Ім’я: Ксенія Раппопорт

Дата народження: 25 березня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 58 кг

Зріст: 171 см

Біографія Ксенії Раппопорт

Дитинство і родина Ксенії Раппопорт

Дівчинка народилася в Ленінграді. Вона росла в інтелігентній родині, що вплинуло на коло її інтересів. Вона успішно займалася гімнастикою і альпінізмом, з захопленням грала в ляльковому театрі, малювала. Ксенія відвідувала спеціалізовану школу, де поглиблено вивчала французьку мову. Вже в підлітковому віці вона пробувала займатися перекладом віршів з французької мови. Їй це дуже подобалося. У ті роки вона навіть думала пов’язати з французькою мовою своє життя, вибравши відповідну професію.

Її плани змінило те, що в п’ятнадцять її запросив Дмитро Астрахан на зйомки в своїй картині «Изыди». Працюючи на знімальному майданчику пліч-о-пліч з акторами-професіоналами, Раппопорт всерйоз зацікавилася акторською професією.

Ксенія Раппопорт і Юрій Колокольников

Дівчина стала студенткою академії театрального мистецтва в рідному місті. Вона потрапила на курс Ст. Фільштинського. Провчившись два роки, Ксенія пішла народжувати доньку. Вона знову надійшла до того ж викладачеві, коли він набирав інший курс. Вже під час навчання на талановиту студентку звернули увагу і запросили в Малий драматичний театр в стажерську групу. У студентські роки починаюча актриса виходила на сцену у виставі «Дядя Ваня».

Актриса Ксенія Раппопорт у театрі

Закінчивши навчання, актриса залишилася в тому ж театрі. Це був 2000-ий рік. Сьогодні цей театр перейменовано в Театр Європи. Ксенія продовжувала грати в «Дяді Вані». Її ввели в постановку «Чайка», «Клаустрофобія», «Цар Едіп», «П’єса без назви». Крім цього театру, Раппопорт грала і в театрі «На Ливарному».

Ксенія – різнопланова актриса, здатна зіграти будь характер. Вона рідко повторюється в ролях, розкриваючись щоразу по-новому.

Фільмографія Ксенії Раппопорт

У кіно почала зніматися в роки студентства. Серіали, в яких Ксенія взяла участь – «Вулиці розбитих ліхтарів-2» і «Агент національної безпеки». Вона з’явилася в картинах «Прохіндіада 2», «Російська наречена» і «Квіти календули».

Ксенія Раппопорт відповідає на питання журналістів

Починаючу актрису запросили на роль в американській кінострічці «Анна Кареніна», де Раппопорт зіграла Марію. Разом з нею знімалася Софії Марсо і Шон Бін.

Після закінчення академії дипломована актриса блищала на сцені театру, а ось в кіно продовжувала грати незначні ролі. З 2000-го по 2006-ий рік ситуація не змінювалася. Фільми та серіали, де за ці роки знялася Раппопорт — «Казароза», «Час любити», «Бандитський Петербург-3», «Єсенін» та ін.

Італійський фільм Ксенії Раппопорт

На кар’єру актриси вплинуло одержане нею запрошення знятися в Італії у режисера Джузеппе Торнаторе. Картина називалася «Незнайомка». Ксенії запропонували зіграти Ірену. Приїхавши на кінопроби, вона не сподіваючись, що підійде і знову зустрінеться з режисером, оголосила, що знає італійську мову. Коли ж її затвердили і прислали сценарій, він опинився на італійському. З-за цього актриса не встигла з ним ознайомитися, так як на переклад потрібен час. Роль була непростою. Її героїня – українка, яка потрапила в Італію і намагається там вижити. Така драматична роль – щастя для будь-якого артиста.

Зйомки тривали три місяці, її оточували професіонали. Вчити італійську мову актрисі довелося по ходу зйомок. Притому що режисер чітко знав, що він хоче, імпровізувати актором не заборонялося. Як кожна російська актриса, Раппопорт любить імпровізувати, без цього їй складно працювати. Ця роль стала для Ксенії тріумфальній. За неї актрису відзначили премією італійського кінематографа. Раппопорт була запрошена в якості ведучої на відкриття Венеціанського кінофестивалю.

Кращі фільми з Ксенією Раппопорт

Після такої блискучої ролі в «Незнайомці», Ксенія стала отримувати безліч пропозицій, режисери звернули увагу на її талановиту гру. Вона чудово зіграла в «Ліквідації», а так само в мелодрамі «Суджений-ряджений».

А ось в картину «Юріїв день» актриса напросилася сама. Кирило Серебренніков розповів їй про свої плани, про сюжеті. Саме сюжет і трагедія головної героїні справили на Раппопорт сильне враження. Вона захотіла зіграти цю героїню і попросилася на головну роль сама. Серебренніков погодився не відразу, так як ні зовнішній вигляд, ні вік Ксенії не підходив. Однак після проб він затвердив актрису на роль.

Фільм Максима Дніпровського і Ксенії Раппопорт («Як зняти фільм за 2 місяці») В картині розповідалося про російській співачці, яка виступає за кордоном, яка поїхала в Росію, щоб показати синові його батьківщину. Син у Росії зник, і мати кинулася його шукати. Історія була захоплюючою. Ксенія бажала показати переживання матері, як вона змінювалася, що у неї відбувалося в душі. Зйомки тривали близько трьох місяців. Паралельно Раппопорт не залишала сцену. Життя йшло в шаленому ритмі, але артистці це дуже подобалося. Вона вважає, що подібні ролі – велика рідкість. Цей фільм став для Раппопорт ще однією великою удачею. У 2008-му актриса зіграла розлучницю в мелодрамі «Гойдалки», яку знімав Антон Сіверс. Вона працювала разом з Андрієм Мерзликіним і Марією Миронової. На екрані вони були учасниками любовного трикутника.

В Італії актриса знову брала участь у зйомках картин «Людина, яка любить», «Італійці» і «Подвійний час». Їй пощастило зніматися разом з П’єром Франческо Фавіно і Монікою Беллуччі.

Особисте життя Ксенії Раппопорт

У Ксенії дві дочки. Першу дитину вона народила в 1994-му році. Сьогодні Даша вже зовсім доросла. Незважаючи на те, що у них абсолютно різні характери, вони добре ладнають.

Актриса Ксенія Раппопорт з молодшою дочкою

У 2011-му у актриси народилася Соня. Перший час преса про це не знала. Актриса намагається не говорити про особисте. Даша обожнює Соню і з задоволенням її няньчить. Вона щаслива, що стала старшою сестрою.

Хто в даний час є улюбленим чоловіком Ксенії невідомо. Це інформація, яку від самої актриси дізнатися неможливо. Про стосунки своєї мами і Колокольникова старша донька актриси говорити відмовляється, уточнюючи, що це дуже особиста тема.

Даша-Аглая народилася, коли Раппопорт вчилася в академії, дівчинка в буквальному сенсі зросла в аудиторіях цього навчального закладу. Батько Даші – Віктор Тарасов. З ним у актриси були романтичні стосунки, на жаль, поява дитини не завадило їм розлучитися.

У 2003-му році у Ксенії був роман з режисером театру Бояковым. Він був одружений, але виявився не проти додаткових відносин. Кілька місяців тривав роман закінчився для актриси болючим розривом.

Ксенія Раппопорт в даний час

Незабаром вона познайомилася з веселуном Юрієм Колокольниковым. Він був молодший на шість років, виховував у шлюбі дочка. У них поступово почали розвиватися романтичні стосунки, а через деякий час стало відомо, що актриса вагітна. Це виявилося тоді, коли вона відмовилася від участі в постановці «Безіменна зірка». Саме Колокольников і став батьком Соні. Він відвідує свою молодшу дочку, намагається частіше бувати в Пітері. Батько Юрія Колокольникова дуже зрадів, дізнавшись, що став дідусем маленької Соні.

Старша дочка Ксенії зіграла в короткометражці, яку зняв Юрій Колокольников. Сценарій був написаний спеціально під неї. Фільм називається «Особисті відносини». Він присвячений Дню Перемоги. На зйомках найбільше дівчинку підтримували дідусь і бабуся.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: