Ім’я: Ксенія Лаврова-Глінка

Дата народження: 14 жовтня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Кімри, Тверська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 168 см

Біографія Ксенії Лаврової-Глінки

Дитинство і родина Ксенії Лаврової-Глінки

Ксенія народилася в невеликому провінційному містечку Кімри. Її прізвище при народженні – Лаврова. Дідусь усе своє життя був актором. Її батько служив багато років у драматичному театрі, йому було присвоєно звання народного артиста.

Починаючи з 1994-го і по сьогоднішній день, він працює на посаді художнього керівника цього театру.

Дівчинка з дитинства була знайома з театром, бачила роботу діда і батька, але про те, щоб виходити на сцену, вона навіть не мріяла. Ксенія згадує, що потяг до сцени відчула тільки в підлітковому віці, вже в старших класах.

Дмитро Міллер і Ксенія Лаврова-Глінка в програмі Хто хоче стати мільйонером Лаврова закінчила музичну школу, де навчалася грі на скрипці. Вона займалася в різних гуртках, однак сцена залишилася її головним інтересом. Після школи дівчина відправилася в столицю. Вона подала документи у се вузи, де навчали акторської професії. Але коли прийшов час здавати іспити, вирішила, що буде намагатися вступити тільки в школу-студію МХАТ. Іспити вона здала на відмінно, і відразу була прийнята. Лаврова потрапила на курс Олега Табакова.

Початок акторської кар’єри Ксенії Лаврової-Глінки

У 1998-му Ксенія стала випускницею школи-студії.Від художнього театру запрошення не надійшло. Лаврова вважає, що це дало їй можливість зрозуміти, що вона придбала через п’ять років. Її запросили в театр «Et cetera». Робота була плідною. Актриса грала в постановці «Назавжди-назавжди» і «Конкурс», а так само в «Дон Кіхоті», «Смуглявої леді сонетів» і «Лікар мимоволі».

Актриса Ксенія Лаврова-Глінка почала свою кар'єру в театрі

Ксенія Лаврова-Глінка в Художньому театрі

На запрошення Володимира Машкова, Ксенія зіграла роль Джейн у постановці «№13». Це був 2001-ий рік. Так актриса вийшла на сцену Художнього театру. Виступ був більш ніж успішним. Через чотири роки Лаврову запросив сам Олег Табаков. Так Ксенія опинилася в трупу МХТ імені Чехова. Першими виставами, в яких вона зіграла будучи вже актрисою трупи, стали «Господа Головльови», «Річка з швидкою течією», «Сонце сяяло».

Ставши актрисою Художнього театру, граючи в безлічі постановок, Ксенія змогла на повну силу розкритися як і багатогранна талановита актриса. У 2008-му році вона вийшла на сцену в постановці «Крейцерова соната», а в 2009-му зіграла у «Тригрошовій опері». У цій складній і достатньо глибокою постановці з назвою «Тригрошова опера» актриса показала не тільки свої акторські здібності і талант, але проявила себе і як вокалістка. Поєднувати спів і гру на сцені виявився для актриси справою непростою.

Ксенія Лаврова-Глінка в програмі «Зоряний каприз» Не менш яскравими виявилися ролі в спектаклях «Васса Желєзнова», «Будинок» і «Дворянське гніздо», а так само в «Зойкіной квартирі» і «Злочин і покарання».

Фільмографія Ксенії Лаврової-Глінки

Ксенія у кіно дебютувала в 2004-му році. У телесеріалі «Повний вперед!» вона зіграла Альбіну Ляхову. У кінокартині «Лола і Маркіз» актриса з’явилася в ролі Олени Мухіної. Так само вона знімалася у фільмі «Втеча», «Ювілей», «Хіромант-2», телесеріалі «Монтекрісто» і драмі «Важкий пісок». Це далеко не всі картини, де можна бачити Лаврову.

Актриса Ксенія Лаврова-Глінка заміжня, у неї двоє дітей

Треба сказати, що всі ролі, які зіграла Ксенія – найрізноманітніших жанрів. Вона грала в бойовиках, кінокомедіях, трилерах, драмах. Самій їй більше подобаються наївні і добрі фільми, де показується життя і стосунки людей. Так у Владислава Миколаєва в мелодрамі «Щастя за контрактом» вона з’явилася в образі журналістки Ксенії Ракитиной. Ксенія вважає цей фільм досить передбачуваним, але водночас він, на її думку, милий і романтичний, такий фільм виглядає як якась добра казка з хорошим кінцем.

Ксенія Лаврова-Глінка в серіалах

Високорейтингові серіали, в яких знялася актриса, лише додали їй популярності. В «Одного разу в Ростові» вона з’явилася в ролі Рити Калюжної. Ксенія зіграла психіатра Тетяну Жулину в телесеріалі «Скліфосовський» (в якому також зіграли Максим Аверін, Дмитро Міллер, Ольга Павловець та інші). В одній з ролей вона з’явилася в «Закритої школі». Останнім серіалом з участю Ксенії став «Торговий центр», який глядачі побачили у 2013-му році. У ньому актрисі дісталася одна з головних ролей – роль власниці бутіка Марини Білецької.

Ксенія Лаврова-Глінка (Je t’aime)

Лаврова-Глінка в даний час

У 2012-му глядачі оцінили роботу актриси в драматичному фільмі «Порожній будинок», який був знятий режисером Нурбеком Эгеном. Зараз Ксенія знімається в драматичній картині «Берці» у режисера Катерини Шагалової. Картина вийде на екрани в 2014-му році.

Особисте життя Ксенії Лаврової-Глінки

Ксенія одружена, чоловік старший на одинадцять років. Його прізвище – Глінка. Після весілля актриса приєднала до свого прізвища прізвище чоловіка і стала Лаврова-Глінка. У 2000-му році вона народила сина, якого назвали Даня, а в 2006-го у подружжя народилася дівчинка Глаша.

Чоловік актриси не пов’язаний зі світом кіно. Він публічна людина, бізнесмен. Актриса в інтерв’ю розповіла, що чоловік запропонував їй одружитися вже на другому побаченні.

З-за надмірної зайнятості на знімальному майданчику і в театрі, дітьми в основному займається бабуся.

Лаврова-Глінка зіграла роль в кліпі Діми Білана, причому сталося це випадково. В цьому кліпі вона створила образ мами хлопчика-інваліда. Це була драматична роль. Режисер, який знімав кліп, бачив у цій ролі тільки Ксенію, тому вона і отримала запрошення на зйомки. До цього у неї не було подібного досвіду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: