Ім’я: Ксенія Бузина

Дата народження: 28 вересня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Чита р.

Діяльність: співачка

Вага: 49 кг

Зріст: 167 см

Біографія Ксенії Бузиною

Бузина чи співачка Ksenona народилася в Забайкаллі і, незважаючи на молодість, вже встигла підкорити російських слухачів прекрасним вокалом. Співачка виконує пісні українською, англійською та китайською мовами. Ksenona – учасниця відбіркового туру на Євробачення та третього сезону телешоу «Голос».

Дитинство і родина Ксенії Бузиною

Ксенія народилася в Забайкальському краї. Вона була надзвичайно допитливою дівчинкою. Батьки, бажаючи всебічно розвинути дитину, записали її в місцеву Школу мистецтв у клас загально-естетичного виховання. Там Ксюша займалася англійською мовою, малюванням, хореографією, музикою, співала в хорі, займалася театральною майстерністю.

Коли дівчинка трохи подорослішала, батьки вирішили зупинитися на іноземній мові, малювання і фортепіано. Ксенії ці заняття подобалися і вдавалися більше інших. Незабаром вся сім’я переїхала в Читу.

Ксенія Бузина народилася і виросла в Читі

Про професію співачки Бузина замислювалася ще в дитячому віці. Завдяки тому, що батько майбутньої співачки був за освітою музикантом, вдома у них стояла професійна апаратура і зберігалося безліч мінусовок. Залишившись вдома сама, Ксенія часто одягала на себе все саме на її погляд ошатне і починала зображати з себе популярну зірку естради. Мінусовки вона включала на максимальний звук і співала перед дзеркалом, наслідуючи то Аллі Пугачовій, то Анжеліки Варум. В такі моменти, за власними спогадами Бузиною, вона була найщасливішою.

Батьки і не здогадувалися про домашніх «репетиціях» доньки. Коли вони поверталися з роботи, донька встигала прибрати всі сліди своїх репетицій і нібито сідала за уроки. Ще в дитинстві Ксенія почала складати вірші і розповіді, записуючи їх у товстий зошит. У чотирнадцятирічному віці юна виконавиця стала завсідником міських музичних оглядів, свят, різноманітних оглядів самодіяльності. Виступаючи в престижних ресторанах, Бузина виконувала кавер-версії популярних у той час пісень.

Після закінчення школи за наполяганням батьків Ксюша поступила в Університет економіки і права з тим, щоб у неї з’явилася професія «на все життя». Назва спеціальності — «Світова економіка». Під час навчання дівчина з кожним днем утверджувалася в думці, що хоче тільки співати. Вона брала участь у всіх студентських та міських концертах і конкурсах, намагалася не пропустити жодного музичного заходу.

Перші конкурси Ксенії Бузиною

У 2010-му році починаюча співачка взяла участь у регіональному вокальному конкурсі «Щит і ліра» і здобула перемогу. Далі дівчина вирішила продовжувати свою творчу діяльність у столиці. Вона вирушила до Москви, де звернулася за допомогою до продюсера Воробйову Леоніду, своєму земляку. Воробйов як фахівець після першого прослуховування в студії відразу виявив у Ксенії великий потенціал. Цей момент можна назвати початком творчої біографії співачки Ksenona. Саме такий псевдонім придумала для себе Бузина спільно зі своїм продюсером.

Ksenona стала відома задовго до шоу Голос

У травні 2011-го року талановита співачка відправилася до Лос-Анджелеса, де був записаний її перший відеокліп на пісню «Нелюбимий, нелюбимий». Кліпмейкер Владислав Опельянс виступив режисером цього кліпу.

У 2012-му році Ksenona брала участь у відбіркових турах на конкурс «Євробачення». Виконавиця поступилася тільки «Бурановским бабушкам». Незабаром спільно з Вітасом вона записала композицію під назвою «Мені б у небо».

Завдяки навчанню в університеті, співачка освоїла китайську мову. З тих пір вона навіть співає на китайському. У 2013-му році на Пекінському фестивалі PopChaoyang-2013 дівчина виконала кілька пісень на китайській мові і буквально підкорила китайську публіку своєю красою і талантом. Після такого успішного виступу Ksenona отримала ряд пропозицій про участь у китайських фестивалях, крім того, дівчині запропонували записати пісню китайською мовою для популярного телесеріалу.

Ksenona на шоу «Голос»

У 2014-му році глядачі побачили співачку на ім’я Ksenona в третьому сезоні телешоу «Голос». На «сліпих» прослуховуваннях вона виконала англійською мовою композицію «If I in’t got you». В результаті, до неї повернулася три крісла наставників. У незмінному стані залишилося лише крісло Палажки. Своїм наставником дівчина вибрала Леоніда Агутіна.

Ксение Бузина не змогла стати переможницею Голоси

Бузина на етапі «поєдинків» зустрілася на сцені і заспівала з Вікторією Черенцовой і Маріам Мерабовой. Вони виконали композицію «Паперовий змій». Умови конкурсу такі, що переможцем у «поєдинках» може стати тільки один учасник. Агутін віддав свій голом Мерабовой.

За словами Ксенії, їй не було соромно, що вона вибула з конкурсу, так як довелося змагатися з професіоналами і гідними вокалістами. У дівчини до останнього моменту залишалася надія, що хто-небудь з наставників врятує її, однак цього не сталося.

Особисте життя Ксенії Бузиною

За словами співачки у неї практично не залишається часу на особисте життя. Дівчина постійно знаходиться у творчому пошуку, репетиціях, концертах, процесі запису пісень та відеокліпів.

Ксенія практично відразу, приїхавши в Москву, закохалася в цей величезний динамічний місто. Його скажений ритм збігся з ритмом самої співачки. Батьки вокалістки як і раніше живуть в Читі. Дівчина щодня спілкується з ними, тримає їх в курсі всіх своїх справ. Іноді вони приїжджають до неї в Москву, а от сама Ксенія буває в рідній Читі вкрай рідко. Вона сумує за друзями і з свого інституту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: