів вона брала участь у зйомках і так званих «вірусних». В одному з них зображено, як Собчак на автомобілі в’їжджає у вітрину салону «Евросети».

Ксенія Собчак врізалася в «Евросеть» З «Евросетью» дівчину пов’язує ще й те, що в 2010 році вона придбала у власника компанії Олександра Мамута 0.1 відсотка акцій за один мільйон доларів. Також вона є однією з трьох співвласників кафе «Бублик» на Тверському бульварі в Москві. В цей заклад вона вклала близько 17 мільйонів рублів.

Книги Ксенії Собчак

Ксенія Собчак написала п’ять книг, одну з них у співавторстві з Оксаною Робскі — «Zаміж за мільйонера, або Шлюб вищого сорту» (2009). Її книжки видаються починаючи з 2008 року. Першим надрукованим твором стала книга «Стильні штучки Ксенії Собчак». У тому ж році вийшла книга під назвою «Маски, блиски, бігуді. Азбука краси».

Собчак Ксенія Анатоліївна

У 2010 році була випущена «Енциклопедія лоха» — книга, яка визначає «лоха» як «людини, для якого самопрезентація понад усе». У тому ж році спільно з Ксенією Соколової був випущений збірник інтерв’ю, складений за матеріалами статей для журналу «GQ» – книга «Філософія в будуарі».

Скандали з Ксенією Собчак

Ксенія Собчак неодноразово ставала винуватцем або учасником різних скандалів. У 2008 році вона посварилася в ефірі радіо «Маяк» з ведучою передачі «Культ особистості» Катею Гордон. Під час інтерв’ю між ними сталася сварка, яка потім продовжилася в Інтернеті, в результаті чого Гордон була звільнена з радіостанції.

Ксенія Собчак проти Каті Гордон в ефірі радіо «Маяк» У 2011 році Собчак виявилася втягнутою у скандал з Анастасією Волочковою, яка вийшла з «Єдиної Росії» після того, як знялася оголеною. Собчак брала участь у зйомках передачі «Хай говорять», присвяченій ювілею Волочкової. Ця передача стала відправною точкою, після якої балерина і вийшла з партії, обматюкавши і «єдиноросів», і Собчак.

Конфлікт Ксенії Собчак і Анастасії Волочкової

Політична діяльність Ксенії Собчак

До певного моменту ім’я Ксенії Собчак асоціювалося у більшості виключно з «жовтими» скандалами і «Домом-2», поки в 2006 році дівчина не оголосила про створення молодіжного руху «Всі вільні!». Згідно з задумом Собчак основною метою організації повинно було стати «веселу і невимушену ведення боротьби за права», однак ці плани так і залишилися нереалізованими.

Активно проявляти свою громадянську позицію Ксенія Собчак з початку 2011 року. У грудні 2011 року вона активно мітингувала проти фальсифікації виборів в Думу, в березні 2012 року брала участь у мітингу «За чесні вибори», а 8 травня дівчина разом з Олексієм Навальним була затримана біля Нікітських воріт. Після цього її кар’єра ведучої на державних каналах покотилося під укіс. Першим ділом її виключили зі списку провідних ювілейної премії «Муз-ТВ». Влітку 2012 року в квартирі Ксенії Собчак був проведений обшук з вилученням істотних грошових сум, проте слідство не знайшло нічого протизаконного походження коштів, тому вони були повернуті дівчині.

Ксенія Собчак на мітингу «За чесні вибори!»

Досвід, отриманий Ксенією за роки роботи на телебаченні, допоміг при публічному вираженні її політичних поглядів. Так, у 2012 році на каналі MTV-Росія вийшов перший випуск ток-шоу «Держдеп з Ксенією Собчак», який називався «Куди веде нас Путін?». У ньому взяли участь координатор «Лівого фронту» Сергій Удальцов, член руху «Солідарність» Ілля Яшин і голова руху «На захист Химкинського лісу» Євгенія Чирикова. Після першого ж випуску шоу було закрито за рішенням каналу, хоча офіційною причиною скасування оголосили низькі рейтинги.

Вже через два тижні в рамках інтернет-версії журналу Сноб вийшла перша серія програми «Держдеп-2».

З лютого 2012 року Ксенія Собчак регулярно з’являлася в ефірі телеканалу «Дощ» в ролі ведучої авторської передачі «Собчак живцем». Її студію відвідували багато медійні особи і політичні діячі, з якими дівчина обговорювала злободенні проблеми суспільства і держави. Першим гостем програми став Геннадій Зюганов.

Інтерв’ю Ксенії Собчак Джен Псакі

Особисте життя Ксенії Собчак

Влітку 2005 року в пресі з’явилася інформація, що Ксенія збирається вийти заміж за американського бізнесмена Олександра Шустеровича, однак за кілька днів до події весілля була скасована.

Ксенія Собчак і Олександр Шустерович

З 2010 року Собчак зустрічалася з Сергієм Капковим, керівником департаменту культури Москви і екс-депутат Держдуми РФ, однак їх стосунки так і не отримали продовження.

Відносини Собчак і Капкова тривали недовго

Через півроку у неї зав’язалися близькі стосунки з опозиціонером Іллею Яшиним.

Собчак і Яшин – ідейні соратники

Але 1 лютого 2013 року епатажна Ксенія знову здивувала публіку. 31-річна жінка таємно вийшла заміж за 40-річного актора Максима Віторгана. Про подію не знали навіть близькі друзі зірки. Про щасливу подію було оголошено під час прем’єри фільму в кінотеатрі «Фітіль» в Москві.

Ксенія Собчак і Максим Віторган

Гостей хоча і просили прийти ошатними, але гуляння видався більш ніж демократичною. При цьому для чоловіка Ксенії Собчак Максима цей шлюб став вже третім. Від колишніх дружин у нього ростуть двоє дітей, з якими Ксенія змогла знайти спільну мову.

Весілля Ксенії Собчак

18 листопада 2016 року у Ксенії Собчак народився син. «Я – мама прекрасного хлопчика», – повідомила вона в своєму Instagram.

Ксенія Собчак зараз

Ксенія Собчак сьогодні – вже не та скандальна білявка, якою була в нульових роках. Тепер її знають як дотепного публіциста і чудового інтерв’юера. Згідно спільного рейтингу радіостанції «Ехо Москви», журналу «Огонек» і агентства «Інтерфакс», опублікованому в березні 2014 року, Ксенія Собчак займає 22 місце серед найвпливовіших жінок Росії. Дівчина продовжує вести передачу «Собчак живцем» на телеканалі Дощ, а також займає посаду головного редактора в модному журналі l’officiel.

Цікаві факти про Ксенії Собчак

Ксенія Собчак володіє трьома іноземними мовами: англійською, французькою та іспанською.

Провідну сім разів пародіювали в телепередачі «Велика різниця».

Велика різниця — Ксенія Собчак

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: