Ім’я: Ксенія Хаїрова

Дата народження: 29 березня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 52 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ксенії Хаірової

Дитинство і родина Ксенії Хаірової

Дівчинка Ксюша народилася в «зірковій сім’ї». Мама Ксенії – актриса театру і кіно Валентина Тализіна. Вона відома за ролями у фільмах «Афоня», «Старі шкапи», «Велика перерва»… Батько Ксенії – талановитий художник Леонід Непомнящий. Дитинство пройшло в атмосфері творчої богеми. Не довелося Ксенії вчитися і в звичайній школі – дівчинку віддали в спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземних мов.

Батьки дівчинки недовго прожили разом. Батько шукав свого творчого щастя і виїхав на постійне місце проживання в Мексику. Там він знайшов не тільки натхнення та визнання, але і свою велику любов. На чужині Леонід Непомнящий одружився вдруге.

Ксенія Хаїрова з мамою актрисою Валентиною Тализіної

Після того, як Ксенія отримала середню освіту, дівчинка поступила в ГИТИС. Під час вступних випробувань вона читала перед екзаменаційною комісією «Циган» Пушкіна. Навчальний заклад Ксенія успішно закінчила.

Поки дівчина вчилася, то носила прізвище своєї матері, але коли почалася акторська кар’єра Ксенії вона змінила прізвище і незабаром стала відома як Хаірова.

Дебют дівчата в кіно відбувся в тепер вже далекому 1990-му році. Тоді вона виконала маленьку роль у фільмі режисера Олександра Прошкіна «Микола Вавілов». Тут їй довелося працювати разом з такими акторами, як Богдан Ступка і Костас Сморигинас. Це був шестисерійний телевізійний проект.

Фільмографія Ксенії Хаірової

Після першої невеликій ролі молода актриса стала затребувана режисерами. Всього з моменту початку своєї кар’єри вона встигла зіграти більш, ніж у 20 кінофільмах і серіалах. Їй діставалися самі різні ролі, які Ксенія Хаїрова майстерно виконувала. Вона однаково добре грала і дружину іноземця, і імператрицю Анну Федорівну.

Ксенія Хаїрова в серіалі інститут шляхетних дівиць « Мій син» Серед найпомітніших її робіт ролі в серіалах «Хроніки забійного відділу», «Аеропорт», «Дочки-матері», «Гонка за щастям», «Будинок зразкового утримання». Але велика популярність прийшла до Ксенії Таировой після виходу на екрани телепроекту «Інститут благородних дівиць».

У зйомках цього серіалу актриса брала участь кілька сезонів. Вона грала начальницю інституту Соколову Лідію. Робота йшла в 2010-2011рр, а також 2013 році. Як вважає сама артистка, робота в «Інституті благородних дівиць» була не самою простою і вона віддала серіалу «цілий шматок життя». Цю роботу доводилося поєднувати з зайнятістю в театрі, тому Ксенія шалено втомлювалася, але, загалом, залишилася задоволена роллю. У цьому серіалі також працювали такі актори, як Аліса Сапегіна, Олександр Арсентьев, Сергій Астахов, Дмитро Варшавський та інші.

Актриса Ксенія Хаїрова В 2013 році Хаїрова працювала і в інших серіалах. В цей же час вийшов на телеекрани проект «До смерті красива».

Особисте життя Ксенії Хаірової

В даний час Ксенія Хаїрова не заміжня офіційно, але її серце зайняте. Вона живе з коханою людиною. Разом вони виховують дочку акторки Насті від другого шлюбу. Дівчинка народилася в 1999р. Зараз вона виховується за допомогою «батога і пряника». Мама вважає, що у вихованні дітей необхідно проявляти твердість.

Донька Ксенії Хаірової танцює – вона молоденька балерина. Як говорить актриса Настя для неї «світло в віконце», а нинішній обранець – один з найбільш розумних людей на Землі. Він зміг навіть перейнятися всією складністю професії артистки.

Нинішнім положенням в особистому житті Ксенія цілком задоволена. Але шлях до цього виявився непростим. Хаїрова встигла побувати заміжня тричі.

Першим чоловіком актриси був Ельдар Урманчеев. Між ним і Ксенією ще в юності спалахнуло велике і яскраве почуття, яке зараз переросло в теплі стосунки. Але шлюб, на жаль зберегти не вдалося. Своє розлучення актриса цілком пояснює просто – у подружжя були різні точки зору й вони не змогли знайти компромісу. Ельдар Урманчеев мріяв переїхати на ПМЖ в США, а Ксенія цього зробити не захотіла. В даний час він одружився вдруге, але колишнє подружжя продовжують спілкуватися.

Актриса Ксенія Хаїрова тричі була заміжня офіційно

А от про своє другому дружині актриса висловлюється з меншим задоволенням. Відомо тільки, що розставання було дуже болючим і сталося воно, коли Ксенія Хаїрова була на шостому місяці вагітності. Вона спробувала викреслити цього чоловіка зі свого життя повністю.

Не склався і третій шлюб знаменитості. У цьому випадку сімейне щастя зруйнувала ревнощі чоловіка. Зберегти сімейне вогнище намагалися довгих вісім років.

Ксенія Хаїрова сьогодні

Ксенія Хаїрова зараз працює в Театрі Російської армії. Там вона зайнята відразу в декількох постановках. Всього в ЦАТРА за 20 років служби у актриси налічується близько 15-ти значущих ролей у різних виставах. У 2014 році вона грає в «Однокласниках» і «Вічно живих».

В даний час актриса багато працює і в кіно. У 2014-му році повинні з’явитися на екранах серіали з її участю «Умільці» і «Хороші руки».

Ксенію Хаїрову дізнаються люди на вулицях. Зустріти її можна в різних місцях. Як звичайна людина вона ходить за продуктами в магазини і спускається в метро, коли не хоче стояти в нескінченних столичних пробках.

Актриса у вільний час займається кінним спортом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: