Ім’я: Ксенія Бородіна

Дата народження: 8 березня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведуча, актриса

Вага: 46 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ксенії Бородіної

Ксенія Бородіна (Ксенія Кимовна Амоева) народилася в російській столиці 8 березня 1983 року. Батьки Ксюші, за національністю вірмени, розлучилися, коли дівчинці було всього рік. Майже відразу ж її мама стала дружиною італійського архітектора, який займався будівельним бізнесом в Італії, і переїхала на батьківщину чоловіка. Ксенія ж залишилася в Москві, де її виховували дідусь і бабуся (все дитинство майбутня телеведуча провела в московському районі Кунцево).

Телеведуча Ксенія Бородіна

Маму і вітчима Ксенія відвідувала в Італії постійно, однак більше пари тижнів знаходиться в країні «нового» тата не могла, оскільки нудьгувала по Росії і тут же поверталась на батьківщину.

Ксенія Бородіна до дев’ятого класу вчилася в столичній школі № 749, а останні два класу дівчина навчалася в приватному ліцеї з поглибленим вивченням іноземних мов. закінчивши школу, сімнадцятирічна майбутня зірка «Дому-2» продовжила навчання у літній школі «Мультилингвич» в Англії. Тут Ксенія жила в простій родині будівельника і медсестри. Однак незабаром дівчина повертається на батьківщину в Росію, не витримавши розлуки з коханим. З Сашком – хлопцем із сусіднього під’їзду – Ксенія зустрічалася більше двох років. У шкільні роки пара бачилася щодня, але провести далеко один від одного один місяць виявилося нестерпним.

Ксенія Бородіна в дитинстві

Незважаючи на вмовляння мами і вітчима Ксенія кидає престижну європейську школу. У Росії дівчина поступає в Московський інститут готельного менеджменту та туризму. Причому відразу на другий курс. Через деякий час Ксенія і Саша розлучаються, проте надалі Бородіна не пошкодувала про це. Розлука з коханим не розчарувала дівчину і в тому, що відмова від навчання в Англії був правильним рішенням.

Ксенія Бородіна -автор методик для схуднення

Початок кар’єри Ксенії Бородіної

Вже в університетські роки Ксенія Бородіна поставила собі за мету – стати телезіркою. Саме тому вона постійно розсилала скрізь своє резюме, постійно ходила на проби і кастинги, але підкорити російські телеканали і завоювати любов співвітчизників ніяк не вдавалося.

Ксюша Бородіна настільки засмутилася, що прийняла пропозицію свого вітчима переїхати в Італію. За кілька хвилин до вильоту до батьків, Ксенії подзвонили з телебачення і заявили, що вона пройшла кастинг ведучих і її запрошують на зйомки. Не зволікаючи, Ксенія відмовилася від запрошення батьків і стала виконробом на телестройке любові «Дом-2» (після цього дівчина грубо посварилася зі своєю родиною).

Ксюша Бородіна «Монолог эгоисту» У травні 2004 року Ксенія Бородіна дебютує в якості телеведучої реаліті-шоу на каналі ТНТ «Дом-2». Її співведучою стала знаменита світська левиця Ксенія Собчак. Телепроект швидко стає популярним не тільки в Росії, але і в країнах ближнього зарубіжжя. Альона Водонаєва, Степан Меньшиков, Травень Абрикосів, Євгенія Феофилактова і багато інші учасники проекту стають відомими людьми. Зростає популярність і ведучих. На проекті, де будують любов, свою другу половинку знайшла і сама Ксенія. Правда, ненадовго.

Ксенія Бородіна і Оскар Карімов

З учасником Оскаром Карімовим Бородіна зустрічалася трохи більше року. Після розставання з хлопцем в житті Ксенії з’являється президент страхової компанії Prime Insurance Микита Ісаєв, а потім обранцем дівчини став столичний ді-джей Антон. Після відходу з проекту Ксенії Собчак, нової співведучою Ксенії стала Ольга Бузова.

Ксенія Бородіна — письменник

Восени 2007 року Ксенія дебютувала в якості письменниці і представила світу свою книгу під назвою «Закони любові». Після цього видання Бородіна обіцяє випустити ще одну книгу, яка буде принципово відрізнятися за змістом і жанром від першої книги. За словами телеведучої, книга буде автобіографічної, в якій буде детально описано те, як Ксенія потрапила на телебачення і стала провідною самого популярного і тривалого шоу країни. У 2011 році світ побачила книга «Худнемо з Ксенією Бородіної».

Ксенія Бородіна на презентації книг

Ксенія Бородіна — підприємець

У 2008 році Ксенія і відомий стиліст Сергій Звєрєв відкривають салон краси. А паралельно з веденням «Дому-2» і бізнесу, дівчина виступає на приватних вечірках в якості запрошеної зірки.

Особисте життя Ксенії Бородіної

У день трьох вісімок, 8 серпня, 2008 року Ксенія Бородіна вийшла заміж за бізнесмена Юрія Будакова. З майбутнім чоловіком телеведуча познайомилася на зйомках програми Comedy Club. Туди майбутніх подружжя запросили як гостей.

«Наші столики були поруч, — згадує Ксенія. — Ми довго спілкувалися на рівні «привіт-поки», до тих пір, поки не звів випадок. Одного разу, в моїй машині, прямо посередині дороги, зламалися колодки і я запитала Юрка, де їх можна поміняти. Не відповівши, він забрав машину і повернув її повністю вже відремонтовану. Після цього ми почали зустрічатися».

«Щиросерде визнання» Ксенія Бородіна Втім, почуття пара перевіряла досить довго. Весілля зіграли тільки через три роки після знайомства. Саме торжество було організовано скромно. В число запрошених потрапили тільки найближчі друзі та родичі молодят. Навіть співведуча Ксенії Бородіної по «Дому-2» Ксенія Собчак не підняла келих за щастя новоспеченої сім’ї. До речі, на самому весіллі Ксенія з’явилася не в традиційному білому платті, а в золотій вечірній сукні.

Ксенія Бородіна і Юрій Будаков

Відразу після весілля Бородіної пішли розмови про дітей. Першим про вагітність телеведучої журналістам розповів колишній учасник телепроекту «Дом-2» Степан Меньшиков.

«З розмов з нею я зрозумів, що надовго залишати посаду ведучої вона не збирається, — розповів Степан. — Ксюша вже знайшла няню для майбутнього немовляти. Так як зйомки віднімають у неї близько трьох годин на добу, вона зможе суміщати роботу з турботою про новонародженого».

Дитина повинен був народитися в кінці травня 2009 року. Сама Ксенія Бородіна дуже хотіла, щоб малюк з’явився 8 червня, оскільки вісімка, каже ведуча, її щасливе число. Однак дівчинка з’явилася на світ на день пізніше бажаного числа — 9 червня 2009 року. Ксенія Бородіна з чоловіком назвали доньку Марусею. Трохи пізніше ім’я первістка молода мама увічнила на своєму тілі. На руці Ксенії з’явилася вытатуированная напис «Маруся».

Ксенія Бородіна з донькою Марусею

Втім, беззмінна ведуча телестройки «Дом-2», яка вчить молодих людей правильно будувати любов, свій шлюб не вберегла. На початку 2011 року з’явилася інформація про те, що 28-річний чоловік Юрій Будаков вимагає у Бородіної розлучення. Як розповів чоловік, у пари різні поняття про сім’ю, та й час кохання вже давно минуло. І додав, що планує завершити шлюборозлучний процес без своєї участі.

Друзі Ксенії Бородіної стверджують, що причиною розриву стало надмірне захоплення телеведучої світським життям. Дівчина з’являлася частіше на проекті і на тусовках, ніж удома. І проводити час з півторарічною донькою і чоловіком зовсім не поспішала. Одразу після подачі заяви на розірвання шлюбу пара роз’їхалася по різних квартирах. Через кілька тижнів Ксенію Бородіну і Юрія Будакова розвели.

Ксенія Бородіна і Курбан Омарів

Після невдалого шлюбу, Ксенія протягом трьох з половиною років зустрічалася з учасником шоу «Дом-2» Михайлом Терьохіним, але стосунки їх зійшли нанівець, і ось, в липні 2015 року Ксенія знову виходить заміж. Її обранцем став відомий бізнесмен Курбан Омарів. 22 грудня 2015 року у пари народилася дочка.

Цікаві факти

Ксенія Бородіна стала відома ще як автор ефективного способу схуднення. Її методом слідують тисячі дівчат і домагаються, за власним визнанням, приголомшуючих результатів. Однак разом з успіхом прийшов і негатив — Ксенію Бородіну не раз звинувачували в шахрайстві. Багато інтернет-ресурси використовували ім’я зірки в своїх цілях. Ксенія виступала зі спростуваннями на передачі «Хай говорять» Андрія Малахова.

Ксенія Бородіна з чоловіком Курбаном Омаровим

Після пологів співачка сильно поправилася. Після короткочасного декретної відпустки в ефір Ксенія повернулася, що називається, «в тілі», але за лічені дні привела себе в норму, скинувши за півтора місяці десятки кілограмів, чим здивувала не тільки прихильників, але й учасників проекту.

Втім, ніякого секрету схуднення і немає. Телеведуча не обмежує себе в їжі і навіть спортом займається від разу до разу. «Добеременной» стрункості дівчина домоглася завдяки своїй любові до роботи. «Я кручусь як білка в колесі», — розповіла Ксенія Бородіна.

Джулія Ванг «Битва Екстрасенсів» на «Домі-2» Ксенія Бородіна

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: